wz

shiba - inu

_Chovatelská_stanice_

_HVĚZDA_HANÉ_

                      

                         

          

      SHIBA - INU

"MOTO"   Kdyby shiba  směla vyslovit jedno jediné slovo, znělo by nepochybně

"Moje" - moje jídlo, moje hračky, můj dům, můj člověk - můj svět.   Ing. Hana Petrusová


 

       

Odkaz na web stránky,

s kterými  spolupracujeme:

www.shibainu.wz.cz

www.shiba-inu.wz.cz

www.hvezdahane.ic.cz

www.fotogalerie-shiba.wz.cz

www.shiba-inu.yc.cz

www.shiba-shiba.ic.cz

 

www.doktor-fotky.wz.cz


Můžete nám psát na email:

hvezda.hane@email.cz

 

MAPA


CHOVATELSKÉ  STANICE

V sekci "Odkazy"  najdete odkazy na chovatelské stanice Shib. Prosíme o přidání našeho odkazu na indexovou nebo hlavní stranu Vašich webových stránek.

 Hvězda Hané- chovná stanice

Hvězda Hané- chovná stanice

Následně pošlete e-mail s názvem Vaší CHS, kontaktní osobou, e-mail, odkaz na web. adresu. Možná je i výměna odkazů.


Odkaz na stránky

Shiba klubu:

Shiba-klub CZ

 

Shiba-klub

 

ČMKU:

 

Veterinář radí:

Informace nejen od veterináře.


TOPlist


Využíváme programů zdarma

a služeb serveru:

Přidej na Seznam

PageRank

 

 

 

 

 

 SHIBA - INU  

VÝSLEDKY Z VÝSTAV V ROCE 2009


 06.12.2009 Mezinárodní výstava psů v Nitře

Rozhodčí: Vladimír Piskay, Sk

 

Psi třída šampionů

BANZAI DEL MONTE DE HAYA,    16.08.2003                                                                   V1, CAC, CACIB

o: Shingen Go Chousei Sou

m: Umaku of Shakosow

chov: Petrusová Hana Ing.

maj.: Bohumil Lízal

 

EARL OF CZECH´S COUNTRY,    01.08.2006                                                                     nenastoupil

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Princezna Prima Nova

chov: Jarmila Hyková

maj.: Jana Svobodová

 

Psi třída veteránů

Ich. EICO OD CIDLINY,    24.09.2001                                                                                  V1, BOB

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Keiko Prima Nova

chov: Pavla Balajková

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

Feny mezitřída

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2009                                                                 V1, CAC, CACIB

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

HANAH RAN ISLAND STAR,    13.04.2008                                                                           V2, R. CAC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Aiko of Czech´s Country

chov: Entler Oldřich Ing.

maj.: Zdena + Oldřich Entlerovi

 

Feny třída šampiónů

DARLING OF CZECH´S COUNTRY,    01.08.2006                                                                   V1, CAC, R. CACIB

o: Uchikatsu del Monte de Haya

m: Aiko of Czech´s Country

chov: Jarmila Hyková

maj.: Jana Svobodová

 

KAIKA CZECH JAKOBÍN,     15.03.2007                                                                                V2, R. CAC

o: Eico od Cidliny

m: Boa Mara-Shimas Hnědá tvrz

chov: Hana Blatoňová Ing.

maj.: Matián Rapčan

 

Feny třída veteránů

TANAMI PRIMA NOVA,    06.09.2001                                                                                     V1

o: Tokugawa del Monte de Haya

m: Eiri del Monte

chov: Jana Svobodová

maj.: Alena Stejskalová Ing.


 05.12.2009 Mezinárodní výstava psů v Nitře

Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková, Sk

 

Psi mezitřída

ATSUSHI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2009                                                          V1, CAC, R. CACIB

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Barbora Böhmerová

 

Psi třída šampionů

BANZAI DEL MONTE DE HAYA,    16.08.2003                                                                   V2, R. CAC

o: Shingen Go Chousei Sou

m: Umaku of Shakosow

chov: Petrusová Hana Ing.

maj.: Bohumil Lízal

 

EARL OF CZECH´S COUNTRY,    01.08.2006                                                                     V1, CAC, CACIB

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Princezna Prima Nova

chov: Jarmila Hyková

maj.: Jana Svobodová

 

Psi třída veteránů

Ich. EICO OD CIDLINY,    24.09.2001                                                                                  V1, BOB

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Keiko Prima Nova

chov: Pavla Balajková

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

Feny mezitřída

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2009                                                                  V1, CAC

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

HANAH RAN ISLAND STAR,    13.04.2008                                                                           V2, R. CAC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Aiko of Czech´s Country

chov: Entler Oldřich Ing.

maj.: Zdena + Oldřich Entlerovi

 

Feny třída otevřená

FANAKO ANVIJO,    02.03.2007                                                                                           V1, CAC, R. CACIB

o: Banzai del Monte de Haya

m: Izamiko Revoka

chov: Anovčin Jozef

maj.: Anovčin Jozef

 

Feny třída šampiónů

DARLING OF CZECH´S COUNTRY,    01.08.2006                                                                   V2, R. CAC

o: Uchikatsu del Monte de Haya

m: Aiko of Czech´s Country

chov: Jarmila Hyková

maj.: Jana Svobodová

 

KAIKA CZECH JAKOBÍN,     15.03.2007                                                                                 V1, CAC, CACIB

o: Eico od Cidliny

m: Boa Mara-Shimas Hnědá tvrz

chov: Hana Blatoňová Ing.

maj.: Matián Rapčan

 

Feny třída veteránů

TANAMI PRIMA NOVA,    06.09.2001                                                                                     V1

o: Tokugawa del Monte de Haya

m: Eiri del Monte

chov: Jana Svobodová

maj.: Alena Stejskalová Ing.


 25.10.2009 Mezinárodní výstava psů v Č. Budějovicích

Rozhodčí: Olga Dolejší, ČR

 

Psi třída mladých

BIUKIM PRIMA NOVA                                                                           V1, CAJC, nej. mladý
Maj.:
Kubešová

 

Psi třída šampiónů

CH.ASO NO RYUUOU GO TAKAYUUSOU                                              V1, CAC, CACIB
Maj.: Ing. Hana
Petrusová

CH.BANZAI DEL MONTE DE HAYA                                                        V3

Maj.: Bohumil Lízal

CH.F'AIKO SAICO HVĚZDA HANÉ                                                         V2, RES.CAC, RES.CACIB
Maj.:
Martin Jurica

 

Feny třída dorostu

I'RIHI SAICO HVĚZDA HANÉ                                                                  VN1

Maj.: Štumbauerová  

 

Feny mezitřída

HANAH RAN ISLAND STAR                                                                    V1, CAC
Maj.: Zdena Entlerová

 

Feny třída otevřená

AI GO TOUSOUSAKURASOU                                                                 V2, RES.CAC
Maj.: Eva
Syslová

ANGELESS EJŠA SKY PARADISE                                                          V1, CAC, RES.CACIB
Maj.:
Smetana

 

Feny třída šampiónů

CH.BLACKCVEST'S KAIRI GOLD                                                            nedostavil se
Maj.: Kristína
Slavíková

CH.DARLING OF CZECH'S COUNTRY                                                      V1, CAC, CACIB, BOB

Maj.: Jana Svobodová  


 18.10.2009 Národní výstava psů v Brně FOTO

Rozhodčí: Ing. Hana Petrusová, ČR

 

Psi třída dorostu

I´CHIBAN SAICO HVĚZDA HANÉ,    27.03.2009                                                          VN1

o: ICh. Eico od Cidliny

m: ICh. Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Jiří Nohel

 

Psi třída otevřená

HISAHITO PRINC ISLAND STAR,    13.04.2008                                                             V1

o: Banzai del Monte de Haya

m: Bjin Ran Island Star

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: Šimon Levíček

 

Psi třída vítězů

Ch. BANZAI DEL MONTE DE HAYA,    16.08.2004                                                          V1, CAC, NV, BOB

o: Shingen GoChousei Sou

m: Umaku of Shakkosow

chov: Ing. Hana Petrusová

maj: Bohumil Lízal

 

Feny třída mladých

KINSEI DEL MONTE DE HAYA,    06.01.2009                                                                 V1, CAJC, Nej. mladý jedinec plemene

o: Haruki Go Iyo Hinode Kensha (imp. Jap.)

m: Ajka Green Diamond

chov: Ing. Hana Petrusová

maj: Mgr. Radka Hošťálková

 

Feny mezitřída

SAYURI TAJGETA,    02.07.2008                                                                                   V1

o: Fudzi Jama Brus

m: Czech Jakobín Joko

chov: Miskiewicz Iwona

maj.: Zlámalová Barbora

 

Feny třída otevřená

HANAH RAN ISLAND STAR,   13.04.2008                                                                       V1

o: Banzai del Monte de Haya

m: Bijin Ran Island Star

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: Zdenka a Oldřich Entlerovi

 

PIKAICHI ROAL,    31.10.2007                                                                                        V2

o: Sunamie

m: Miryoku Tajgeta

chov: Plaza Tomasz

maj.: Opluštilová Edita

 

Feny třída šampiónů

Ch. DARLING OF CZECH´S COUNTRY,    01.08.2006                                                      V1, CAC, NV

o: Uchikatsu del Monte de Haya

m: Aiko od Czech´s country

chov: Jarmila Hyková

maj.: Jana Svobodová


 17.10.2009 SKCHPS v Mošovcích FOTO

Rozhodčí: Marie Marušková, CZ

 

Psi třída mladých

ATSUSHI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2008                                                       V1, CAJC

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Barbora Böhmerová

 

GORRO ANVIJO,    01.09.2008                                                                                      V2

o: Rippa Na Tobimasu

m: Izaniko Revoka

chov: Jozef Anovčin

maj.: Róbert Vaško

 

KOTARO GO SHUN´YOU KENSHA,    12.09.2008                                                           nedostavil se

o: Kaiou Go Ryuukyuu Uruma

m: Koubai Go Ryuukyuu Uruma

chov: Exposito Silvia

maj.: Krisztina Illés

 

Psi třída otevřená

Ch. F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ,    10.06.2003                                                           nedostavil se

o: Eico od Cidliny

m: Eichi Doubravecký vrch

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj: Martin Jurica

 

MIKATA GIN Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,    18.06.2005                                             V1, CAC, Vítěz speciální výstavy pes

o: Gensei Kokufuu Go Ginseisou

m: Bakuchi Doubravecký vrch

chov: Mgr. Radmila Hošťálková

maj: Alena Bučková

 

Psi třída šampiónů

GCh. DON JAŠATOPE,    06.04.2000                                                                             V1, CAC

o: Baharu Volání severu

m: Danaiko od Vlčího jezera

chov: Jaroslav Fzidský

maj: Zdeno Končok

 

Psi třída veteránů

ICh. EICO OD CIDLINY,    24.09.2001                                                                             V1, Nej. veterán, BOB

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Keiko Prima Nova

chov: Pavla Balajková

maj.: Ing. Alena Stejskalová

 

Feny třída mladých

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2008                                                             V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých,

o: Abu Sandyshi                                                                                                             BIS junior feny, BIS Junior

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Ing. Alena Stejskalová

 

Feny třída otevřená

FANAKO ANVIJO,         02.03.2007                                                                                  V1, CAC, Vítěz speciální výstavy fena

o: Banzai del Monte de Haya

m: Izaniko Revoka

chov: Jozef Anovčin, Sk

maj.: Jozef Anovčin, Sk

 

Feny třída veteránů

ICh. TANAMI PRIMA NOVA,    06.09.2001                                                                         V1, Nej. veterán

o: Tokugawa del Monte de Haya

m: Eiri del Monte

chov: Jana Svobodová

maj.: Ing. Alena Stejskalová


 8.10.2009 Národní výstava psů v Bratislavě FOTO 

Rozhodčí: Špoljarič Boris, Cro

 

Psi třída dorostu

LUCKY DRAGON´S VILIBALD,    17.02.2009                                                              VN1

o: Nattfjärilen Daikoku

m: Noven´s Hoshi-Go

chov: Yvonne Bloom, S

maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Psi třída mladých

D´YUDAI OF NAGAREGUMO,    17.08.2008                                                                 nedostavil se

o: Kazakoshi No Teruharu

m: Akari of Nagaregumo

chov: Eric Quentin

maj.: Eric Quentin

 

HANDZIMEMESITE KIOSHI,    12.09.2008                                                                     V2

o: Sumou Go Kuwana Mitomosov

m: Vormund I´m Biba

chov: A.E. Zakamskaya

maj.: S. Borisova

 

MORNINGSTAR KOKURYUU GO YUKIYAMA SO,    08.01.2009                                   nedostavil se

o: Kazakoshi no Koryuu Go Yokoham

m: Kisaragi No Meimi Lenkaiso

chov: Nakano + Morningstar

maj.: Jakobine Broekhuizen

 

MORNINGSTAR YUUDAI GO YUKIYAMA SO,    20.11.2008                                          nedostavil se

o: Kazakoshi no Koryuu Go Yukiyam

m: Morningstar Mia Chousei Sou

chov: Joan Morningstar

maj.: Jakobine Broekhuizen

 

RYUUSHOU GO SHUN´YOU KENSHA,    24.03.2009                                                    V1, CAJC

o: We-sedso Xanakonda-riku

m: Seiryuhime Go Shun´you Kensha

chov: Casais Exposito

maj.: E.V. Zakamskaja

 

Psi mezitřída

HANDZIMEMESITE GONSHIRO,    20.10.2007                                                              V1, CAC

o: Vormund To Russia With Love

m: Vormund Shibetsu Akako

chov: E. Zakamskaya

maj.: Z. Danilova

 

Psi třída otevřená

Ch. F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ,    10.06.2003                                                          V2, R.CAC

o: Eico od Cidliny

m: Eichi Doubravecký vrch

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj: Martin Jurica

 

HIROSHE NO RYUUHOU GO ENSHUU HIROSES,    05.10.2004                                      V3

o: Enshuu No Ichiryuu Go Enshuu T

m: Tenkoume Go Oono Eikeisou

chov: Shizuokaken Sato

maj.: Bannister Janice Banniste

 

Ch. KAIOU GO RYUUKYUU URUMA,    01.10.2006                                                         V1, CAC

o: Hachiman Go RyuuKyuu Uruma

m: Humuhana Go Ryuukyuu Uruma

chov: Tomimoto Yuiichi

maj: Exposito Silvia

 

KAZAKOSHI NO RIKIKAZE GO YOKOHAMA A,    17.08.2007                                          V4

o: Hoshi No Katsuriki Go Shirakaw

m: Kazakoshi No Fikka Go Yokohana

chov: Atsumi Nobuo

maj.: E.V. Zakamskaja

 

Psi třída šampionů

JUHOU GO KUWANA MITOMOSOU,    03.09.2006                                                         V1, CAC

o: Mori No Toyokuni Go Yoshino Ic

m: Wakame Go Kuwana Mitomosou

chov: Yoshinobu Mitomo

maj.: E.V. Zakamskaja

 

Ch. KAZAKOSHI NO TERUHARU GO YOKOHAM,    15.04.2006                                      nedostavil se

o: Kazakoshi No Suzuteru Go Yokoh

m: Komayuu Go Fuji Hachimansou

chov: Atsumi Nobuo

maj: Quentin Eric

 

VORMUND TO RUSSIA WITH LOVE,    28.03.2005                                                         V2, R. CAC

o: Nakayu Go Kazusa Nakanosow

m: Vormund Kiwi Spirit

chov: Dunhill E.

maj: Zakamskaja E.V.

