wz

shiba - inu

_Chovatelská_stanice_

_HVĚZDA_HANÉ_

SHIBA - INU 

                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"MOTO"   Kdyby shiba  směla vyslovit jedno jediné slovo, znělo by nepochybně

"Moje" - moje jídlo, moje hračky, můj dům, můj člověk - můj svět.   Ing. Hana Petrusová


 

       

Odkaz na web stránky,

s kterými  spolupracujeme:

www.shibainu.wz.cz

www.shiba-inu.wz.cz

www.hvezdahane.ic.cz

www.fotogalerie-shiba.wz.cz

www.shiba-inu.yc.cz

www.shiba-shiba.ic.cz

 


Můžete nám psát na email:

hvezda.hane@email.cz

 

MAPA


CHOVATELSKÉ  STANICE

V sekci "Odkazy"  najdete odkazy na chovatelské stanice Shib. Prosíme o přidání našeho odkazu na indexovou nebo hlavní stranu Vašich webových stránek.

 Hvězda Hané- chovná stanice

Hvězda Hané- chovná stanice

Následně pošlete e-mail s názvem Vaší CHS, kontaktní osobou, e-mail, odkaz na web. adresu. Možná je i výměna odkazů.


Odkaz na stránky

Shiba klubu:

Shiba-klub CZ

 

Shiba-klub

 

ČMKU:

 

Veterinář radí:

Informace nejen od veterináře.


TOPlist


Využíváme programů zdarma

a služeb serveru:

Přidej na Seznam

PageRank

 

 

 

 SHIBA - INU  

VÝSLEDKY Z VÝSTAV V ROCE 2010


 23.10.2010 Klubová výstava psů v Mošovcích  Foto

Rozhodčí: Tibor Havelka, SK

 

Psi třída otevřená

GORRO ANVIJO,  01.09.2008                                                                 V2, R. CAC

O: Rippa Na Tobimasu

M: Izaniko Revoka

Chov.: Anovčin Josef

Maj.: Vaško Robert

 

KOTARO GO SHUN´YOU KENSHA,  12.09.2008                                       V1, CAC, Vítěz speciální výstavy

O: Kaiou Go Ryuukyuu Uruma                                                                psů, BOB

M: oubai Go Ryuukyuu Umara

Chov.: Expostio Silvia

Maj.: Illés Krisztina

 

Psi třída šampiónů

FALLSCREEK´S AKIRA BI,  13.06.2006                                                  V1, CAC

O: Gnsei No Kenshi Go Ginseisou

M: Fallscreek´s Drak Angel

Chov.: Tina L. King

Maj.: Ing. Blatoňová Hana

 

Psi třída veteránů

GCH. DON JAŠATOPE,  06.04.2000                                                       V2

O: Baharu Volání severu

M: Danaido od Vlčího jezera

Chov.: Rzidský Jaroslav

Maj.: Končok Zdeno

 

ICH. EICO OD CIDLINY,  24.09.2001                                                      V1, Vítěz třídy veteránů, BIS Veterán

O: Saijoto´s Genji Tako Go

M: Keiko Prima Nova

Chov.: Pavla Balajková

Maj.: Ing. Alena Stejskalová

 

Feny třída čestní

GCH. DORIYOKO ANVIJO,  28.02.2005                                                 V1

O: Banzai del Monte de Haya

M: Izaniko Revoka

Chov.: Anovčin Josef

Maj.: Končok Zdeno

 

Feny třída štěňat

AMAI KURO KAMIWAZA,  30.05.2010                                                  VN1

O: Fallscreek´s Akira Bi

M: Pikaichu Roal

Chov.: Opluštilová Edita

Maj.: Opluštilová Edita

 

Feny třída dorostu

ICYTADAKI GO HELLO KITY,  02.02.2010                                              VN1

O: Kotaro Go Shun´You Kensha

M: Hanaya at Icyitadaki

Chov.: Illés Krisztina

Maj.: Illés Kristina

 

Feny třída mladých

KUROKATSURA GO SHUN´YOU KENSHA,  01.01.2010                        V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy psů

O: Kurotama Go G – Tyohiin JR.JP                                                        mladých

M: Asa No Koroka Go Takayosou

Chov.: Exposito Silvia

Maj.: Kateřina Navrátilová

 

Feny třída mezitřída

ANEE DYAS POLAND,  12.06.2009                                                     V1, CAC

O: Novu Av Enerhaugen

M: Chiisato Av Enerhaugen

Chov.: Grabolowski

Maj.: Jarmila Halešová

  

Feny třída otevřená

AIKOKU SPOD VEPORSKEJ SKALY,  10.06.2009                              V2, R. CAC

O: Plum Brandy z helfštýnského panství

M: Kaika Czech Jakobín

Chov.: Rapčan Marián

Maj.: Rapčan Marián

 

PIKOKU ROAL,  31.10.2007                                                              V1, CAC

O: Sunamie

M: Miryiku Tajgeta

Chov.: Plaza Tomasz

Maj.: Opluštilová Edita

 

Feny třída šampiónů

LUCKY DRAGON´S POCAHONTAS,  04.12.2007                               V1, CAC, Vítěz speciální výstavy feny

O: Noven´s Sagasu No Katsu

M: Noven´s Hoshi-Go

Chov.: Bloom Yvonne

Maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Feny třída veteránů

IZANIKO REVOKA,  29.09.2001                                                          V1

O: Saijoto´s Genji Taka Go

M: Damataro Revoka

Chov.: Volšická Renata

Maj.: Anovčin Jozef


 12.09.2010 Klubová výstava psů ve Zbraslavi u Brna Foto

Rozhodčí: Karel Hořák, ČR

 

Psi třída štěňat

ZURUI Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ, 18.04.2010                                    nedostavil se

O: Copperdots Yama Hito

M: Choka Brikasta

Chov.: Mgr. Radmila Hošťálková

Maj.: Aranka a Martin Bernášovi

 

Psi třída dorostu

CAIRO Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 17.02.2010                                        neoceněn

O: Abu Sandyshi

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

Chov.: Eva Auffahrtová

Maj.: Ludmila Večeřová

 

Psi třída mladých 

AKI ASAHI JAPANAKI, 04.10.2009                                                        V3

O: Kuroi Ojisama Tajgeta

M: Cheila od Cidliny

Chov.: MUDr. Andrea Stalmachová

Maj.: JUDr. Eva Hodačová a MUDr. Štěpán Hodač

 

AKIO DEL MONTE DE HAYA VICTORIA, 25.06.2009                              V1, CAJC, Nejlepší mladý jedinec

O: Banzai del Monte de Haya                                                            

M: Hiraka del Monte de Haya

CH: Ing. Pavel Charvát

Maj: Miroslav Kaplan 

 

CHAIRO NYOKO ISLAND STAR, 28.10.2009                                         nedostavil se

O: Genji Go Banzai Island Star

M: Lin Aka Chzech Jakobín

Chov.: Ing. Oldřich Entler

Maj.: René Miller

 

MEIJI DEL MONTE DE HAYA, 29.07.2009                                              V2

O: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

M: Ajka Green Diamond

Chov.: Ing. Hana Petrusová

Maj.: Petr Balhar

 

Psi mezitřída

BENJI Z NEŠTĚMICKÝCH STRÁNÍ, 18.02.2009                                     VD

O: F´akio Saico Hvězda Hané

M: Amanda of Czech´s country

Chov: Bc. Marie Pacovská

Maj.: Bc. Marie Pacovská

 

BIUKIM PRIMA NOVA,  29.09.2008                                                      V2, R.CAC

O: Genji Go Banzai Island Star

M: Ch. Darling of Czech´s country

Chov.: Jana Svobodová

Maj.: Jaroslava Kubešová 

 

CAIGO CORO PRIMA NOVA, 30.04.2009                                             V5

O: Ch. Banzai del Monte de Haya

M: Ch. Darling of Czech´s country

Chov.: Jana Svobodová

Maj.: Jaroslav Hladílek

 

C´CHAIRO YA ORLEANSNOW, 15.09.2008                                          VD

O: Ranchlake´s Aka Sachi

M: Yahari del Monte de Haya

Chov.: Marcela Knápková

Maj.: Darina Macurová

 

ENZO TANABATA, 02.10.2008                                                            V3

O: Harwey Siwash Legend

M: Kimiko Revoka

Chov.: Anna Sulik – Pillich

Maj.: Edita Wtodarczyk, Pl

 

NAITO AKA CZECH JAKOBÍN, 20.02.2009                                           V4

O: Ranchlake´s Aka Sachi

M: Chiko Czech Jakobín

Chov.: Ing. Hana Blatoňová

Maj.: Mudr. Andrea Stalmachová

 

YUSEI GO SHUN´YOU KENSHA, 24.03.2009                                        V1, CAC

O: Kaiou Go Ryuukyuu Uruma

M: Kaori Go Shun´you Kensha

Chov.: Silvia Exposito

Maj.: Izabela Przeczek, Pl

 

Psi třída otevřená

CODY ISCHINOMAKI, 31.07.2007                                                      nedostavil se

O: ICh. Rippa-Na Tobimasu

M: Baileys Ischinomaki

Chov.: Jana Kopuncová

Maj.: Radek Korda

 

HAKIM PRINC ISLAND STAR, 13.04.2008                                          V3

O: Ch. Banzai del Monte de Haya

M: ICh. Bijin Ran Island Star

Chov.: Ing. Oldřich Entler

Maj.: Jindřiška Schmidtová

 

I´KORMEESE TAJGETA, 07.04.2006                                                  V1, CAC, Nejlepší pes, BOB

O: Fudzsi Jama Brus                                                                           

M: Joko Czech Jakobín

Chov.: Iwona Miškiewicz

Maj.: Jan Prokop

  

MONTARO Z VOLENSKÉHO DVORA, 26.08.2008                               VD4

O: Ch. Banzai del Monte de Haya

M: Lee Sensei od Cidliny

Chov.: Jarmila Halešová

Maj.: Kamil Stachovec

 

QUSBY Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ, 07.08.2006                           V2, R. CAC

O: Sunamie

M: Iki-iki Nishiki z Helfštýnského panství

Chov.: Mgr. Radmila Hošťálková

Maj.: Marcela Mistrovská

 

Psi třída šampionů

ICh. FALLSCREE´K AKIRA BI, 13.06.2006                                         V2, R. CAC

O: Ginsei No Kenshi Go Ginseisou

M: Ch. Fallscreek´s Drak Angel

Chov.: Tina L. King, USA

Maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Ch. F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ, 10.06.2006                                  V1, CAC