 

Ch. KUROKAIDOU GO BINGO KAMISHIMASOU,    25.07.2006                                       nedostavil se

o: Kurotermmaru Go Bingo Kamishima

m: Kuroyuri Go Bingo Kamishimasou

chov: Takahashi Kanzi

maj: Granqvist Daniel

 

WE-SEDSO ZEN KESSAKU,    27.12.2002                                                                        V3

o: Gas Hollow Zen Satori Sunset

m: We-Sedso Pretty Woman

chov: Jytte Roeschke

maj.: Lindgren Merete

 

Psi třída veteránů

MUSASHI GO SOUSHUU CHOUMONSOU,    06.10.2000                                                 nedostavil se

o: Choutenbou Go Sagmi Ayasesou

m: Mika Go Minoubayshisou

chov: Hasegawa Tadashi

maj.: Morningstar Joan

 

Feny třída mladých

HANDZIMEMESITE LIFE TO WIN,    18.09.2008                                                              V1, CAJC, BOB

o: Juhou Go Kuwana Mitomosou

m: Handzimemesite Giza

chov: Zakamskaya E.V.

maj.: Zakamskaya E.V.

 

Feny mezitřída

CHIKA DEL BIAGIO,    04.01.2008                                                                                 nedostavil se

o: Kuro Saimuyosho Delo Biagio

m: Rioja Del Biagio

chov: All. To Del Biagio

maj.: All. To Del Biagio

 

SAYURI TAJGETA,    02.07.2008                                                                                   V1, CAC

o: Fudzi Jama Brus

m: Czech Jakobín Joko

chov: Miskiewicz Iwona

maj.: Křížová Barbora

 

YUKIYAMA NO EISHA TORISHIMASOU,    11.04.2008                                                   nedostavil se

o: Kazakoshi No Konoshiki Go Yoko

m: Aso No Ranhime Go Takayuusou

chov: Broekhuizen Jacobine

maj.: Broekhuizen Jacobine

 

Feny třída otevřená

JANERYLS FLAMENGI DANCER,    12.05.2007                                                               V2, R. CAC

o: Hirose No Ryuuhou Enshuu Hiros

m: Aika-Go Shun You Kensha

chov: Bannister Janice Banniste

maj.: Bannister Janece Banniste

 

SUZUKA GO SHUN´YOU KENSHA,    05.09.2007                                                             V1, CAC

o: Hachimongi Go Ryuukyu Uruma

m: Koubai Go Ryuukyu Uruma

chov: Exposito Silvia

maj.: Exposito Silvia

 

Feny třída šampiónů

ATAY SAKURAMBO,    28.07.2006                                                                                 V1, CAC

o: Kazagoshi No Benikaze Go Yokoh

m: Vormund I´m Biba

chov: Zakamskaya E. V.

maj.: Zakamskaya E.V.

 

JANERYLS FLAMENGI DANCER,    12.05.2007                                                              V2, R. CAC

o: Hirose No Ryuuhou Enshuu Hiros

m: Aika-Go Shun You Kensha

chov: Bannister Janice Banniste

maj.: Bannister Janece Banniste

 

KURO CHA-GOI SINJU VAN WANKYTAN,      29.01.2006                                                V3

o: We-Sedso Masamune Keiji

m: Micorason

chov: Toos Smits

maj.: Monique Van Gestel

 

HIRAKA DEL MONTE DE HAYA,    14.09.2006                                                                 V4

o: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

m: Yuyaakemime del Monte Haya

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Ing. Pavel Charvát

 

Ch. MORNINGSTAR MIA CHOUSEI SOU,    13.10.2002                                                 nedostavil se

o: S´hampton Sagewd Pint´o Porter

m: Megumi Ginseisou

chov: Morningstar Joan

maj.: Broekhuizen Jakobine

 

Ch. BLACKCREST´S KAIRI GOLD,    03.11.2006                                                           nedostavil se

o: Ch. Kairi Go Ryukyu Uruma

m: Akizakurahime Go Etchuu Wakasu

chov: Watson Jeanette

maj.: Watson Jeanette

 

TAICHUNG SPRING A,       26.04.2006                                                                          nedostavil se

o: Taichung How Do You Like

m: Aso No Kaori Takayuusou

chov: Arthur a Laura Perkinson

maj.: Granqvist Paula

 

Ch. TESSAIGA GO BIAGIO,    18.08.2006                                                                     nedostavil se

o: Sayuki del Biagio

m: Naho Go Ashikaga Sounsou

chov: Grassi Elettra

maj.: All. To del Biagio

 

Feny třída veteránů

TAICHUNG TPOTAL ECLIPS OF THE JEART,       30.05.1999                                        nedostavil se

o: Satori Skylar Of Shibas Nest

m: Taichung Mail Order Bride

chov: Perkinson Laura

maj.: Granyvist Daniel

 


 7.10.2009 Světová výstava psů v Bratislavě World dog show Bratislava FOTO 

Rozhodčí: Awashima Izumi, JAP

 

Psi třída dorostu

CABANTERRA ESPOSITO,    28.03.2009                                                                   nedostavil se

o: We-Sedso Ushiwaka Maru

m: Fuku Bushi Hnědá Tvrz

chov: Caban Miloš

maj.: Ribbe-Vaneerdewegh Truus

 

I´CHIBAN SAICO HVĚZDA HANÉ,    27.03.2009                                                          VN1

o: ICh. Eico od Cidliny

m: ICh. Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Jiří Nohel

 

LUCKY DRAGON´S VILIBALD,    17.02.2009                                                               N2

o: Nattfjärilen Daikoku

m: Noven´s Hoshi-Go

chov: Yvonne Bloom, S

maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Psi třída mladých

RYUUSHOU GO SHUN´YOU KENSHA,    24.03.2009                                                    V2

o: We-sedso Xanakonda-riku

m: Seiryuhime Go Shun´you Kensha

chov: Casais Exposito

maj.: E.V. Zakamskaja

 

ATSUSHI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2008                                                     VD

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Barbora Böhmerová

 

MORNINGSTAR YUUDAI GO YUKIYAMA SO,    20.11.2008                                         VD

o: Kazakoshi no Koryuu Go Yukiyam

m: Morningstar Mia Chousei Sou

chov: Joan Morningstar

maj.: Jakobine Broekhuizen

 

COPPEDOTS YAMA HITO,    30.07.2008                                                                    VD

o: Copperdot Grothoichiro

m: Copperdots Hikari

chov: Diana Smiley

maj.: Ing. Hana Petrusová

 

D´YUDAI OF NAGAREGUMO,    17.08.2008                                                                 nedostavil se

o: Kazakoshi No Teruharu

m: Akari of Nagaregumo

chov: Eric Quentin

maj.: Eric Quentin

 

HACHIKO GO SHUN´YOU KENSHA,    08.07.2008                                                       nedostavil se

o: Kaiou Go Ryuukyuu Uruma

m: Akira-Go Shun´you Kensha

chov: Casais Maria Sil Exposito

maj.: Vincenzo Culotta

 

HANDZIMEMESITE KIOSHI,    12.09.2008                                                                     V

o: Sumou Go Kuwana Mitomosov

m: Vormund I´m Biba

chov: A.E. Zakamskaya

maj.: S. Borisova

 

HANDZIMEMESITE NATSUKO,    30.09.2008                                                                V

o: Kazakoshi No Rikikaze Go Yokoh

m: Vormund Shibetshu Akako

chov: A.E. ZAkamskaya

maj.: S.A. Bondaryuk

 

KATARO GO SHUNYOU KENSHA,    12.09.2008                                                          V4

o: Kaiou Go Ryuukyuu Uruma

m: Koubai Go Ryuukyuu Uruma

chov: Silvia Exposito

maj.: Krisztina IIles

 

KUROTAMA GO G-TYPHOON JR. JP,    22.12.2008                                                    VD

o: Kokuhou Go Ryuukyuu Uruma

m: No Kurotennyo Shirosou

chov: Yuiichi Tomimito

maj.: Slvia Exposito

 

MARA-SHIMAS ICHI KANA YUUSHI,     29.11.2008                                                     V1, CAJC, Světový vítěz mladých

o: Hirose No Shougun Enshuu Hi

m: Mara-Shinas The Warriop Prince

chov: Wilma Van Der Meer

maj.: Wilma Van Der Meer

 

MORNINGSTAR KOKURYUU GO YUKIYAMA SO,    08.01.2009                                  VD

o: Kazakoshi no Koryuu Go Yokoham

m: Kisaragi No Meimi Lenkaiso

chov: Nakano + Morningstar

maj.: Jakobine Broekhuizen

 

WE-SEDSO ON BLACK FIRE,    25.04.2008                                                               V3

o: Kurounryuu Go Enshuu Hiros

m: We-Sedso Candle In The Wind

chov: Jytte Roeschke

maj.: Helle un Röschard-Röschke

 

Psi mezitřída

GENGOU GO AHUN´YOU KENSHA,    15.02.2008                                                     nedostavil se

o: Hitoro´s Sinply Extravagant

m: Kaori-Go shun´you Kensha

chov: Casais Silva M. Exposito

maj.: Olga Polishuk

 

HANDZIMEMESITE GONSHIRO,    20.10.2007                                                         VD3

o: Vormund To Russia With Love

m: Vormund Shibetsu Akako

chov: E. Zakamskaya

maj.: Z. Danilova

 

KAZAKOSHI NO KURONISHIKI GO YOKOHAM,    10.02.2008                                   V1, CAC, R. CACIB

o: Kazakoshi No Koryuu Go Yokoham

m: Kuritsubaakime Go Kamiyasou

chov: Atsumi Nobi

maj.: Birgit Hillerby Eriksoon

 

KIOTO DYAS,    18.10.2007                                                                                    nedostavil se

o: Nobu Av Enerhaugen

m: Chiisato Av Enerhaugen

chov: Andrzej Grabalowski

maj.: Aleksandra Lubaszka

 

KOKURIN GO WANGAN MIHAMASOU,    03.11.2007                                              V2, R. CAC

o: Matsudoumaru Go Daitasou

m: Chitose Go Toyama

chov: Chibashi Riozo Nakadai

maj.: Antonino Saporito

 

Psi třída otevřená

DAN-STAR-KOM LUIDOR SAN JO TOM,    17.10.2006                                              VD

o: VormunsTo Russia With Love

m: Morningstar Katsu´cus We-Sedss

chov: L. Komyakova

maj.: D.A. Kobelev

 

DAN-STAR-KOM LUX SZUZUTAKA,    17.10.2006                                                     V1, CAC

o: VormunsTo Russia With Love

m: Morningstar Katsu´cus We-Sedss

chov: L. Komyakova

maj.: L. Komyakova

 

EXPLORER´S SHOKI,     07.01.2007                                                                          V

o: Explorer´s Hiro

m: Explorer´s Nakaichime

chov: Hillerby-Eriksson

maj.: Truus Ribbe-Vaneerdewegh

 

GINSEI NO SHUUKA GO GINSEISOU,    26.03.2007                                                 VD

o: Hanakaze Ginseisou

m: Iyochinotsu Ginseisou

chov: Ako Genseisou

maj.: Ivan Calleja

 

HIROSHE NO RYUUHOU GO ENSHUU HIROSES,    05.10.2004                                 V

o: Enshuu No Ichiryuu Go Enshuu T

m: Tenkoume Go Oono Eikeisou

chov: Shizuokaken Sato

maj.: Bannister Janice Banniste

 

JUHOU GO KUWANA MITOMOSOU,    03.09.2006                                                   V2

o: Mori No Toyokuni Go Yoshino Ic

m: Wakame Go Kuwana Mitomosou

chov: Yoshinobu Mitomo

maj.: E.V. Zakamskaja

 

JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ,   20.06.2006                                                            V

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

Chov.: Petr Říčař

Maj.: Luboš Kolín

 

KAZAKOSHI NO RIKIKAZE GO YOKOHAMA A,    17.08.2007                                    V4

o: Hoshi No Katsuriki Go Shirakaw

m: Kazakoshi No Fikka Go Yokohana

chov: Atsumi Nobuo

maj.: E.V. Zakamskaja

 

MARA-SHIMAS ONE FOR THE RODA,   10.06.2006                                                  VD

O: Aso No Rynuuou Go Takayuusou

M: Mara-Shimas Go Benisakury

Chov.: Wilma Van Der Meer

Maj.: Schreuder Rap

 