O: ICh. Eico od Cidliny

M: Eichi Doubravecký vrch

Chov.: Ing. Alena Stejskalová

Maj.: Martin Jurica

 

Ch. JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ, 20.06.2006                                 V3

O: ICh. Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

Chov.: Petr Říčař

Maj.: Luboš Kolín

 

Třída veteránů

Stáří: 8 - 11 roků 

CANDY PRINC ISLAND STAR, 26.05.2002                                         V

O: Ch. Princ del Monte de Haya

M: Cookie Siwash Legend

Chov.: Ing. Oldřich Entler

Maj.: Miroslav Smetana

 

ARCHIE PRINC ISLAND STAR, 25.04.2000                                         V

O: Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

Chov: Ing. Oldřich Entler

Maj.: Ing. Pavel Koždoň

  

Stáří 11 – výše roků 

Ch. PRINC DEL MONTE DE HAYA, 19.09.1997                                   V

O: ICh. Mara-Shima Timo

M: Orion´s Minimeadow Sugar

Chov.: Ing. Hana Petrusová

Maj.: Zdenka Entlerová

 

ICh. RIPPA-NA TOBIMASU, 23.05.19988                                           V

O: Ch. Toyojiro of Nidaimanei Sow

M: Ch. Kurohana of Rukyu Wurma

Chov.: Carola Akker, USA

Maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Feny třída dorostu

YOSHIMI YUME Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ, 28.01.2010                V1, Nej. dorost

O: Copperdots Yama hito

M: Kazakoshi No Kurotsubaki Go Jokohama Atsumi

Chov.: Mgr. Radmila Hošťálková

Maj.: Vladislava Kaločová

 

Feny třída mladých

AUBO KURO JAPANAKI,  04.10.2009                                                 V2

O: Kuroi Ojisama Tajgeta

M: Cheila od Cidliny

Chov.: MUDr. Andrea Stalmachová

Maj.: MUDr. Andrea Stalmachová

 

AIMI DEL MONTE DE HAYA VICTORIA, 25.06.2009                            V3

O: Ch. Banzai del Monte de Haya

M: Hiraka del Monte de Haya

Chov.: Ing. Pavel Charvát

Maj.: Ing. Pavel Charvát

 

BAIRIN SAI-NO-KAWARA, 23.09.2009                                                V1, CAJC

O: F´akio Saico Hvězda Hané

M: Ch. Fugu del Monte de Haya

Chov.: Kateřina Pražáková

Maj.: Kateřina Duchoňová

 

C´KUROYURI JENNY ZÁTOKA SNŮ, 22.09.2009                                 nedostavila se

O: Beni Zubaři Hnědá Tvrz

M: Bryonia z Zakatka Izi

Chov.: Romana Hrabalová

Maj.: Pavla Lancingerová

 

CHIKARA SUKI ISLAND STAR, 28.10.2009                                         D

O: Genji Go Banzai Island Star

M: Lin Aka Czech Jakobín

Chov.: Ing. Oldřich Entler

Maj.: Eva Hrabcová

 

PHOENIX KOMETA Z ZAKATKA IZI, 03.05.2009                                  VD4

O: Fudzsi Jama Brus

M: Daika Czech Jakobín

Chov.: Izabela Przeczek, Pl

Maj.: Izabela Przeczek, Pl

 

Feny mezitřída

AINEE DYAS POLAND, 12.06.2009                                                     V1, CAC

O: Nobu av Enerhaugen

M: Chiisato av Enerhaugen

Chov.: A. Grabalowski

Maj.: Jarmila a Libor Halešovi

 

JCh. BANIRA PRIMA NOVA, 29.09.2008                                              VD2

O: Genji Go Banzai Island Star

M: Ch. Darling of Czech´s country

Chov.: Jana Svobodová

Maj.: Ing. Lenka Týčová

 

LOTOS DEL MONTE DE HAYA, 03.02.2009                                         nedostavila se

O: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

M: Tabasea´s Amerika Pride

Chov.: Ing. Hana Petrusová

Maj.: Ing. Hana Petrusová

 

NYOKO Z VOLENSKÉHO DVORA, 05.02.2009                                     VD3

O: Ch. Coyco Koro HnědáTvrz

M: Anji z Volenského dvora

Chov.: Jarmila Halešová

Maj.: Andrea Doležalová

 

Feny třída otevřená

CAORI GAMA - GOLD, 22.11.2007                                                      V2, R.CAC

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Vadatsumi del Monte de Haya

Chov.: Milan Pardy

Maj.: Milan Pardy

 

CIRA OF CZECH´S COUNTRY, 04.03.2005                                           VD

O: ICh. Saijoto´s Genji Taka Go

M: Aiko od Czech´s country

Chov.: Jarmila Hyková

Maj.: Ing. Petr Hasman

 

CITA Z NOVÉHO DVORA, 13.04.2008                                                 V3

O: Amigo od Cidliny

M: Azuki ze Země Ainů

Chov.: Jaroslava Křížová

Maj.: Jan Vrba

 