TAICHUNG CLASSIC DESIGEN,   23.06.2007                                                          nedostavil se

O: Tenkai  Go Ryuukyuu Uruma

M: Aso No Kaori Go Takayuusou

Chov.: Perkison Laura

Maj.: Granqvist Daniel

 

TAKASHI NO HOMARE SEN SHUU TAKASHIHA,    09.12.2007                                 VD

O: Bizen No Shishi Go Bizen Honam

M: Shuugetsume Go IwakuniI Imadoso

Chov.: Takashi Endo

Maj.: Saporito Antonino

 

WE-SEDSO GO NIPPO,   28.03.2007                                                                         V3

O: We-Sedso Sukiyaki

M: Fukume Go Enshuu Hirosesou

chov: Jytte Roeschke

maj.: Helle un Röschard-Röschke

 

Psi třída šampionů

ARAGORN SIWASH LEGEND HANNIBAL,   16.06.2006                                              VD

o: Tanasea Tetsu Go Taimatsu

m: Geisha Siwash Legend

chov: Malgorzata a Pavel Piekarczykowie, Pl

maj.: Malgorzata a Pavel Piekarczykowie, Pl

 

Ch. BANZAI DEL MONTE DE HAYA,    16.08.2004                                                      VD

o: Shingen GoChousei Sou

m: Umaku of Shakkosow

chov: Ing. Hana Petrusová

maj: Bohumil Lízal

 

Ch. DRAGON HOUSE MR.JONES,    28.05.2007                                                        V1, CAC, CACIB, Světový vítěz, BOB

o: San Jo American Idol

m: San Jo Proud Mary

chov: Sandi Smith/Leslie a Enge

maj: Raue Doris a Smith Sandi

 

Ch. KAIOU GO RYUUKYUU URUMA,    01.10.2006                                                  V2

o: Hachiman Go RyuuKyuu Uruma

m: Humuhana Go Ryuukyuu Uruma

chov: Tomimoto Yuiichi

maj: Exposito Silvia

 

Ch. KAZAKOSHI NO TERUHARU GO YOKOHAM,    15.04.2006                            nedostavil se

o: Kazakoshi No Suzuteru Go Yokoh

m: Komayuu Go Fuji Hachimansou

chov: Atsumi Nobuo

maj: Quentin Eric

 

Ch. KENTA GO KANAGAWA SHIRAI,    12.11.2005                                               VD

o: Kokuhoryuu Go Urawa Shoujisou

m: Kuroyuri Go Urava Shoujisou

chov: Shirai Koji

maj: Kimura Maria Angelica

 

Ch. KUROKAIDOU GO BINGO KAMISHIMASOU,    25.07.2006                             V

o: Kurotermmaru Go Bingo Kamishima

m: Kuroyuri Go Bingo Kamishimasou

chov: Takahashi Kanzi

maj: Granqvist Daniel

 

Ch. SAYUKI DEL BIAGO,    25.05.2003                                                               nedostavil se

o: Jinriki Go Imabari Myiakoso

m: Tick del Biagio

chov: All. Del Biagio

maj: Grassi Elektra + Massimo

 

Ch. F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ,    10.06.2003                                                VD

o: Eico od Cidliny

m: Eichi Doubravecký vrch

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj: Martin Jurica

 

JILTRAIN JACK THE LAD,    30.07.2006                                                             nedostavil se

o: Dundalk Albus Dumbledore

m: Jilrain Orange Cream

chov: Rodgers st. 7 gc.

maj: Rodgers st. 7 gc.

 

NATURAL AKA NO KUMA,    07.11.2006                                                             V

o: Kazagoshi No Benikaze Go Yokoh

m: Natural Yamatsukka

chov: Laakso Raija

maj: Heinmae Kersti + Ants

 

VORMUND TO RUSSIA WITH LOVE,    28.03.2005                                          V3

o: Nakayu Go Kazusa Nakanosow

m: Vormund Kiwi Spirit

chov: Dunhill E.

maj: Zakamskaja E.V.

 

WE-SEDSO USHIWAKAMARU,    20.08.2005                                                  V

o: Ch. Yamatochousou Go Fuji No n

m: Fukume Go Enshuu Hirosesou

chov: Jytte Roeschke

maj.: Helle Röschard

 

WE-SEDSO ZEN KESSAKU,    27.12.2002                                                      V4

o: Gas Hollow Zen Satori Sunset

m: We-Sedso Pretty Woman

chov: Jytte Roeschke

maj.: Lindgren Merete

 

Psi třída veteránů

Ch. EXPLORER´S HIRO,    03.02.2001                                                            V2

o: Tenkuu No Tetsu Go Yokohama At

m: Glendalin Hime Ov Sweden

chov: Birgit Hillerby Eriksoon

maj.: Birgit Hillerby Eriksoon

 

ICh. EICO OD CIDLINY,    24.09.2001                                                               VD3

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Keiko Prima Nova

chov: Pavla Balajková

maj.: Ing. Alena Stejskalová

 

MUSASHI GO SOUSHUU CHOUMONSOU,    06.10.2000                                  V1, Světový vítěz veterán

o: Choutenbou Go Sagmi Ayasesou

m: Mika Go Minoubayshisou

chov: Hasegawa Tadashi

maj.: Morningstar Joan

 

Feny třída mladých

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2008                                             VD

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Ing. Alena Stejskalová

 

AL-AMAYA´S TAREE MY LITTLE PRINCES,    20.11.2008                               VD

o: Mara-Shimas Koki´s Kime Waza

m: Erai Ran Island Star

chov: Schreuder Rap

maj.: Schreuder Rap

 

HANAI GO SHU´YOU KENSHA,    12.09.2008                                                   V4

o: Kaiou Go Ryuukyuu Urama

m: Koubai Go Ryuukyuu Uruma

chov: Exposito Silvia

maj.: Exposito Silvia

 

HANDZIMEMESITE KIYOSHI,    12.09.2008                                                      VD

o: Juhou Go Kuwana Mitomosou

m: Vormund I´m Biba

chov: Zakamskaya E.V.

maj.: Bondaryuk S.A.

 

HANDZIMEMESITE LIFE TO WIN,    18.09.2008                                                V3

o: Juhou Go Kuwana Mitomosou

m: Handzimemesite Giza

chov: Zakamskaya E.V.

maj.: Zakamskaya E.V.

 

HANDZIMEMESITE YAKUHIME,    31.07.2008                                                   V1, CAJC, Světový vítěz mladých, BOB Junior

o: Vormund To Russia With Love

m: Aisite Imasski Des

chov: Zakamskaya E.V.

maj.: Kardash M.R.

 

JILTRAIN LOUBY LOU,    05.06.2008                                                              nedostavil se

o: Jilrain Jack The Lad

m: Jiltrain Vanilla Ice

chov: Rodgters st 7 Gc.

maj.: Rodgers st 7 Gc.

 

KOGIKUHIME GO NOTO NAKASHO,    14.09.2008                                          nedostavil se

o: Kurofukugembou Go Nagisasou

m: Yakkohime Go Shuueisou

chov: Nakasho Koji

maj.: Röschard-Röschke Helle Un

 

SHIKON NO TAMA,    25.08.2008                                                                      VD

o: Haguro NoBeniwaka Go Chou H

m: Naho Go Ashikaga Sounsou

chov: Grassi Elettra + Masimo

maj.: Grassi Elettra + Masimo

 

WE- SEDSO SHADOW ON THE WALL,    10.11.2008                                          V2

o: We-SedoGo Nippo

m: We-Sedso Candle In The Wind

chov: Roeschke Jytte

maj.: Röschard-Röschke Helle Un

 

YUKIYAMA NO EISHA TORISHIMASOU,    11.04.2008                                        VD

o: Kazakoshi No Konoshiki Go Yoko

m: Aso No Ranhime Go Takayuusou

chov: Broekhuizen Jacobine

maj.: Broekhuizen Jacobine

 

Feny mezitřída

CHIKA DEL BIAGIO,    04.01.2008                                                                   nedostavil se

o: Kuro Saimuyosho Delo Biagio

m: Rioja Del Biagio

chov: All. To Del Biagio

maj.: All. To Del Biagio

 

SAYURI TAJGETA,    02.07.2008                                                                        VD

o: Fudzi Jama Brus

m: Czech Jakobín Joko

chov: Miskiewicz Iwona

maj.: Křížová Barbora

 

Feny třída otevřená

ATAY SAKURAMBO,    28.07.2006                                                                      V2, R.CAC, R. CACIB

o: Kazagoshi No Benikaze Go Yokoh

m: Vormund I´m Biba

chov: Zakamskaya E. V.

maj.: Zakamskaya E.V.

 

HANDZIMEMASITE DO ITASIMASITE,    02.09.2007                                            VD4

o: Vormund To Russia With Love

m: Zenji del Monte de Haya

chov: Zakamskaya E.

maj.: Mgr. Hošťálková Radmila

 

HIRAKA DEL MONTE DE HAYA,    14.09.2006                                                      VD

o: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

m: Yuyaakemime del Monte Haya

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Ing. Pavel Charvát

 

JANERYLS FLAMENGI DANCER,    12.05.2007                                                    VD

o: Hirose No Ryuuhou Enshuu Hiros

m: Aika-Go Shun You Kensha

chov: Bannister Janice Banniste

maj.: Bannister Janece Banniste

 

PIKAICHI ROAL,    31.10.2007                                                                            V3

o: Sunamie

m: Miryoku Tajgeta

chov: Plaza Tomasz

maj.: Opluštilová Edita

 

SUZUKA GO SHUN´YOU KENSHA,    05.09.2007                                                 V1, CAC, CACIB, Světový vítěz

o: Hachimongi Go Ryuukyu Uruma

m: Koubai Go Ryuukyu Uruma

chov: Exposito Silvia

maj.: Exposito Silvia

 

Feny třída šampionů

Ch. AANGENAAM LUNAR ECLIPS,    15.09.2005                                                 VD

o: Ina No Koronishiki Av Enerhaug

m: Taichung Totla Eclip Of the Hr

chov: Granqvist Daniel

maj.: Granqvist Daniel

 

Ch. ERAI RAN ISLAND STAR,    25.10.2005                                                       nedostavil se

o: Mara-Shmas Kuro Ryu Enzo

m: Ran del Monte de Haya

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: Schreuder Rap

 

Ch. EXPLORER´S Q-HIME,    06.09.2005                                                             nedostavil se

o: Tenkuu No Tetsu Go Yokohama At

m: Explorer´s Lurime

chov: Birgit Hillerby Eriksoon

maj.: Birgit Hillerby Eriksoon

 

Ch. MARA-SHIMAS I´M COOL WITHOUT YOU,    11.10.2006                               V3

o: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

m: Mara-Shims´s Smashing Pumpkin

chov: Wilma van der Meer

maj.: Piekarczyk M. a P.

 

Ch. MORNINGSTAR MIA CHOUSEI SOU,    13.10.2002                                        V

o: S´hampton Sagewd Pint´o Porter

m: Megumi Ginseisou

chov: Morningstar Joan

maj.: Broekhuizen Jakobine

 

Ch. TESSAIGA GO BIAGIO,    18.08.2006                                                            VD

o: Sayuki del Biagio

m: Naho Go Ashikaga Sounsou

chov: Grassi Elettra

maj.: All. To del Biagio

 

Ch. BLACKCREST´S KAIRI GOLD,    03.11.2006                                                nedostavila se

o: Ch. Kairi Go Ryukyu Uruma

m: Akizakurahime Go Etchuu Wakasu

chov: Watson Jeanette

maj.: Watson Jeanette

 

Ch. CHIKO CZECH JAKOBÍN,    08.02.2006                                                        nedostavila se

o: Sensei Kenjo

m: Ranchlake California Promise

chov: Ing. Hana Blatoňová

maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Ch. DAN-STAR-KOM LU GINX MIDNIGHT KISS,    17.10.2006                              V

o: Vomun´s To Russia With Love

m: Morningstar Katsu´cus We-Sedss

chov: Komyakova L.

maj.: Komyakova L.

 

ICh. AIKO AMAI Z OLŠOVÉ,    14.05.2003                                                            VD

o: Archie Princ island Star

m: Amai Shibaguri

chov: Bohumil Lízal

maj.: Bohumil Lízal

 

IKI-IKI NISHIKI Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,    11.10.2003                                VD

o: Mara-Shimas Kuni-Nishiky

m: Ebi z Helfštýnského panství

chov: Mgr. Radmila Hošťálková

maj.: Miserovská Marcela

 

JANERYLS IN THE LINE OF FIRE,      15.05.2005                                                 V2

o: Janeryls Kingpin

m: Rahima Repeat Prerormace

chov: Bannister Janice Banniste

maj.: Bannister Janice Banniste

 

KURO CHA-GOI SINJU VAN WANKYTAN,      29.01.2006                                     V1, CAC

o: We-Sedso Masamune Keiji

m: Micorason

chov: Toos Smits

maj.: Monique Van Gestel

 

MARA-SHIMAS I´M COOL WITHOUT YOU,      01.05.2005                                   nedostavila se

O: Mara-Shimas Kuni Nishiki

M: Mara-Shimas SmashingI Pumpkin
Chov.: Wilma Van der Meer

Maj.: Piekarczyk M. a P.

 

NAHO GO ASHIKAGA SOUUNSOU,       09.07.2004                                              VD

o: Ryuuhou Go Ashikaga Souunsou

m: Chiho Go Ashikaga Souunsou

chov: Cozzi Massimo

maj.: Cozzi Massimo

 

TAICHUNG SPRING A,       26.04.2006                                                                nedostavil se

o: Taichung How Do You Like

m: Aso No Kaori Takayuusou

chov: Arthur a Laura Perkinson

maj.: Granqvist Paula

 

WE-SEDSO KIKU ME GO,       28.05.2005                                                             V4

o: Hi-jiny Spruce

m: We-Sedso L Rennie

chov: Jytte Roeschke

maj.: Helle un Röschard-Röschke

 

Feny třída veteránů

Ch. AMAI SHIBAGURI,       13.04.2000                                                               nedostavil se

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Ichikara Prima Nova

chov: Víchová Inka

maj.: Lízal Bohumil

 

TAICHUNG TPOTAL ECLIPS OF THE JEART,       30.05.1999                            V1, Světový vítěz veterán, BOB veterán

o: Satori Skylar Of Shibas Nest

m: Taichung Mail Order Bride

chov: Perkinson Laura

maj.: Granyvist Daniel


 13.9.2009 6. Speciální výstava Shiba klubu FOTO Ch. ASO NO RYUUOU GO TAKAYUUSOU -  V1, CAC, Vítěz SV, BOB

Rozhodčí: VĚRA VEVERKOVÁ, CZ

 

Psi třída štěňat

CAIGO CORO PRIMA NOVA,    30.04.2009                                                                  N4

o: Banzai del Monte de Haya

m: Darling of Czech´s country

chov: Jana Svobodová

maj.: Jaroslav Hladílek

 

COYKO CORO PRIMA NOVA,    30.04.2009                                                                 VN3

o: Banzai del Monte de Haya

m: Darling of Czech´s country

chov: Jana Svobodová

maj.: Marie Pavlincová

 

I´CHIBAN SAICO HVĚZDA HANÉ,    27.03.2009                                                            VN2

o: ICh. Eico od Cidliny

m: ICh. Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Jiří Nohel

 

YUSEI GO SHUNYOU KENSHA -  VN1 YUSEI GO SHUNYOU KENSHA,    24.03.2009                                                               VN1

o: Kaiou of Ryuukuu Uruma

m: Kaori Go Shuyou Kensha

chov: Silvia Exposito, E

maj.: Izabela Preczek, Pl

 

Psi třída dorostu

ASOGI CAIRÍ KIRO,    26.02.2009                                                                                 VN4

o: Hirohito del Monte de Haya

m: Cairokiro ze Zlatého Lankastru

chov: Mgr. Radka Čejková

maj.: Kristýna Řezáčová

 

BENJI Z NEŠTĚMICKÝCH STRÁNÍ,    18.02.2009                                                            VN3

o: F´akio Saico Hvězda Hané

m: Amanda of Czech´s country

chov: Bc. Marie Pacovská

maj.: Bc. Marie Pacovská

 

BONY Z KNĚŽIC,    15.12.2009                                                                                       VN

o: Zokujin del Monte de Haya

m: Joko od Cidliny

chov: Jiří Vítek

maj.: Evgenia KobzevaLUCKY DRAGON´S VILIBALD -  VN1

 

LUCKY DRAGON´S VILIBALD,    17.02.2009                                                                   VN1

o: Nattfjärilen Daikoku

m: Noven´s Hoshi-Go

chov: Yvonne Bloom, S

maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

NAITO AKA CZECH JAKOBÍN,    20.02.2009                                                                    VN2

o: Ranchlake´s Aka Sachi

m: Chiko Czech Jakobín

chov: Ing. Hana Blatoňová

maj.: MUDr. Andrea Stalmachová

 

Psi třída mladých

ATSUSHI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2008                                                           V2

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Barbora Böhmerová

 

AWARRIGAL Z DEŠTNÉ HORY,   07.09.2008                                                                     V3

o: Banzai del Monte de Haya

m: Iziku Hnědá tvrz

chov: Stanislav Süsser

maj.: Stanislav Süsser

 

JACK SIWASH LEGEND,    21.08.2008                                                                            neposouzen

o: Aratorn Siwash Hannibal

m: Fuji Siwash Legend

chov: Kristina Slavíková

maj.: Ing. Rostislav ČechMONTARO Z VOLENSKÉHO DVORA -  V1, CAJC

 

MONTARO Z VOLENSKÉHO DVORA,    26.08.2008                                                           V1, CAJC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Lee Sensei od Cidliny

chov: Jarmila Halešová

maj.: Kamil Stachovec

 

Psi mezitřída

HAKIM PRINC ISLAND STAR,    13.04.2008                                                                     nedostavil se

o: Banzai del Monte de Haya

m: Bjin Ran Island Star

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: Jindřiška Schmidtová

 

HISAHITO PRINC ISLAND STAR,    13.04.2008                                                                  V1

o: Banzai del Monte de Haya

m: Bjin Ran Island Star

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: Šimon Levíček

 

Psi třída otevřená

ABU SANDYSHI,    24.08.2006                                                                                            V2, R.CAC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Cashira Hioney Czech Jakobín

chov: Lubomír Čupr

maj.: Eva Auffahrtová

 

ADISAR SAI-NO-KAWARA,    05.11.2004                                                                             V

o: Rippana-Na Tobimasu

m: Byukima Ran Island Star

chov: Kateřina Pražáková

maj.: Šárka Dubjáková

 

ARAGORN SIWASH LEGEND HANNIBAL,   16.06.2006                                                        V4

o: Tanasea Tetsu Go Taimatsu

m: Geisha Siwash Legend

chov: Malgorzata a Pavel Piekarczykowie, Pl

maj.: Malgorzata a Pavel Piekarczykowie, Pl

 

ASUN GREEN DIAMOND,   03.03.2005                                                                                 V

o: Zokujin del Monte de Haya

m: Angel Queen Srášce severu

chov: Jaroslav Rudecký

maj.: Mgr. Romana PacalováEARL OF CZECH´S COUNTRY -  V1, CAC

 

EARL OF CZECH´S COUNTRY,   01.08.2006                                                                          V1, CAC

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Princezna Prima Nova

chov: Jarmila Hyková

maj.: Jana Svobodová

 

GENJI GO BANZAI ISLAND STAR,   26.01.2007                                                                    odstoupil

o: Banzai del Monte de Haya

m: Bijin Ran Island Star

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: JUDr. Věra Skoumalová

 

S´HOSHI MATAGIINU,   23.07.2007                                                                                       V

o: Sunamie

m: M´Babagima-Go Tajgeta

chov: Lilianna i Dariusz Rozmyslowicz, Pl

maj.: Lilianna i Dariusz Rozmyslowicz, Pl

 

QUISBY Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,   07.08.2006                                                              V3

o: Sunamie

m: Iki-Iki Nishiki z Henštýnského panství

chov: Mgr. Ramila Hošťálková

maj.: Marcela Miserovská

 

Psi třída šampiónů

Ch. A´IKI SAICO HVĚZDA HANÉ,    27.03.2004                                                                        V2, R. CAC

o: Eico od Cidliny

m: Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Ing. Andrej Ilčák

 

Ch. AKAN SAN SYNÚZIA,    17.10.2002                                                                                   V4

o: Fujisan Revoka

m: Diana Libachar

chov: Emília Kuchárová

maj.: Emília KuchárováCh. ASO NO RYUUOU GO TAKAYUUSOU -  V1, CAC, Vítěz SV, BOB

 

Ch. ASO NO RYUUOU GO TAKAYUUSOU,    20.08.2004                                                       V1, CAC, Vítěz SV, BOB

o: Tsukasa No Ryuuou Go Sunanuma

m: Takayuu No Satsuki Go Takyuusou

chov: Kazutaka Niyazaki, Jap

maj: Ing. Hana Petrusová

 

Ch. BANZAI DEL MONTE DE HAYA,    16.08.2004                                                                 nedostavil se

o: Shingen GoChousei Sou

m: Umaku of Shakkosow

chov: Ing. Hana Petrusová

maj: Bohumil Lízal

 

Ch. F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ,    10.06.2003                                                                    V

o: Eico od Cidliny

m: Eichi Doubravecký vrch

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj: Martin Jurica

 

Ch. HARWEY SIWASH LEGEND,    13.09.2003                                                                        V

o: Mara-Shimas Kuni Nishiki

m: Fuji Siwash Legend

chov: Kristina Slavíková

maj: Malgorzata a Pavel Piekarcykowie, Pl

 

Ch. HIROHITO DEL MONTE DE HAYA,    14.09.2006                                                                 V3

o: Mara-Shima Kuro Ryu Enzo

m: Yuyakehime del Monte de Haya

chov: Ing. Hana Petrusová

maj: Petra a Oldřich Malachtovi

 

Ch. JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ,    20.06.2006                                                                      V

o: Rippa-Na Tobimasu

m: Pavlik´s Taketoyo

chov: Petr Říčař

maj: Luboš Kolín

 

Ch. UCHIKATSU DEL MONTE DE HAYA,    04.09.1999                                                             nedostavil se

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Vormund Christmas Carol of Pendley

chov: Ing. Hana Petrusová

maj: MUDr. Eva Syslová

 

Psi třída veteránů

ARCHIE PRINC ISLAND STAR,    25.04.2000                                                                               V

o: Princ del Monte de Haya

m: Ran del Monte de Haya

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: Ing. Pavel Koždoň

 

Ch. ARIKO PRINC ISLAND STAR,    25.04.2000                                                                           V

o: Princ del Monte de Haya

m: Ran del Monte de Haya

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: Peter Štefek

 

DAIKOKU OD CIDLINY,    25.03.2001                                                                                       nedostavil se

o: Tokugawa del Monte de Haya

m: Charmie Prima Nova

chov: Pavla BalajkováCh. PRINC DEL MONTE DE HAYA -  V1

maj.: Zuzana Zachová

 

Ch. PRINC DEL MONTE DE HAYA,    19.09.1997                                                                         V1

o: Mara-ShimaTimo

m: Orion´s Minimeadow Sugar

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Zdenka Entlerová

 

ICh. RIPPA-NA TOBIMASU,    23.05.1998                                                                                   V2

o: Toyojiro of Nidaimanei Sow

m: Kurohana of Ryukyu Wruma

chov: Carol Parker, USA

maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Ch. TOKUGAWA DEL MONTE DE HAYA,    21.01.1999                                                                V3

o: Mara-Shima Timo

m: Vormund Christmas Carol of Pendley

chov: Ing.  Hana Petrusová

maj.: Ing. Petr Felcman

 

I´RIHI SAICO HVĚZDA HANÉ -  VN1

Feny třída štěňat

I´RIHI SAICO HVĚZDA HANÉ,    27.03.2009                                                                                  VN1

o: Eico od Cidliny

m: Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Marie Štumbauerová

 

PHOENIX KOMETA Z ZAKATKA IZI,    03.05.2009                                                                         VN2

o: Fudzi Jama Brus

m: Daika Czech Jakobín

chov: Izabela Przeczek, Pl

maj.: Izabela Przeczek, Pl

 

Feny třída dorostu

NYOKO Z VOLENSKÉHO DVORA,    05.02.2009                                                                        nedostavila se

o: Coyco Koro Hnědá Tvrz

m: Anji z Voleského dvora

chov: Jarmila Halešová

maj.: Andrea Doležalová

 

LOTOS DEL MONTE DE HAYA,    03.02.2009                                                                            VN1

o: Haruki GoIyo Hinode Kensha

m: Tanasea´s American Pride

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Ing. Hana Petrusová

 

Feny třída mladých

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2008                                                                       V4

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva AuffahrtováBANIRA PRIMA NOVA -  V1, CAC, Nejlepší junior

maj.: Ing. Alena Stejskalová

 

BANIRA PRIMA NOVA,    29.09.2008                                                                                        V1, CAJC, Nejlepší junior

o: Genji Go Banzai Island Star

m: Darling of Czech´s country

chov: Mgr. Jana Svobodová

maj.: Ing. Lenka Týčová

 

BRITTANY ZÁTOKA SNŮ,    15.04.2008                                                                                      V

o: Beni Yubari Hnědá Tvrz

m: Bryonia z Zakatka Izi

chov: Romana Hrabáková

maj.: Romana Hrabáková

 

CITA Z NOVÉHO DVORA,    13.04.2008                                                                                     V2

o: Amigo od Cidliny

m: Azuki uze Země Ainů

chov: Jaroslava Křížová

maj.: Ján Vrba

 

ENGI BULLIT STAR,     17.09.2008                                                                                             V

o: Banzai del Monte de Haya

m: Cira of Czech´s country

chov: Tomáš Petrus

maj.: Tereza Petrová

 

JASMÍNA SIWASH LEGEND,    21.08.2008                                                                                 V

o: Aratorn Siwash Lwgwnd Hannibal

m: Fuji Siwash Legend

chov: Kristina Slavíková

maj.: Jan a Hana Račákovi

 

SAYURI TAJGETA,    02.07.2008                                                                                                 V3

o: Fudzi Jama Brus

m: Joko Czech Jakobín

chov: Iwona Miszkiewicz, Pl

maj.: Barbora Křížová + Radmila Hošťálková

 

Feny mezitřída

AIMI LAČNOV,    19.10.2007                                                                                                      V3

o: Uchikatsu del Monte de Haya

m: Eikiro z Volenského dvora

chov: JUDr. Vladimír Hrnčíř

maj.: Lenka Hřebačková

 

AKI LAČNOV,    19.10.2007                                                                                                       V2, R. CAC

o: Uchikatsu del Monte de Haya

m: Eikiro z Volenského dvora

chov: JUDr. Vladimír Hrnčíř

maj.: Bc. Bohuslava Šařecová

 

BIBI LUCY ZÁTOKA SNŮ,    15.04.2008                                                                                      V

o: Beni Yubari Hnědá Tvrz

m: Bryonia z Zakatka Izi

chov: Romana Hrabáková

maj.: Jindra Hradiská

 

HANAH RAN ISLAND STAR -  V1, CAC

HANAH RAN ISLAND STAR,   13.04.2008                                                                                  V1, CAC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Bijin Ran Island Star

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: Zdenka a Oldřich Entlerovi

 

L´AIKI HNĚDÁ TVRZ,    02.03.2008                                                                                              V

o: Ranchlake´s Aka Sachi

m: Pavlik´s Taketoyo

chov: Petr Říčař

maj.: Hana Tomková

 