H´ANAMI SAICO HVĚZDA HANÉ, 24.08.2007                                      VD

O: ICh. Rippa-Na Tobimasu

M: Eichi Doubravecký vrch

Chov.: Ing. Alena Stejskalová

Maj.: Daniel Lesniak

  

CHEILA OD CIDLINY, 23.08.2004                                                       VD

O: Ranchlake´s Estate Reserve

M: Eymee od Cidliny

Chov.: Pavla Balajková

Maj.: MUDr. Andrea Stalmachová

 

JAMAMBA DEL MONTE DE HAYA, 16.06.2008                                    V1, CAC, Nejlepší fena

O: ICh. Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

M: Yuyakehime del Monte de Haya

Chov.: Ing. hana Petrusová

Maj.: Monika Kolodzejová

 

PIKAICHI ROAL, 31.10.2007                                                              V4

O: Sunamie

M: Miryoku Tajgeta

Chov.: Tomasz Plaza, Pl

Maj.: Edita Opluštilová

 

Feny třída šampionů

Ch. AI GO TOUSOUSAKURASOU, 21.07.2006                                   V2, R. CAC

O: Santetsu Go Ishizaki Shimizusou

M: Aikyou No Maiko Go Aikyousou

Chov.: Minoru Kobayashi Katorioshi, Jap

Maj.: MUDr. Eva Syslová

 

Ch. ANGLESS EIŠA SKY PARADISE, 01.09.2010                              V3

O: Ch. Uchikatsu del Monte de Haya

M: EISA Biky

Chov.: Miroslav Smetana

Maj.: Miroslav Smetana

 

Ch. FUGU DEL MONTE DE HAYA, 20.12.2004                                   V4

O: Ch. Zokujin del Monte se Haya

M: Asayakehime del Monte de Haya

Chov.: Ing. Hana Petrusová

Maj.: Kateřina Pražáková

 

Ch. LUCKY DRAGON´S POCAHONTAS, 04.12.2007                          V1, CAC

O: Noven´s Sagasu No Katsu

M: Noven´s Hoshi-go

Chov.: Bloom Yvonne

Maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Feny třída veteránů

Stáří 8 – 11 roků 

BYUKIMA RAN ISLAND STAR, 07.01.2002                                       V1, Nejlepší veterán

O: Ch. Princ del Monte de Haya

M: Ran del Monte de Haya

Chov.: Ing. Oldřich Entler

Maj.: Kateřina Pražáková

 

EJŠA BIKY, 12.10.2000                                                                    nedostavila se

O: Ichiban dek Monte de Haya

M: Anji Geal

Chov.: Rudolf Švihlík

Maj.: Miroslav Smetana

 

TANASEA´S AMERICAN PRIDE, 09.11.2001                                     V2

O: Suzuwaka Go Takahirosouw

M: Tenkou No Yuuai Go Jokohama Atsumi

Chov.: D. Meador, USA

Maj.: Ing. Hana Petrusová

 

Stáří 11 - výše roků

ICh. RANCHLAKE CALIFORNIA PROMMISE, 09.04.1998                 V

O: Ch. Triple k Raven of Ranchlake

M: Ch. Mokelumne Xochi of Ranchlake

Chov.: Dorothy Warren, USA

Maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

RAN DEL MONTE DE HAYA,                                                           V

O: ICh. Vormund Rosiny Star

M: Kiyoga del Monte

Chov.: Ing. Hana Petrusová

Maj.: Zdenka Entlerová

 

ICh. UMAKU OF SHAKKOSOW,                                                      V

O: Manlotens Hashibami

M: Tsunetetsuhime Go daitaso

Chov.: Leo Vasseur, F

Maj.: Ing. Hana Petrusová 


 29.08.2010 Mezinárodní výstava psů v Ml. Boleslavi foto

Rozhodčí: Vuorinem Jarmo, Fin

 

Psi třída mladých

CAIGO CORO PRIMA NOVA, 30.04.2009                                       V1, CAJC, Nej. ml. pes, BOB

O: Banzai del Monte de Haya

M: Darling of Czech´s Country

Chov.: Jana Svobodová

Maj.: Jaroslav Hladílek

 

MONTARO HNĚDÁ TVRZ, 07.07.2009                                            V2

O: Aratoírn Siwash Legend Hannibal

M: Kuzusa Aka Hnědá Tvrz

Chov.: Petr Říčař

Maj.: Machová Martina

 

Psi mezitřída

BENJI Z NEŠTĚNICKÝCH STRÁNÍ, 18.02.2009                              VD

O: F´akio Saico Hvězda Hané

M: Amanda Czech´s country

CH: Bc. Marie Pacovská

M: Bc. Marie Pacovská

 

Psi otevřená

YSHI NO AKA GO ŽARA, 01.08.2007                                              nedostavil se

O: Enpitsu Aka Žara

M: Mara-Shimas Kogo

Chov.: Vytatuas Baranauskas

Maj.: Miskiewicz Yvona, Pl

 

Psi třída šampionů

JUTEN MASUMI HNĚDÁ TVRZ,   20.06.2006                                  V1, CAC, CACIB

O: Ich. Rippa-Na Tobimasu

M: Pavlik´s Taketoyo

Chov.: Petr Říčař

Maj.: Luboš Kolín

 