LIN AKA CZECH JAKOBÍN,    17.11.2007                                                                                    V4

o: Ranchlake´s Aka Sachi

m: Boa Mara-Shimas Hnědá Tvrz

chov: Ing. Hana Blatoňová

maj.: Eva HrabcováAGENT CLARICE STARLING HANNIBAL -  V1, CAC

 

Feny třída otevřená

AGENT CLARICE STARLING HANNIBAL,    24.09.2007                                                               V1, CAC

o: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

m: Mara-Shimas I´m Cool Without You

chov: Malgorzata i Pawel Piekarcykowie, Pl

maj.: Malgorzata i Pawel Piekarcykowie, Pl

 

AI GO TOUSOUSAKURASOU,    21.07.2006                                                                                nedostavila se

o: Santetsu Go Ishizaki Shimizusou

m: Aikyou No Maio Go Aikyousou

chov: Minoru Kobayashi Katorioshi, Jap

maj.: MUDr. Eva Syslová

 

ANGELEES EJŠA SKY PARADISE,    01.09.2004                                                                           V

o: Uchikatsu del Monte de Haya

m: Ejša Biky

chov: Miroslav Smetana

maj.: Miroslav Smetana

 

BÍNASU MATYS,    28.05.2003                                                                                                      V2, R. CAC

o: Rippa-Na Tobimasu

m: C´Kaguyahime z Helfštýnského panství

chov: Vratislav Matyáš

maj.: Vratislav Matyáš

 

CAIROKIRO ZE ZLATÉHO LANKASTRU,    27.05.2004                                                                   V

o: Amigo od Cidliny

m: Butterfly Dream Siwash Legend

chov: Miloš Šupka

maj.: Mgr. Radka Čejková

 

CIRA OF CZECH´S COUNTRY,    04.03.2005                                                                                   V

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Aiko of Czech´s country

chov: Jarmila Hyková

maj.: Ing. Petr Hasman

 

DEAR LADY OF CZECH´S COUNTRY,    01.08.2006                                                                       nedostavila se

o: Uchikatsu del Monte de Haya

m: Aiko of Czech´s country

chov: Jarmila Hyková

maj.: Jindřiška Leskauerová

 

FANAKO ANVIJO,    02.03.2007                                                                                                     V

o: Banzai del Monte de Haya

m: Izaniko Revoka

chov: Jozef Anovčin, Sk

maj.: Jozef Anovčin, Sk

 

G´ESHI SAICO HVĚZDA HANÉ,    19.02.2007                                                                                  V

o: Eico od Cidliny

m: Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Kateřina Budíková

 

HANDSIMEMASITE DO ITASIMASITE,    02.09.2007                                                                      V4

o: Vormund To Russia with Love

m: Zenji del Monte de Haya

chov: Elena Zakamskaja, RUS

maj.: Mgr. Radmila Hošťálková

 

CHEILA OD CIDLINY,    23.08.2004                                                                                                 V

o: Ranchlake´s Estate Reserve

m: Eymee od Cidliny

chov: Pavla Balajková

maj.: MUDr. Andrea Stalmachová

 

PIKAICHI ROAL,    31.10.2007                                                                                                        V3

o: Sunamie

m: Mryoku Tajgeta

chov: Tomasz Plaza, Pl

maj.: Edita Opluštilová

 

Feny třída šampiónů

ICh. AIKO AMAI Z OLŠOVÉ,    14.05.2003                                                                                    nedostavila se

o: Archie Princ island Star

m: Amai Shibaguri

chov: Bohumil Lízal

maj.: Bohumil Lízal

 

Ch. BLACKECREST´S KAIRI GOLD,    03.11.2006                                                                         nedostavila se

o: Kairi Go Ryukyu Uruma

m: Akizakurahime Go Etchuu Wakasugisou

chov: Jeanette Watson, USA

maj.: Kristina Slavíková + Jeanette Watson, USA

 

Ch. C´AOMI SAICO HVĚZDA HANÉ,    24.02.2005                                                                           V

o: Eico od Cidliny

m: Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Eva Auffahrtová

 

Ch. DAMARU DEL MONTE DE HAYA,    20.08.2004                                                                         V4

o: Mara-Shimas Kuni-Nishiki

m: Umaku of Shakkosow

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Ing. Andrej IlčákCh. DARLING OF CZECH´S COUNTRY -  V1, CAC, Vítěz SV, BOS

 

Ch. DARLING OF CZECH´S COUNTRY,    01.08.2006                                                                        V1, CAC, Vítěz SV, BOS

o: Uchikatsu del Monte de Haya

m: Aiko od Czech´s country

chov: Jarmila Hyková

maj.: Jana Svobodová

 

Ch. HOSHIKO Z VOLENSKÉHO DVORA,    10.06.2006                                                                       V

o: Coyco Koro Hnědá Tvrz

m: Myoko Prima Nova

chov: Jarmila Halešová

maj.: Ing. Ivana Mihalechová

 

Ch. CHIKO CZECH JAKOBÍN,    08.02.2006                                                                                       V3

o: Sensei Kenjo

m: Ranchlake California Promise

chov: Ing. Hana Blatoňová

maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Ch. MARA-SHIMAS I´M COOL WITHOUT YOU,    01.05.2005                                                            V2, R. CAC

o: Mara-Shimas Kuni

m: Mara-Shimas Smashing Pumpkin

chov: Wilma van der Meer, NL

maj.: Malgorzata i Pawel Piekarcykowie, Pl

 

Ch. TANASEA´S AMERICAN PRIDE,    11.09.2001                                                                           V

o: Suzuwaka Go Takahirosow

m: Tenkuu No Yuuai Go Yokohama

chov: D. Meador, USA

maj.: Ing. Hana Petrusová

 

Feny třída veteránů

Ch. AMAI SHIBAGURI,    13.04.2000                                                                                               nedostavil se

o: Saijoto´s Genji Tako Go

m: Ichikara Prima Nova

chov: Ing. Inka Víchová

maj.: Bohumil Lízal

 

ARIOKO RAN ISLAND STAR,    25.04.2000                                                                                      V4

o: Prind del Monte de Haya

m: Ran del Monte de Haya

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: Monika Hlavničková

 

Ch. C´KAGUYAHIME Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,    16.09.1998                                                    V3

o: Mara-Shima Timo

m: Ichidó del Monte

chov: Mgr. Radmila Hošťálková

maj.: Vratislav Matyáš

 

RAN DEL MONTE DE HAYA,    02.12.1997                                                                                          V2

o: Tokugawa del Monte de Haya

m: Kiyoga del Monte

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Zdenka a Oldřich Entlerovi

 

ICh. TANAMI PRIMA NOVA,    06.09.2001                                                                                          V

o: Tokugawa del Monte de HayaICh. UMAKU OF SHAKKOSOW -  V1, nej. veterán

m: Eiri del Monte

chov: Jana Svobodová

maj.: Ing. Alena Stejskalová

 

ICh. UMAKU OF SHAKKOSOW,    07.02.1996                                                                                   V1, nej. veterán

o: Manlotens Hashibami

m: Tsunetetsuhime Go Daitaso

chov: Leo Vasseur, Francie

maj.: Ing. Hana Petrusová


 30.8.2009 Mezinárodní výstava psů v Ml. Boleslavi FOTOCh. ASO NO RYUUOU GO TAKAYUUSOU - V1, CAC, CACIB, BOB

Rozhodčí: LUDMILA PAVLÍKOVÁ, CZ

 

Psi třída dorostu

BENJI Z NEŠTĚMICKÝCH STRÁNÍ,    18.02.2009                             VN1

o: F´akio Saico Hvězda Hané

m: Amanda of Czech´s Country

chov: Bc. Marie Pacovská

maj.: Bc. Marie Pacovská

 

Psi třída otevřená

EARL OF CZECH´S COUNTRY,   01.08.2006                                     V1, CAC, R. CACIB

o: Ich. Saijoto´s Genji Taka Go

m: Princezna Prima Nova

chov: Jarmila Hyková

maj: Mgr. Jana Svobodová

 

Psi třída šampiónů

Ch. ASO NO RYUUOU GO TAKAYUUSOU,   20.08.2004                     V1, CAC, CACIB, BOB

o: Tsukasa No Ryuuou Go Sunanuma

m: Takayuu No Satsuki Go Takyuusou

chov: Kazutaka Niyazaki

maj: Ing. Hana Petrusová

 

F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ,    10.06.2006                                     V2, R. CAC

o:Ich. Eico od Cidliny

m: Eichi Doubravecký vrch

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj: Martin Jurica

 

Feny třída dorostu

BUCKIE Z RANČE SECESE,    23.12.2008                                           VN1

o: Akashi Habashira Ken´s

m: Dear Lady of Czech´s country

chov: Jindřiška Leskauerová

maj.: Veronika Lánská

 

Feny třída mladých

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,   14.08.2008                                 V2

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj: Ing. Alena Stejskalová

 

BANIRA PRIMA NOVA,    29.09.2008                                                 V1

o: Genji Go Banzai Island Star

m: Darling of Czech´s country

chov: Mgr. Jana Svobodová

maj: Ing. Lenka Týčová

 

Feny třída otevřená

BLACKREST´S KAIRI GOLD,   03.11.2007                                         nedostavila se

o: Ch. Kairi Go Ryukyu Uruma

m: Aki Zaku Rahime Go Etchuu Wakas

chov: Jeanette Watson

maj: Kristina Slavíková

 

H´IKARI SAICO HVĚZDA HANÉ,    24.08.2007                                    V1, CAC, R. CACIB

o:Ich. Rippa-Na Tobimasu

m: Eichi Doubravecký vrch

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj: Ing. Pavel Charvát

 

HANA Z VOLENSKÉHO DVORA   10.06.2006                                    vyloučena

o: Coyco Koro Hnědá tvrz

m: Myoko Prima Nova

chov: Jarmila Halešová

maj: Michaela Štemproková

 

Feny třída šampiónů

Ch. CHIKO CZECH JAKOBÍN,   08.02.2006                                        V1, CAC, CACIB

o: Ch. Sensei Kenjo

m: Ich. Ranchlake California Promise

chov: Ing. Hana Blatoňová

maj: Ing. Hana Blatoňová


 16.7.2009 Mezinárodní výstava psů Bratislava Duodanube CACIB FOTOJUHOU GO KUWANA MITOMOSOU -  V1, CAC, CACIB, BOB, 2. místo BIG

Rozhodčí: MARUŠKOVÁ MARIE, CZ

 

Psi třída mladých

ATSUSHI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2008                                       V1

o: ABU SANDYSHI

m: C´AOMI SAICO HVĚZDA HANÉ

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Böhmerová Barbora

 

Psi mezitřída

KAZAKOSHINO RIKIKAZE GO YOKOHAMA AT,    17.08.2007                        V1, CAC

o: HOSHI NO KATSURIKI GO SHIRAKAW

m: KAZAKOSHI NO FUUKA GO YOKOHAMA

chov: Fukushimaken N. A.

maj.: Zakamskaya E.

 

Psi třída šampiónů

HARUKI GO IYO JINODE KENSHA,    15.06.2004                                         V2, R. CAC, R. CACIB

o: DAIKI GO KURODA KENSHA

m: SHIRAHA NO YUUKA GO IYO SHIRAH

chov: Matsuyamashi Takahiro

maj.: Wima Van der Meer

 

JUHOU GO KUWANA MITOMOSOU,    03.09.2006                                        V1, CAC, CACIB, BOB, 2. místo BIG

o: MORI NO TOYOKUNI GO YOSHINO

m: TETSLARASHI GO HONJOU ARAKISOU

chov: Matsuysmashi Takahito

maj.: Zakamskaya E.

 

Feny třída mladých

HANDZIMEMESITE LIPE TO WIN,    18.09.2008                                             V1, CAJC

o: JUHOU GO KUWANA MITOMOSOU

m: HANDZIMEMESITE GIZA

chov: Zakamskaya E.

maj.: Zakamskaya E.

 

Feny mezitřída

H´IKARI SAICO HVĚZDA HANÉ,    24.08.2007                                                V1, CAC, R. CACIB

o: RIPPA-NA TOBIMASU

m: EICHI DOUBRAVECKÝ VRCH

chov: Stejskalová Alena, Ing.

maj.: Charvát Pavel, Ing.

 

Feny třída šampionů

ATAY SAKURAMBO,    28.07.2006                                                                V1, CAC, CACIB

o: KAZAKOSHI NO BENIKAZE GO YOKOH

m: VERMUND I´M BIBA

chov: Zakamskaya E.

maj.: Zakamskaya E.

 


 15.7.2009 Mezinárodní výstava psů Bratislava Duodanube CACIB FOTOHARUKI GO IYO JINODE KENSHA - V1, CAC, CACIB, BOB, I. místo BIG

Rozhodčí: VEIGA VIKTOR, PRT

 

Psi třída mladých

ATSUSHI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2008                                     V1, CAJC

o: ABU SANDYSHI

m: C´AOMI SAICO HVĚZDA HANÉ

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Böhmerová Barbora

 

Psi mezitřída

KAZAKOSHINO RIKIKAZE GO YOKOHAMA AT,    17.08.2007                       V1, CAC, R. CACIB

o: HOSHI NO KATSURIKI GO SHIRAKAW

m: KAZAKOSHI NO FUUKA GO YOKOHAMA

chov: Fukushimaken N. A.

maj.: Zakamskaya E.

 

Psi třída šampionů

HARUKI GO IYO JINODE KENSHA,    15.06.2004                                          V1, CAC, CACIB, BOB, I. místo BIG

o: DAIKI GO KURODA KENSHA

m: SHIRAHA NO YUUKA GO IYO SHIRAH

chov: Matsuyamashi Takahiro

maj.: Wima Van Der Meer

 

JUHOU GO KUWANA MITOMOSOU,    03.09.2006                                        V2, R. CAC

o: MORI NO TOYOKUNI GO YOSHINO

m: TETSLARASHI GO HONJOU ARAKISOU

chov: Matsuysmashi Takahito

maj.: Zakamskaya E.

 

Feny třída mladých

HANDZIMEMESITE LIPE TO WIN,    18.09.2008                                             V1, CAJC

o: JUHOU GO KUWANA MITOMOSOU

m: HANDZIMEMESITE GIZA

chov: Zakamskaya E.

maj.: Zakamskaya E.

 

Feny mezitřída

H´IKARI SAICO HVĚZDA HANÉ,    24.08.2007                                                V1, CAC

o: RIPPA-NA TOBIMASU

m: EICHI DOUBRAVECKÝ VRCH

chov: Stejskalová Alena, Ing.

maj.: Charvát Pavel, Ing.

 

Feny třída otevřená

PIKAICHI ROAL,    31.10.2007                                                                       V1, CAC, R. CACIB

o: SUNAMIE

m: MIRYOKU TAJGETA

chov: Plaza Tomasz

maj.: Opluštilová Edita

 

Feny třída otevřená

ATAY SAKURAMBO,    28.07.2006                                                                V1, CAC, CACIB

o: KAZAKOSHI NO BENIKAZE GO YOKOH

m: VERMUND I´M BIBA

chov: Zakamskaya E.

maj.: Zakamskaya E.


 19.7.2009 Národní výstava psů Ml. BoleslavARL OF CZECH´S COUNTRY  01.08.2006 - V1, CAC, NV, BOB FOTO

Rozhodčí: Ludmila Pavlíková, ČR

 

Psi třída mezitřída

H´IROSHI SAICO HVĚZDA HANÉ  24.08.2007                                V

o: Rippa-Na Tobimasu

m: Eichi Doubravecký vch

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj: Přemysl a Dagmara Štěpánkovi

 

Psi třída otevřená

EARL OF CZECH´S COUNTRY  01.08.2006                                     V1, CAC, NV, BOB

o:Ich. Saijoto´s Genji Taka Go

m: Princezna Prima Nova

chov: Jarmila Hyková

maj: Mgr. Jana Svobodová

 

Psi třída pracovní

HARUKI GO IYO HINODE KENSHA   15.06.2008                           nedostavil se

o: Daiki Go Kuroda Kensha

m: Shiraha No Yuuka

chov: Takahiro Ochi

maj: Ing. Hana Petrusová / Wilma v.d. Meer

 

Feny třída mladých

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE   14.08.2008                            V2

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj: Ing. Alena Stejskalová

 

BIBI LUCY ZÁTOKA SNŮ   15.04.2008                                          V3

o: Ch. Beni Yubari Hnědá tvrz

m: Bryonia z Zakatka Izi

chov: Romana Hrabáková

maj: Jindra Hradiská

 

CITA Z NOVÉHO DVORA    13.08.2008                                         V1

o: Amico od Cidliny

m: Azuki ze Země Ainů

chov: Jaroslava Křížová

maj: Jan Vrba

 

Feny třída otevřená

HANA Z VOLENSKÉHO DVORA   10.06.2006                                V1, CAC, NV

o: Coyco Koro Hnědá tvrz

m: Myoko Prima Nova

chov: Jarmila Halešová

maj: Michaela Štemproková


 12.7.2009 Celostátní výstava psů, CAC, Košice FOTO

Rozhodčí: Szutkiewicz Andrzej, PL

 

Psi třída otevřená

MIKATA GIN Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ                                  V1, CAC, BOB
Maj.: Bučková Alena
 

Feny třída otevřená

FANAKO ANVIJO                                                                           nenastoupila
Maj.: Anovčin Jozef


 27.6.2009 Mezinárodní výstava psů, Krakow, PL FOTO
Rozhodčí: Barbara Larska, PL

 

Psi třída mladých
C´CHOSHIKU YA ORLEANSNOW                                      V1, Vítěz mladých - pes
Maj.: Makselon Jacek

Psi třída střední
KIOTO DYAS                                                                    V1, CWC
Maj.: Lubaszka Aleksandra

Psi třída otevřená
AKIDO FURIA                                                                    ?
Maj.: Uba Ewa

WABOK HANNIBAL                                                         V1, CWC
Maj.: Miklaszewicz-Pich Ludmila

Psi třída šampiónů
ARAGON SIWASH LEGEND HANNIBAL                           V1, CWC, CACIB, BOB, BOG, 3. BIS
Maj.: Piekarczyk M. a P.

Feny třída mladých
SUZUKO TAJGETA                                                         V1, Vítěz mladých - fena
Maj.: Miśkiewicz Iwona

Feny třída střední
AIKO Maly SAMURAJ                                                     V1, CWC
Maj.: Niewalda Monika

Feny třída otevřená
LUCKY DRAGON´S POCAHONTAS                                  V1, CWC, Res.CACIB
Maj.: Ing. Blatoňová Hana

Feny třída šampiónů
MARA-SHIMAS I´M COOL WITHOUT YOU                        V1, CWC, CACIB
Maj.: Piekarczyk M. a P.
 

HOSHIKO Z VOLENSKÉHO DVORA                                  V2
Maj.: Ing. Mihalechová Ivana


 28.6.2009 Mezinárodní výstava psů v BrněSAYURI TAJGETA -   V1, CAJC, BOB FOTO

Rozhodčí: Beradze Luza, GE

 

Psi třída mladých

LEE COYCO Z VOLENSKÉHO DVORA  20.05.2008                                D

o: Coyko Koro Hnědá tvrz

m: Anji z Volenského dvora

chov: Hanešová Jarmila

maj: Nikel Jiří

 

Feny třída mladých

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE   14.08.2008                                     V2

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Auffahrtová Eva

maj: Stejskalová Alena, Ing.

 

SAYURI TAJGETA,     02.07.2008                                                          V1, CAJC, BOB, 5. místo BIG

O: Fudzsi Jam Brus

M: Joko Czech Jakobín

Chov.: Miškiewicz Iwona

Maj.: Křížová Barbora a Hošťálková Radmila, Mgr.

 

Feny mezitřída

LUCKY DRAGON´S POCAHONTAS   04.12.2007                                  V1, CAC, CACIB

o: Novens´s Sagasu No Katsu

m: Novens´s Hoshi-Go

chov: Bloom Yvonne

maj: Blatoňová Hana, Ing.

 

Feny třída otevřená

C´AOMI SAICO HVĚZDA HANÉ   24.02.2005                                        V1, CAC, R. CACIB

o: ICh. Eico od Cidliny

m: ICh. Tanami Prima Nova

chov: Stejskalová Alena, Ing.

maj: Auffahrtová Eva


 20.6.2009 Klubová výstava psů KCHMPP v Mladé Boleslavi FOTO

Rozhodčí: Attila Soós, H

 

Psi třída otevřená

HIKARI DEL MONTE DE HAYA                                  V1, CAC

o: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

m: Yuyakehime del Monte de Haya

chov: Petrusová Hana, Ing.

maj: Procházka Luboš

 

Psi třída vítězů

HARUKI GO IYO HINODE KENSHA                            V1, CAC, Nejlepší pes

o: Daiki Go Kuroda Kensha

m: Shiraha No Yuuka

chov: Takahiro Ochi

maj: Petrusová Hana, Ing.

 

Psi třída veteránů

BENGI DE MARIA VIVEX                                           V1, Nejlepší veterán

o: Amor Bohemia Severa

m: Chibi del Monte

chov: Hejhalová Marie

maj: Starý Jaroslav

 

Feny třída mladých

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE                             V1, CAJC, Nejlepší mladá fena

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Auffahrtová Eva

maj: Stejskalová Alena, Ing.

 

Feny mezitřída

H´IKARI SAICO HVĚZDA HANÉ                                  V1, CAC, Nejlepší fena, BOB, 3. místo ve fenách BIS

o: Rippa-Na Tobimasu

m: Eichi Doubravecký vrch

chov: Stejskalová Alena, Ing.

maj: Charvát Pavel, Ing.


 5.6.2009 Celostátní výstava psů v Senci

Rozhodčí: Vladimír Piskay, SK

 

Psi třída mladých
ATSUSHI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE                                 V1, CAJC, BOB
Maj.: Bohmerová Barbora

Psi třída otevřená
KIRON SAN LEO LIBRA                                                     V1, CAC
Maj.: Stančíková Jana

NINKEN Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ                              nenastoupil
Maj.: Křížová Barbora

Feny třída mladých
KIMIKO Z VOLENSKÉHO DVORA                                       V1, CAJC
Maj.: Stančíková Jana

Feny třída střední
LUCKY DRAGON´S POCAHONTAS                                      V1, CAC
Maj.: Ing. Blatoňová Hana

Feny třída otevřená
BIANCA AL-NASIJA                                                             V2, Res.CAC
Maj.: Stančíková Jana

JOKO Z VOLENSKÉHO DVORA                                           V1, CAC
Maj.: Szitášová Hilda

YUZUKI GAMRON                                                                V3
Maj.: Zak Donata


 16.5.2009 Krajská výstava psů ve Zlíně

Rozhodčí: Věra Veverková, CZ

 

Psi třída mladých

Hakim Princ Island star                                  V1, Vítěz třídy mladých
o: CH. Banzai del Monte de Haya
m: ICH. Bijin Ran Island star
chov: Entler Oldřich, Ing.
maj: Schmidtová Jindřiška

Psi třída vítězů

Ch. Banzai del Monte de Haya                      V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
o: Shingen Go Chousei Sou
m: Umaku of Shakkosow
chov: Petrusová Hana, Ing.
maj: Lízal Bohumil

Feny třída mladých

Hanah Ran Island star                                     V1, Vítěz třídy mladých
o: CH. Banzai del Monte de Haya
m: ICH. Bijin Ran Island star
chov: Entler Oldřich, Ing.
maj: Entlerovi Zdenka a Oldřich

Feny třída vítězů

Handzimemasite Do Itasimasite                     nedostavila se
o: Vormuns To Russia With Love
m: Zenji Del Monte De Haya
chov: Zakamskaya E. V., Rus
maj: Hošťálková Radmila, Mgr.

ICh. Aiko Amai z Olšové
                                  V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz
o: Archie Princ Island star
m: Amai Shibaguri
chov + maj: Lízal Bohumil


 10.5.2009 Mezinárodní výstava psů - Springdanube v Bratislavě FOTO

Rozhodčí: Lenka Frnčová, CZ

 

Psi třída štěňat

MARA-SHIMAS ICHI KANA YUUSCHI, 29.11.2008                                  VN1
O: HIROSE NO SHOUGUN GO ENSHUU HI

M: MARA-SHIMAS THE WARRIOR PRINCE
Chov. + Maj.: Van der Meer

 

Psi třída šampónů

CH ARAGON SIWASH LEGEND HANNIBAL, 16.06.2006                         V1, CAC, CACIB, BOB, BIG II.

O: TANASEA TETSU GO TAIMATSU

M: GEISHA SIWASH LEGEND
Chov.: + Maj.: Piekarczyk M. a P.

 

Feny třída otevřená

YUZUKI GAMRON, 01.07.2006                                                                V1, CAC

O: SAIJOTO´S KUROICHI

M: CUTE SMILE CZECH JAKOBÍN
Chov.: Kozieradzki Dariusz

Maj.: Zak Donata

 

Feny třída šampiónů

MARA-SHIMAS I´M COOL WITHOUT YOU, 01.05.2005                             V1

O: MARA-SHIMAS KUNI NISHIKI

M: MARA-SHIMAS SMASHING PUMPKIN
Chov.: Van der Meer

Maj.: Piekarczyk M. a P.


 9.5.2009 Mezinárodní výstava psů - Springdanube v Bratislavě FOTO

Rozhodčí: Oleg Jančev, RUS

 

Psi třída štěňat

MARA-SHIMAS ICHI KANA YUUSCHI, 29.11.2008                                  VN1
O: HIROSE NO SHOUGUN GO ENSHUU HI

M: MARA-SHIMAS THE WARRIOR PRINCE
Chov. + Maj.: Van der Meer

 

Psi třída dotostu

ATSUSHI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 14.08.2008                                  VN1
O: ABU SANDYSHI

M: C´AOMI SAICO HVĚZDA HANÉ
Chov.: Eva Auffahrtová

Maj.: Böhmerová Barbora

 

Psi třída šampiónů

CH ARAGON SIWASH LEGEND HANNIBAL, 16.06.2006                         V1, CAC, CACIB, BOB, BIG II.

O: TANASEA TETSU GO TAIMATSU

M: GEISHA SIWASH LEGEND
Chov.: + Maj.: Piekarczyk M. a P.

 

Feny mezitřída

JOKO Z VOLENSKÉHO DVORA, 13.08.2007                                          V1, CAC, R. CACIB

O: COYCO KORO HNĚDÁ TVRZ

M: ANJI IZ VOLENSKÉHO DVORA
Chov.: Halešová Jarmila

Maj.: Szitásová Hilda

 

Feny třída otevřená

YUZUKI GAMRON, 01.07.2006                                                                V1, CAC

O: SAIJOTO´S KUROICHI

M: CUTE SMILE CZECH JAKOBÍN
Chov.: Kozieradzki Dariusz

Maj.: Zak Donata

 

Feny třída šampiónů

MARA-SHIMAS I´M COOL WITHOUT YOU, 01.05.2005                            V1, CAC, CACIB

O: MARA-SHIMAS KUNI NISHIKI

M: MARA-SHIMAS SMASHING PUMPKIN
Chov.: Van der Meer

Maj.: Piekarczyk M. a P.