Feny třída mladých

MITSUKO HNĚDÁ TVRZ,  07.07.2009                                           VD2

O: Aratorn Siwash Legend Hannibal

M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

CH: Říčař Petr

M: Petuellyovi Šárka a Jiří

 

MOMOKO HNĚDÁ TVRZ,  07.07.2009                                           V1, CAJC

O: Aratorn Siwash Legend Hannibal

M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

CH: Říčař Petr

M: Lintemerová Sandra

 

Feny třída šampiónů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 14.08.2008                              V1, CAC, CACIB

O: Abu Sandyshi                                                                              

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

CH: Eva Auffahrtová

M: Ing. Alena Stejskalová


 18.07.2010 Národní výstava psů v Ml. Boleslavi

Rozhodčí: Ludmila Pavlíková, ČR

 

Psi třída mladých

CAIGO CORO PRIMA NOVA, 30.04.2009                                       V1, CAJC, Nej. ml. pes

O: Banzai del Monte de Haya

M: Darling of Czech´s Country

Chov.: Jana Svobodová

Maj.: Jaroslav Hladílek

 

Psi mezitřída

BIUKIM PRIMA NOVA, 29.09.2008                                                  V1, CAC, NV, BOB
O: Genji go Banzai Island Star

M: Darling of Czech´s Country

Chov.: Jana Svobodová

Maj.: Jaroslava Kubešová

 

Feny třída mladých

MITSUKO HNĚDÁ TVRZ,  07.07.2009                                               V2

O: Aratorn Siwash Legend Hannibal

M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

CH: Říčař Petr

M: Petuellyovi Šárka a Jiří

 

MOMOKO HNĚDÁ TVRZ,  07.07.2009                                               V1

O: Aratorn Siwash Legend Hannibal

M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

CH: Říčař Petr

M: Lintemerová Sandra

 

OKI OTSUYU OD CIDLINY, 14.09.2009                                             V3

O: Aso No Ryuoou Go Takayuusou

M: Eymee od Cidliny

CH: Pavla Balajková

M: Dimitris Sianos

 

Feny mezitřída

BANIRA PRIMA NOVA, 29.09.2008                                                   V1, CAC, NV

O: Genji go Banzai Island Star

M: Darling of Czech´s Country

Chov.: Jana Svobodová

Maj.: Lenka Týčová

 

Feny třída otevřená

CIRA OF CZECH´S COUNTRY, 04.03.2005                                       V1, CAC
O: Saijoto´s Genji Taka Go

M: Aiko of Czech´s country

CH: Hyková Jarmila

M.: Ing. Petr Hasman

 

Feny třída šampiónů

AI GO TOUSOUSAKURASOU,       21.07.2006                                  V2, R. CAC
O: Santetsu Go ishizaki Shimizusou

M: Aikyou No Maiko Go Aikyousou

CH: Kobayashi katorishi Minoru

M.: MUDr. Eva Syslová

 

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 14.08.2008                                   V1, CAC

O: Abu Sandyshi                                                                              

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

CH: Eva Auffahrtová

M: Ing. Alena Stejskalová


 20.06.2010 Mezinárodní výstava psů v Brně foto

Rozhodčí: Ludmila Pavlíková, ČR

 

Psi třída mladých

COYKO CORO PRIMA NOVA, 30.04.2009                                       VD2

O: Banzai del Monte de Haya

M: Darling of Czech´s Country

Chov.: Jana Svobodová

Maj.: Marie Pavlincova

 

I´CHIBAN SAICO HVĚZDA HANÉ, 27.03.2009                                   VD1

O: ICh Eico od Cidliny

M: Ch. Tanami Prima Nova

Chov.: Ing. Alena Stejskalová

Maj.: Jiří Nohel

 

Psi třída otevřená

ABU SANDYSHI, 24.08.2006                                                            V1, CAC, CACIB
O: Banzai del Monte de Haya

M: Cashira Honey Czech Jakobín

Chov.: Lubomír Čupr

Maj.: Eva Auffahrtová

 

CODY ISCHINOMAKI, 31.07.2007                                                    V2
O: Rippa-Na Tobimasu

M: Takayuu Ischinomaki

Chov.: Jana Kopuncová

Maj.: Radek Kordas

 

Psi třída šampionů

ASO  NO RYUUOU GO TAˇKAYUUSOU, 20.08.2004                          nedostavil se

O: Tsukasa No ryuuou Go Sunanuma Tsukaasasou

M: Takayuu No Satsuki Go Takayuusou

Chov.: Miyazaki K.

Maj.: Petrusovi T. a H.

 

Feny mezitřída

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 14.08.2008                                   V1, CAC

O: Abu Sandyshi                                                                              

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

CH: Eva Auffahrtová

M: Ing. Alena Stejskalová

 

LOTOS DEL MONTE DE HAYA, 03.02.2009                                        nedostavil se

O: Haruki Go IYO Hunode Kensha

M: Tanasea´s American Pride

Chov.: Ing. Petrusová Hana

Maj.: Petrusovi T. a H.

 

SAYURI TAJGETA, 02.07.2008                                                          V2, R. CAC

O: Fudzi Jama Brus

M: Joko Czech Jakobín

Chov.: Iwona Miškiewicz

Maj.: B. Křížová + R. Hošťálková

 

Feny třída šampiónů

AI GO TOUSOUSAKURASOU,       21.07.2006                                    V2, R. CAC, R. CACIB
O: Santetsu Go ishizaki Shimizusou

M: Aikyou No Maiko Go Aikyousou

CH: Kobayashi katorishi Minoru

M.: MUDr. Eva Syslová

 

Ch. HANAH RAN ISLAND STAR,       13.4.2008                                   V1, CAC, CACIB, BOB
O: Banzai del Monte de Haya
M: Bijin Ran Island Star

CH: Ing. Oldřich Entler
M: Zdenka a Oldřich Entlerovi

 

Feny třída veteránů

TANASEA´S AMERICAN PRIDE,  09.11.2001                                        nedostavila se

O: Suzuwaka Go Takahirosow

M: Tenkuu No Yuuai Go Yokohama Atsumi

CH: Meador Debie

Maj.: Petrusovi T. a H.


 12.06.2010 Klubová výstava psů v Ml. Boleslavi foto

Rozhodčí: Marie Marušková, ČR

 

Psi třída vítězů

ASO  NO RYUUOU GO TAˇKAYUUSOU, 20.08.2004                                       V1, CAC, Nej. pes, BOB
O: Tsukasa No ryuuou Go Sunanuma Tsukaasasou

M: Takayuu No Satsuki Go Takayuusou

Chov.: Miyazaki K.

Maj.: Petrusovi T. a H.

 

Feny mezitřída

LOTOS DEL MONTE DE HAYA, 03.02.2009                                                    V1, CAC
O: Haruki Go IYO Hunode Kensha

M: Tanasea´s American Pride

Chov.: Ing. Petrusová Hana

Maj.: Petrusovi T. a H.

 

Feny třída vítězů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 14.08.2008                                               V1, CWC, Nej. fena

O: Abu Sandyshi                                                                              

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

CH: Eva Auffahrtová

M: Ing. Alena Stejskalová

 

Feny třída veteránů

TANASEA´S AMERICAN PRIDE,  09.11.2001                                                 V1, Nej. veterán

O: Suzuwaka Go Takahirosow

M: Tenkuu No Yuuai Go Yokohama Atsumi

CH: Meador Debie

Maj.: Petrusovi T. a H.


 06.06.2010 Mezinárodní výstava psů v Nitře

Rozhodčí: Mudreša Vasko

 

Psi mezitřída

GORRO ANVIJO, SPKP 65, 01.09.2008                                                        V1, CAC
O: RIPPA NA TOBIMASU 

M: IZANIKO REVOKA
Chov.: Anovčin Jozef 

Maj.: Vaško Robert

 

Psi třída šampionů

FALLSCREEK´S AKIRA BI, ČMKU 1365, 13.06.2006                                       V1, CAC
O: GINSEI NO KNESHI GO GINSEISOU 

M: FALLSCREEK´S DARK ANGEL
Chov.: King Tina L. 

Maj.: Blatoňová Hana

 

Feny mezitřída

ABRA KAI ULUBIERKY KASI, PKR 15951, 16.08.2008                                     VD
O: ECHIKETTO OF BONSAI XANDRINA 

M: YUZUKI GAMRON
Chov + Maj.: Žak Donata

 

D´SHINO OF NAGAREGUMO, ER 60862, 20.07.2008                                      VD
O: KAZAKOSHI NO TERUHARU GO YOKOH 

M: HINAHIME GO IIYAMA HAKURYUUSOU
Chov.: Quentin Eric 

Maj.: Ursachi Päivi

 

Feny třída šampionů

D´AMI BY WOLVE´S MOUNTAIN, FI 21626, 23.09.2008                                  V1, CAC, CACIB, BOB
O: ALLAIKHA´S C´MATIKA 

M: ALLAIKHA´S C´YIAKATU XINGU
Chov.: Fraulich Daniella 

Maj.: Ursachi Päivi


 05.06.2010 Národní výstava psů v Klatovech

Rozhodčí: Sanja Vreteničič, Černá hora

 

Psi třída mladých

Benji z Neštěmických strání                                                V1, CAJC, nejlepší mladý, BOB

Maj.: Pacovská Marie

 

Montaro Hnědá tvrz                                                             V2

Maj.: Machová Martina

 

Psi mezitřída

BIUKIM Prima Nova                                                             V1, CAC, NV

Maj.: Kubešová Jaroslava

 

Psi třída vítězů

F´AKIO SAICO Hvězda Hané                                                V1, CAC

Maj.: Jurica Martin

 

Feny třída mladých

I´RIHI SAICO Hvězda Hané                                                  V1, CAJC

Maj.: Štumbauerová Marie

 

MOMOKO Hnědá tvrz                                                           V2

Maj.: Pianezzer David

 

Feny třída vítězů

Ai GoTousousakurasou                                                        V1, CAC, NV

Maj.: Syslová Eva


 05.06.2010 Mezinárodní výstava psů v Leszně

Rozhodčí: Maria Zasada, Pl

 

Psi mezitřída

L´NORISHIGE LEO LIBRA,      16.11.2008                                   V1

O: Endo Hnědá Tvrz

M: Int-ch Icy Itadaki Go Yatsku

Chov.: Berger M.

M: Jelenik J.

 

QUESTAL ROAL,      17.08.2008                                                 nedostavil se

O: Sunamie

M: Miryoku Tajgeta

Chov.: Plaza T.