 8.5.2009 Klubová výstava KCHMPP v Ml. Boleslavi FOTO PIKAICHI ROAL - V1, CAC, Klubový vítěz, BOB

Rozhodčí: Andreas Polgar, CZ

 

Psi třída mladých

CRISS GAMA-GOLD,   22.11.2007                                           V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
O: ICh. Rippa-Na Tobimasu

M: Vasatsumi del Monte de Haya

Chov.: M. Pardy

Maj.: Martina Kotrčová

 

COPPERDOTS YAMA HITO,  30.05.2008                                  nedostavil se

O: Ch. Copperdost Grothoichiro

M: Copperdots Hikari

Chov.: D. D. Smiley, USA

Maj.: T. Petrus

 

Psi třída otevřená

F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ,   10.06.2006                              V1, CAC, Klubový vítěz

O: ICh. Eico od Cidliny

M: Ch. Eichi Doubravecký vrch

Chov.: Bc. Alena Stejskalová

Maj.: Martin Jurica

 

Feny třída dorostu

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,  14.08.2008                          VN1

O: Abu Sandyshi

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

Chov.: Eva Auffahrtová

Maj.: Bc. Alena Stejskalová

 

Feny mezitřída

PIKAICHI ROAL,   31.10.2007                                                     V1, CAC, Klubový vítěz, BOB

O: Sunamie

M: Miryoku Tajgeta

Chov.: T. Plaza

Maj.: Edita Opluštilová

 

H´IKARI SAICO HVĚZDA HANÉ,  24.08.2007                                V2

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Ch. Eichi Doubravecký vrch

Chov.: Bc. Alena Stejskalová

Maj.: Ing. Pavel Charvát

 

Feny třída šampionů

HIRAKA DEL MONTE DE HAYA,  14.09.2006                                V1, CAC

O: ICh. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

M: Yayakehime del Monte de Haya

Chov.: Ing. Hana Petrusová

Maj.: Ing. Pavel Charvát

 

LEE SENSEI OD CIDLINY,  27.03.2006                                         nedostavili se

O: Sensei Kenjo

M: Eymee od Cidliny

Chov.: P. Balajková

Maj.: Jarmila Halešová


 3.5.2009 Celostátní výstava psů, CAC v Banské Bystrici FOTO

Rozhodčí: Malgorzata Lorenc, PL

 

Psi třída šampiónů
CH. JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ                                         V1, CAC
Maj.: Kolín Luboš, CZ

Psi třída veteránů
DON JAŠATOPE                                                                    V1, II. BIS veterán
Maj.: Končok Zdeno, Sk

Feny třída šampiónů
GCH. DORIYOKO ANVIJO                                                      V1, CAC, BOB
Maj.: Končok Zdeno, Sk

LEE SENSEI OD CIDLINY                                                       V2, Res. CAC
Maj.: Halešová Jarmila, CZ


 2.5.2009 Klubová výstava SKCHPSP v Mošovcích FOTO

Rozhodčí: Karel Hořák, CZ

 

Psi třída otevřená
DON JAŠATOPE                                                                     V1, CAC
Maj.: Končok Zdeno, Sk

KIRON SAN LEO LIBRA                                                           V2, Res. CAC
Maj.: Stančíková Jana, Sk

Psi třída šampiónů
CH. JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ                                           V1, CAC, Najlepší pes
Maj.: Kolín Luboš, CZ

Feny třída střední

AZALEA ZÁTOKA SNU                                                             V1, CAC
Maj.: Stančíková Jana, Sk

Feny třída otevřená
FANAKO ANVIJO                                                                      V1, CAC
Maj.: Anovčin Jozef, Sk

Feny třída šampiónů
GCH. DORIYOKO ANVIJO                                                          V1, CAC, Klubový vítěz feny, BOB, BIS
Maj.: Končok Zdeno, Sk

GCH. HOSHIKO Z VOLENSKÉHO DVORA                                   V2, Res. CAC
Maj.: Ing. Mihalechová Ivana, Sk


 26.4.2009 Mezinárodní výstava psů Opole FOTOJUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ - V1, CWC, CACIB, BOB

Rozhodčí: Chan Weng Woh, MAL

 

Psi mezitřída

ISHI NO AKA GO ŽARA,    01.08.2007                          V1, CWC, R. CACIB

Maj.: Iwona Miškiewicz, Pl

 

Psi třída otevřená

AKIDO FURIA,    17.08.2006                                         V1, CWC

Maj.: Ewa Uba, Pl             

 

Psi třída šampiónů

JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ,   20.06.2006                  V1, CWC, CACIB, BOB

Maj.: Luboš Kolín, CZ

 

Feny třída štěňat

ASTRA KAI ULUBIEŇCY KASL,    15.08.2008                 nedostavila se

Maj.: Ewa Uba, Pl

 

Feny třída mladých

ASUZUKO TAJGETA,    02.07.2008                                 V1, CAJC

Maj.: Iwona Miškiewicz, Pl

 

Feny mezitřída

DROSERA Z ZAKATKA IZI,    20.09.2007                      diskvalifikována

Maj.: Malgorzata Zawiślak, Pl

 

Feny třída otevřená

BYUKYU RIPPA ORLEANSNOW,    23.09.2007                V1, CWC, CACIB

Maj.: Izabela Preczek, Pl

 

YUZUKI GAMRON,    01.07.2006                                      diskvalifikována

Maj.: Dorota Žak, Pl


 5.4.2009 Národní výstava psů Ostrava FOTOBanzai del Monte de Haya,   16.08.2003 - V1, CAC, Národní vítěz, BOB

Rozhodčí: Miroslav Václavík, CZ

 

Psi třída dorostu

Mantaro z Volenského dvora,   26.08.2008                                VN1

O: Banzai del Monte de Haya

M: Lee Sensei od Cidliny

Chov.: Jarmila Halešová

Maj.: Kamil Stachovec

 

Psi třída mladých

Hakim Princ Island Star,    13.04.2008                                        V1, CAJC, Nej. mladý pes

O: Banzai del Monte de Haya

M: Bijin Ran Island Star

Chov.: Ing. Oldřich Entler

Maj.: Jindřiška Schmidtová

 

Lee Coyco z Volenského dvora,     20.05.2008                           VD2

O: Coyco Koro Hnědá tvrz

M: Anji z Voleského dvora

Chov.: Jarmila Halešová

Maj.: Jiří Nikel

 

Psi třída otevřená

Ninken z Helfštýnského panství,    16.11.2005                             V1

O: Mara-Shimas Kuro Enzo

M: Zejni del Monte de Haya

Chov.: Mgr. Radmila Hošťálková

Maj.: Barbora Křížová

 

Psi třída vítězů 

Banzai del Monte de Haya,   16.08.2003                                     V1, CAC, Národní vítěz, BOB

O: Shingen Go Chousel Sou

M: Umaku of Shakkosow

Chov.: Ing. Hana Petrusová

Maj.: Bohumil Lízal

 

Feny třída mladých

Hanah Ran Island Star,     13.04.2008                                          V2

O: Banzai del Monte de Haya

M: Bijin Ran Island star

Chov.: Ing. Oldřich Entler

Maj.: Ing. Oldřich Entler a Zdena Entlerová

 

Sayuri Tajgeta,     02.07.2008                                                      V1, CAJC, Nej. mladá fena

O: Fudzsi Jam Brus

M: Joko Czech Jakobín

Chov.: Iwona Miškiewicz

Maj.: Barbora Křížová a Mgr. Radmila Hošťálková

 

Feny mezitřída

Handzimemasite Do Hasimasite,   02.09.2007                              V1, CAC, Národní vítěz

O: Vermund To Russia With Love

M: Zenji del Monte de Haya

Chov.: Elena Zakamská, RUS

Maj.: Mgr. Radmila Hošťálková


 28.3.2009 10. Klubová výstava Shiba klubu Mladá Boleslav FOTO

Rozhodčí: Josef Němec, CZ

 

Psi třída dorostu

AŠIRIN Z DEŠTNÉ HORY,  07.09.2008                                           V
O: Ch. Banzai del Monte de Haya

M: Izuki Hnědá tvrz

Chov.: Stanislav Süsser

Maj.: Jan Soucha

 

AWARRIGAL Z DEŠTNÉ HORY,  07.09.2008                                  VN1, Nej. dorost pes
O: Ch. Banzai del Monte de Haya

M: Izuki Hnědá tvrz

Chov.: Stanislav Süsser

Maj.: Stanislav Süsser

 

JACK SIWASH LEGEND,  21.08.2008                                           nedostavil se

O: Ch. Aratorn Siwash Legend Hannibal

M: Ch. Fuji Siwash Legend

Chov.: Kristýna Slavíková

Maj.: Ing. Rostislav Čech

 

JOSHI SIWASH LEGEND,  21.08.2008                                           N

O: Ch. Aratorn Siwash Legend Hannibal

M: Ch. Fuji Siwash Legend

Chov.: Kristýna Slavíková

Maj.: Zbyněk Formánek

 

Psi třída mladých

CRISS GAMA - GOLD,  22.11.2007                                                VD3
O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Vadatsumi del Monte de Haya

Chov.: Milan Pardy

Maj.: Martina Kotrčová

 

COPPERDOTS YAMA HITO,  30.05.2008                                        V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BOB
O: Ch. Copperdost Grothoichiro

M: Copperdots Hikari

Chov.: D. D. Smiley, USA

Maj.: Ing. Hana Petrusová

 

HAKIM PRINC ISLAND STAR,  13.04.2008                                      VD2

O: Ch. Banzai del Monte de Haya

M: ICh. Bijin Ran Island Star

Chov.: Ing. Oldřich Entler

Maj.: Jindřiška Schmidtová

 

Psi třída otevřená

ASUN GREEN DIAMOND,  03.03.2005                                               V

O: Ch. Zokujin del Monte de Haya

M: Angel Queen Strážce severu

Chov.: Jaroslav Rudecký

Maj.: Mgr. Romana Pacalová

 

BESUTO BANZAI Z OLŠOVÉ,  31.05.2006                                          V1, CAC

O: Ch. Banzai del Monte de Haya

M: Ch. Amai Shibaguri

Chov.: Bohumil Lízal

Maj.: Zdeněk Kolář

 

EARL OF CZECH´S COUNTRY,   01.08.2006                                        V

O: ICh. Saijoto´s Genji Taka Go

M: Princezna Prima Nova

Chov.: Jarmila Hyková

Maj.: Mgr. Jana Svobodová

 

F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ,   10.06.2006                                         V

O: ICh. Eico od Cidliny

M: Ch. Eichi Doubravecký vrch

Chov.: Bc. Alena Stejskalová

Maj.: Martin Jurica

 

GENJI GO BANZAI ISLAND STAR,  26.01.2007                                      V

O: Ch. Banzai del Monte de Haya

M: ICh. Bijin Ran Island Star

Chov.: Ing. Oldřich Entler

Maj.: JUDr. Věra Skoumalová

 

G´ENJI SAICO HVĚZDA HANÉ,   26.01.2007                                          V2, R. CAC

O: ICh. Eico od Cidliny

M: Ch. Tanami Prima Nova

Chov.: Bc. Alena Stejskalová

Maj.: Mgr. Petra Pohlová

 

IHIJIN SIWASH LEGEND,  28.09.2006                                                  V3

O: ICh. Mara Shimas Kuro Ryu Enzo

M: Ch. Fuji Siwash Legend

Chov.: Kristýna Slavíková

Maj.: Eduard Matějka

 

Psi třída šampiónů

Ch. ARATORN SIWASH LEGEND HANNIBAL,   16.06.2006                   V2, R. CAC

O: Ich. Multi Ch. Tanasea Tetsu Go Taimatsu

M: Ch. Geisha Siwash Legend

Chov.: Malgorzata i Pawel Piekarczykowie, Pl

Maj.: Kristýna Slavíková

 

Ch. BENI YUBARI HNĚDÁ TVRZ,   15.08.2001                                       V1, CAC, Klubový vítěz

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

Chov.: Petr Říčař

Maj.: Romana Hrabáková

 

JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ,   20.06.2006                                           V3

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

Chov.: Petr Říčař

Maj.: Luboš Kolín

 

Ch. ZOKUJIN DEL MONTE DE HAYA,   02.09.2002                                  nedostavil se

O: Ich. Haguro No Katsuryuu Go Chuuou Hagurosow

M: Ch. Vormund Christmas Carol of Pendley

Chov.: Ing. Hana Petrusová

Maj.: Mgr. Eduard Křiklava

 

Feny třída štěňat

BANIRA PRIMA NOVA,  29.09.2008                                                         VN1, Nej. štěně

O: Genji Go Banzai IOsland Stav

M: Darling of Czech´s country

Chov.: Mgr. Jana Svobodová

Maj.: Ing. Lenka Týčová

 

Feny třída dorostu

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,  14.08.2008                                         VN1, Nej. dorost fena

O: Abu Sandyshi

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

Chov.: Eva Auffahrtová

Maj.: Bc. Alena Stejskalová

 

ENGI BULLIT STAR,  19.09.2008                                                               VN2

O: Ch. Banzai del Monte de Haya

M: Cira of Czech´s country

Chov.: Tomáš Petrus

Maj.: Tereza Petrová

 

Feny třída mladých

BIBI LUCY ZÁTOKA SNŮ,  15.04.2008                                                        V2

O: Ch. Beni Yubari Hnědá Tvrz

M: Bryonia z Zakatka Izi

Chov.: Romana Hrabáková

Maj.: Jindra Hraditská

 

BRITTANY ZÁTOKA SNŮ,  15.04.2008                                                        nenastoupil

O: Ch. Beni Yubari Hnědá Tvrz

M: Bryonia z Zakatka Izi

Chov.: Romana Hrabáková

Maj.: Romana Hrabáková

 

CETY Z NOVÉHO DVORA,  13.04.2008                                                        nedostavila se

O: Amigo od Cidliny

M: Azuki ze Země Ainů

Chov.: Jaroslava Křížová

Maj.: Zdeňka Hejkalová

 

CITA Z NOVÉHO DVORA,  13.04.2008                                                        V3

O: Amigo od Cidliny

M: Azuki ze Země Ainů

Chov.: Jaroslava Křížová

Maj.: Jan Vrba

 