M: Czapiewska E.

 

ARGUS KAI ULIBIEŃCY,      16.08.2008                                      nedostavil se

O: Echiketto of Bonsai Xandrina

M: Yuzuki Gamron

Chov.: Žak Donata

M: Žak Donata

 

Feny třída štěňat

BI TAJGETA,      04.11.2009                                                        VN1

O: Sunamie

M: Norico Tajgeta

Chov.: Miśkiewicz

M: Psiarska Anna

 

Feny třída mladých

HANAKO Z GRODZKIEGO ZAKATKA,      31.08.2009                     V1

O: Ishi No Aka Go Žara

M: Aiko z Grodzkigo Zakata

Chov.: Sterczyński M.

M: Sterczyński M.

 

Feny mezitřída

D´SHINO OF NAGAREGUMO,      20.07.2008                                V1, CWC

O: Kazakoshi no Teruharu go Yokohma Atsum

M: Hinahime Go Yama Hakuruusou

Chov.: Quentin E.

M: Ursachi Paivi

 

ABRA KAI ULUBIEŃCY KASI,      16.08.2008                                nedostavil se

O: Echiketto of Bonsai Xandrina

M: Yuzuki Gamron

Chov.: Donata Žak

M: Donata Žak

 

Feny třída otevřená

AGENT CLARICE STARLING HANNIBAL,      24.09.2007               V3

O: Haruki go Iyo Hinode Ken-sha

M: Mara.shimas i´m coll Withou you

Chov.: M.P.Piekarczyk

M: M.P.Piekarczyk

 

D´AMI BY WOLVE´S MOUNTAN,      23.09.2008                             V1, CWC

O: Allaikha´s C´matika

M: Allaikha´s C´yikatu Xingu

Chov.: D. Frauilich

M: Paivi Ursachi

 

YOKO Z GRODZKIEGO ZAKATKA,      14.09.2008                           V2

O: Sunamie

M: Izumi Yorokobi Tajgeta

Chov.: M. Sterczyński

M: M. Sterczyński

 

Feny třída šampiónů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,      14.08.2008                           V1, CWC, Nej. fena v rase, BOB

O: Abu Sandyshi                                                                              

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

CH: Eva Auffahrtová

M: Ing. Alena Stejskalová


 23.05.2010 Národní výstava psů v Bytomi

Rozhodčí: Monika Kuriata-Olarmus, Pl

 

Psi mezitřída

ARGUS KAI ULUBIEŃCY KASI,      16.08.2008                            nedostavil se

O: Echiketto of Bonsai Xandrina

M: Yuzuki Gamron

Chov.: Donata Žak

M: Donata Žak

 

Feny mezitřída

ATA KAI ULUBIEŃCY KASI,      16.08.2008                                  nedostavil se

O: Echiketto of Bonsai Xandrina

M: Yuzuki Gamron

Chov.: Donata Žak

M: Donata Žak

 

Feny třída šampiónů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,      14.08.2008                        V1, CWC, Nej. fena v rase, BOB

O: Abu Sandyshi                                                                              

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

CH: Eva Auffahrtová

M: Ing. Alena Stejskalová


 16.05.2010 Mezinárodní výstava psů v Bratislavě

Rozhodčí: Péter Harsányi, HU

 

Psi třída otevřená

KATARO GO SHUN´YOU KENSHA,      12.09.2008                            V1, CAC, R. CACIB

O: Kaiou Go Ryuukyuu Uruma                                                                 

M: Koubai Go Ryuukyuu Uruma

Chov.: Exposito Silvia

M: Illés Kristýna

 

Psi třída šampiónů

EICO OD CIDLINY,      24.09.2001                                                      V1, CAC, CACIB, CENTRAL - EAST

O: Saijoto´s genji Taka Go                                                                  EUROPEAN WINNER, BOB

M: Keiko Prima Nova

Chov.: Pavla Balajková

M: Ing. Alena Stejskalová

 

Feny třída mladých

AINEE DYAS POLAND,         12.06.2009                                            V1, CAJC,  CENTRAL – EAST

O: Nobu Av Enerhaugen                                                                     EUROPEAN JUNIOR WINNER

M: Chisato Av Enerhaugen

CH: Brabalowski

M: Jarmila a Libor Halešovi

 

Feny třída šampiónů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,      14.08.2008                              V1, CAC, CACIB, CENTRAL - EAST

O: Abu Sandyshi                                                                               EUROPEAN WINNER

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

CH: Eva Auffahrtová

M: Ing. Alena Stejskalová


 01.05.2010 Mezinárodní výstava psů v Praze

Rozhodčí: Rui Olovier

 

Psi třída mladých

Naito Aka Czech Jakobín                                                 V2

Maj.:  Stalmachová Andrea, MUDr.