HANAH RAN ISLAND STAR                                                                       V1, CAC, Klubový vítěz mladých
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ich Bijin Ran Island Star
Chov.: Ing. Oldřich Entler
Maj.: Zdenka a Oldřich Entlerovi
 

Feny mezitřída

ARIKA ZÁTOKA SNŮ,   25.07.2007                                                             V3

O: Ch. Beni Yubari Hnědá Tvrz

M: Bryonia z Zakatka Izi

Chov.: Romana Hrabáková

Maj.: Romana Hrabáková

 

CAORI GAMA GOLD,   22.01.2007                                                               V1, CAC, Klubový vítěz

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Vadatsumi del Monte de Haya

Chov.: Milan Pardy

Maj.: Milan Pardy

 

H´IKARI SAICO HVĚZDA HANÉ,  24.08.2007                                                 V2, R. CAC

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Ch. Eichi Doubravecký vrch

Chov.: Bc. Alena Stejskalová

Maj.: Ing. Pavel Charvát

 

H´OSHI SAICO HVĚZDA HANÉ,  24.08.2007                                                  V

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Ch. Eichi Doubravecký vrch

Chov.: Bc. Alena Stejskalová

Maj.: Zdena Rusanovová

 

LIN AKA CZECH JAKOBÍN,   217.11.2007                                                     V

O: Ranchlake´s Aka Sachi

M: Boa Mara Shimas Hnědá tvrz

Chov.: Ing. Hana Blatoňová

Maj.: Eva Hrabcová

 

MIYA OD CIDLINY,   13.04.2007                                                                   V4

O: ICh. Mara Shimas Kuro Ryu Enzo

M: Eymee od Cidliny

Chov.: Pavla Balajková

Maj.: Věra Svobodová

 

Feny třída otevřená

ANGELESS EJSA SKY PARADISE,  01.09.2004                                            V1, CAC

O: Ch. Uchikatsu del Monte se Haya

M: Ejša Biky

Chov.: Miroslav Smetana

Maj.: Miroslav Smetana

 

CIRA OF CZECH´S COUNTRY,   04.03.2005                                                    V3
O: ICh. Saijoto´s Genji Taka Go

M: Aiko od Czech´s country

Chov.: Jarmila Hyková

Maj.: Ing. Petr Hasman

 

HANA Z VOLENSKÉHO DVORA,  10.06.2006                                                  V2, R. CAC
O: Ch. Coyco Koro Hnědý tvrz

M: Myoko Prima Nova

Chov.: Jarmila Halešová

Maj.: Michaela Štěmproková

 

SAYA OD VLČÍHO JEZERA,  09.03.2006                                                          VD4
O: ICh. Saijoto´s Genji Taka Go

M: Jokojama od Vlčího jezera

Chov.: Dagmar Něšněrová

Maj.: Petra Lahodová

 

Feny třída šampionů

HIRAKA DEL MONTE DE HAYA,  14.09.2006                                                    V1, CAC

O: ICh. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

M: Yayakehime del Monte de Haya

Chov.: Ing. Hana Petrusová

Maj.: Ing. Pavel Charvát

 

Feny třída veteránů

BEVERLY JASHISA,  14.07.1994                                                                      V2

O: ICh. Natsu As Aras An Uáchtarain

M: Ch. Akamori del Monte

Chov.: J. Saňová

Maj.: Kristýna Slavíková

 

Ch. UMAKU OF SHAKKOSOW,  07.02.1996                                                      V1, Nej. Veterán

O: Mamlotens Hashibami

M: Tsunetetsihume Go Daitaso

Chov.: Leo Vasseur, Francie

Maj.: Ing. Hana Petrusová


 28.3.2009 Výstava psů v Nitře, Sk FOTO

Rozhodčí: Miroslav Václavík, CZ

 

Psi třída otevřená

KIMI CZECH JAKOBÍN                                                                  D
Maj.: Ciulisová Sylvia

KIRON SAN LEO LIBRA                                                                vyloučen pro agresivitu k majitelovi
Maj.: Stančíková Jana

Feny třída mladých
KIMIKO Z VOLENSKÉHO DVORA                                                  V1
Maj.: Stančíková Jana

Feny třída střední
AKIKO BENDOSHI                                                                        VD1
Maj.: Zachar František

JOKO Z VOLENSKÉHO DVORA                                                    nenastoupila
Maj.: Szitášová Hilda

Feny třída otevřená
BIANCA AL-NASIJA                                                                      VD2
Maj.: Stančíková Jana

KAIKA CZECH JAKOBÍN                                                              V1, CAC, BOB
Maj.: Rapčan Marián

Feny třída šampiónů
Ch. HOSHIKO Z VOLENSKÉHO DVORA                                       V1, CAC
Maj.: Ing. Mihalechová Ivana


 20.3.2009 Mezinárodní výstava psů Katowice, Pl FOTOISHI NO AKA GO ŹARA - V1, CWC, CACIB, BOB

Rozhodčí: Hans Wiblishauser, D

 

Psi třída střední
ISHI NO AKA GO ŹARA                                              V1, CWC, CACIB, BOB
Maj.: Iwona Miśkiewicz, Pl

KIOTO DYAS                                                             V2, R.CACIB
Maj.: Aleksandra Lubaszka, Pl

Psi třída otevřená
AKIDO FURIA                                                            nedostavil se
Maj.: Ewa Uba

Ch. CHIKASHII BRIKASTA                                         V1, CWC
Maj.: Waldemar Wielgomas, Pl

Feny třída dorostu
ASTRA KAI ULUMBIÉCY KASI                                  nedostavila se
Maj.: Ewa Uba

Feny třída střední
BYUKYU RIPPA ORLEANSNOW                                  V2
Maj.: Izabela Przeczek, Pl

HANZIMEMASITE DO ITASIMASITE                            V1, CWC, R.CACIB
Maj.: Mgr. Radmila Hošťálková, ČR

Feny třída otevřená
DROSERA Z ZAKATKA IZI                                          V1, CWC, CACIB
Maj.: Malgorzata Zawiślak, Pl

YUZUKI GAMRON                                                      V2
Maj.: Donata Źak, Pl

Feny třída šampiónů
Ch. HOSHIKO z VOLENSKÉHO DVORA                     V1, CWC
Maj.: Ing. Ivana Mihalechová, Sk


 8.2.2009 Mezinárodní výstava psů BrnoHANDSIMEMASITE DO ITASIMASITE - V1, CAC, CACIB, BOB FOTO

Rozhodčí: Miroslaw Redlicki, Pl

 

Psi třída otevřená

F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ                                                          V2

O: Ich. Eico od Cidliny

M: Ch. Eichi Doubravecký vrch

Chov.: Bc. Alena Stejskalová

Maj.: Martin Jurica

 

HIROHITO DEL MONTE DE HAYA                                                     nedostavil se
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya
Chov.: Ing. Hana Petrusová
Maj.: O.+ P. Malachtovi
 

JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ                                                          V1, CAC, CACIB

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

Chov.: Petr Říčař

Maj.: Luboš Kolín

 

Feny třída mladých
HANAH RAN ISLAND STAR                                                              VD2
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ich Bijin Ran Island Star
Chov.: Ing. Oldřich Entler
Maj.: Zdenka a Oldřich Entlerovi

H’IKARI SAICO HVĚZDA HANÉ                                                          V1, CAJC
O: Ich. Rippa-Na Tobimasu
M: Ch. Eichi Doubravecký vrch
Chov.: Bc. Alena Stejskalová
Maj.: Ing. P. Charvát
 

Feny mezitřída
HANDSIMEMASITE DO ITASIMASITE                                                V1, CAC, CACIB, BOB
O: Vormund To Russia with Love
M: Zenji del Monte de Haya
Chov.: Elena Zakamská, Rus
Maj.: Mgr. Radmila Hošťálková

PIKAICHI ROAL                                                                                VD2

O: Sunamie
M: Miryoku Tajgeta
Chov.: Tomasz Plaza, Pl
Maj.: Edita Opluštilová

 

Feny třída šampionů
HIRAKA DEL MONTE DE HAYA                                                         V1, CAC, R.CACIB
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yayakehime del Monte de Haya
Chov.: Ing. Hana Petrusová
Maj.: Ing. P. Charvát

 

LEE SENSEI OD CIDLINY                                                                  V2

O: Sensei Kenjo

M: Eymee od Cidliny

Chov.: Pavla Balajková

Maj.: Jarmila Halešová


 7.2.2009 Mezinárodní výstava psů Brno FOTOHANDSIMEMASITE DO ITASIMASITE - V1, CAC, CACIB, BOB

Rozhodčí: Ing. Hana Petrusová, CZ

 

Psi třída mladých
HAKIM PRINC ISLAND STAR                                                         V1
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ich Bijin Ran Island Star
Chov.: Ing. Oldřich Entler
Maj.: Zdenka a Oldřich Entlerovi

Psi třída otevřená
HIROHITO DEL MONTE DE HAYA                                                 nedostavil se
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya
Chov.: Ing. Hana Petrusová
Maj.: O.+ P. Malachtovi

Feny třída dorost
SAYURI TAJGETA                                                                         VN1
Chov. Ivona Miškiewicz
Maj. Barbora Křížová

Feny třída mladých
HANAH RAN ISLAND STAR                                                           V2
O: Ch. Banzai del Monte de Haya
M: Ich Bijin Ran Island Star
Chov.: Ing. Oldřich Entler
Maj.: Zdenka a Oldřich Entlerovi

H’IKARI SAICO HVĚZDA HANÉ                                                      V1
O: Ich. Rippa-Na Tobimasu
M: Ch. Eichi Doubravecký vrch
Chov.: Bc. Alena Stejskalová
Maj.: Ing. P. Charvát

Feny mezitřída
HANDSIMEMASITE DO ITASIMASITE                                            V1, CAC, CACIB, BOB, BIG
O: Vormund To Russia with Love
M: Zenji del Monte de Haya
Chov.: Elena Zakamská, Rus
Maj.: Mgr. Radmila Hošťálková

PIKAICHI ROAL                                                                             V2, R.CAC
O: Sunamie
M: Miryoku Tajgeta
Chov.: Tomasz Plaza, Pl
Maj.: Edita Opluštilová

Feny třída šampionů
HIRAKA DEL MONTE DE HAYA                                                      V1, CAC, R.CACIB
O: Ich. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yayakehime del Monte de Haya
Chov.: Ing. Hana Petrusová
Maj.: Ing. P. Charvát


 24.1.2009 Mezinárodní výstava psů TrenčínJUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ - V1, CAC, CACIB, BOB  FOTO

Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková, Sk

 

Psi třída otevřená

JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ                                                          V1, CAC, CACIB, BOB

Chov.: Petr Říčař

Maj.: Luboš Kolín

 

Feny třída mladých
JOKO Z VOLENSKÉHO DVORA                                                          V1, CAJC

Chov.: Jarmila Halešová
Maj.: Hilda Szitášová

 

Feny třída otevřená

KAIKA CZECH JAKOBÍN                                                                     V1, CAC, CACIB
Chov.: Ing. Hana Blatoňová
Maj.: Marián Rapčan

Feny třída šampiónů

Ch. LEE SENSEI OD CIDLINY                                                              V1, CAC, R. CACIB

Chov.: Pavla Balajková

Maj.: Jarmila Halešová


 9.1.2009 IV. Hanácká národní výstava v OlomouciABU SANDYSHI - V1, CAC, NV, BOB   FOTO

Rozhodčí: Věra Veverková, ČR

 

Psi třída otevřená

ABU SANDYSHI,   24.08.2006                                                            V1, CAC, NV, BOB

O: Banzai del Monte de Haya

M: Cashira Honey

Chov.: Lubomír Čupr

Maj.: Eva Auffahrtová

 

F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ, 10.06.2006                                         V2, R. CAC

O: Ich. Eico od Cidliny

M: Ch. Eichi Doubravecký vrch

Chov.: Bc. Alena Stejskalová

Maj.: Martin Jurica

 

JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ, 20.06.2006                                         V3

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

Chov.: Petr Říčař

Maj.: Luboš Kolín

 

Feny třída mladých

AMATERASU BENDOSHI,  23.07.2007                                                odstoupila

O: Don Jašatope

M: Doryoko Anvijo

Chov.: Zdeno Končok, SK

Maj.: Věra Navrátilová

 

HANDSIMEMASITE DO ITASIMASITE,  02.09.2007                             V1, CAJC

O: Vormund To Russia with Love

M: Zenji del Monte de Haya

Chov.: Elena Zakamská, Rus

Maj.: Mgr. Radmila Hošťálková

 

PIKAICHI ROAL,  31.10.2007                                                              V2

O: Sunamie                     

M: Miryoku Tajgeta

Chov.: Tomasz Plaza, Pl

Maj.: Edita Opluštilová
 

Feny  mezitřída

G´ESHI SAICO HVĚZDA HANÉ,   19.02.2007                                        V1, CAC

O: Ich. Eico od Cidliny

M: Ich. Tanami Prima Nova

Chov.: Bc. Alena Stejskalová

Maj.: Kateřina Budíková


 

Domů | Co je nového | Starší - novinky | Naši pejsci | Eichi | Eico | Tanami | Co o nás napsali na Shiba Klubu | Dopisy | Standard Shiby | Ocenění | Radíme | Galerie-Foto našich psů | Galerie-štěňata Tanami | Galerie-Fotografie z výstav | Galerie-stěňata Eichi | Jedeme na výstavu | Termíny výstav | Kompletní adresář výstav v roce 2004 | Výsledky výstav 2007 | Výsledky výstav 2005 | Výsledky výstav 2004 | Výsledky výstav 2003 | Výstavní řády | Navštěvní kniha | Odkazy | Kontaktujte nás | Mapa stránek

 

S dotazy nebo problémy týkajícími se těchto  webových stránek se obraťte na hvezda.hane@seznam.cz.
Copyright © 2004 květen 05 wEbBEw - HVĚZDA HANÉ. Všechna práva vyhrazena. 
RSS Feed

Naposledy změněno: 13. 02. 2010.