 

BENJI z Neštěmických strání                                            V1, CAJC

Maj.:  Pacovská Marie

 

Feny třída dorostu

Aibo Kuro Japanaki                                                          nedostavil se

Maj.:  Stalmachová Andrea, MUDr

 

Feny třída mladých

Mitsuko Hnědá tvrz                                                           V2

Maj.: Petvellyovi Šárka a Jiří

 

AIMI del Monte de Haya Victoria                                      V1, CAJC, BOB

Maj.:  Charvát Pavel

 

Feny třída otevřená

Cheila od Cidliny                                                              VD

Maj.: Stalmachová Andrea

 

Arisu Lačnov                                                                     V1, CAC, CACIB

Maj.:  Valko Gabriel


 01.05.2010 Klubová výstava psů v Mošovcích

Rozhodčí: Mr. John (Shaun) Watson, Cyprus

 

Psi třída střední

GORRO ANVIJO, SPKP 65, 01.09.2008                                                      VD 

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Izaniko Revoka

Chov: Anovčin Jozef

Maj.: Vaško Róbert

 

Psi třída otevřená

FALLSCREEK´S AKIRA BI, ČMKU/SI/1365/-09/06/09, 13.06.2006                 V1, CAC, Nej pes, BOB   

O: Ginsei No Kenshi Go Ginseisou

M: Fallscreek´s Dark Angel

Chov: Tina L. King

Maj.: Blatoňová Hana

 

Psi třída šampiónů

MIKATA GIN Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ, SPKP 43/09, 18.06.2005          V1, CAC    

O: Ginsei No Kokufuu Go Ginseisou

M: Bakuchi Doubravecký vrch

Chov: Hošťálková Radmila Mgr.

Maj.: Bučková Alena RNDr.

 

Psi třída veteránů

GCH. DON JAŠATOPE, SPKP 9/02, 06.04.2000                                              V1, VTV  

O: Baharu Volání severu 

M: Danaiko od Vlčího jezera

Chov.: Rzidský Jaroslav

Maj.: Končok Zdeno

 

Feny třída mladých

AIKOKU SPOD VEPORSKEJ SKALY, SPKP 75, 10.06.2009                            V1, CAJC, KVM               

O: Plum Brandy z Helfštýnského panství

M: Kaika Czech Jakobín

Chov.: + Maj.: Rapčan Marián

 

Feny třída střední

MAGE AKA CZECH JAKOBÍN, SPKP 76/09, 07.09.2008                                   V1, CAC  

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Chiko Czech Jakobín

Chov.: Blatoňová Hana Ing.

Maj.: Anovčin Jozef

 

Feny třída otevřená

LUCKY DRAGON´S POCAHONTAS, ČMKU/SI/1307/-09/07/09, 04.12.2007         V1, CAC, Nej suka          

O: Noven´s  Sagasu No Katsu

M.: Noven´s Hoshi-Go

Chov: Bloom Yvonne

Maj.: Blatoňová Hana

 

A´SOFIE VÍTR Z RÁJE, ČMKU/SI/1179/07, 08.10.2007                                       V2, Res. CAC                                    

O: Banzai del Monte de Haya

M: Aiko Hibashira Ken´s

Chov: Kúrka Zdeněk

Maj.: Mlynár Pavol

 

Feny třída šampiónů

DORIYOKO ANVIJO, SPKP 39, 28.02.2005                                                        V1, CAC    

O: Banzai del Monte de Haya

M: Izaniko Revoka

Chov: Anovčin Jozef

Maj: Končok Zdeno

 

HOSHIKO Z VOLENSKÉHO DVORA, SPKP 39, 10.06.2006                                  VD 2                                     

O: Coyco Koro hnědá tvrz

M: Myoko Prima Nova

Chov: Halešová Jarmila

Maj.: Mihalechová Ivana Ing.


 25.04.2010 Mezinárodní výstava psů v Č. Budějovicích

Rozhodčí: Vlado Piskay

 

Psi třída mladých

BENJI Z NEŠTĚNICKÝCH STRÁNÍ,      18.02.2009                                  V1, CAJC

O: F´akio Saico Hvězda Hané

M: Amanda Czech´s country

CH: Bc. Marie Pacovská

M: Bc. Marie Pacovská

 

COYKO CORO PRIMA NOVA,      30.04.2009                                         nedostavil se

O: Banzai del Monte de Haya

M: Darling of Czech´s country

CH: Jana Svobodová

M: Marie Pavlincová

 

Psi mezitřída

BIUKIM PRIMA NOVA,      29.09.2008                                                     V1

O: Genji Go Banzai Island star

M: Darling of Czech´s country

CH: Jana Svobodová

M: Jaroslava Kubešová

 

Psi třída šampiónů

ASO NO RYUUOU GO TAKAYUUSOU,      20.08.2004                              nedostavil se

O: Tsukasa No Ryuuou Go Sunauma Tsukasasou

M: Takayuu No Satsuki Go Takayuusou

CH: Kazutaka Miyazaki Kumamoteken

M: Ing. Hana Petrusová

 

Feny třída štěňat

CHIKARA SUKI ISLAND STAR,      28.10.2009                                         nedostavil se

O: Genji Go Banzai Island star

M: Lin Aka Czech Jakobín

CH: Ing. Oldřich Entler

M: Eva Hrabcová

 

Feny třída mladých

AIMI DEL MONTE DE HAYA VICTORIA,      25.06.2009                             V1, CAJC,

O: Banzai del Monte de Haya

M: Hiraka del Monte de Haya

CH: Ing. Charvát Pavel

M: Ing. Charvát Pavel

 

I´RIHI SAICO HVĚZDA HANÉ,         27.03.2009                                         V2

O: Eico od Cidliny

M: Tanami Prima Nova

CH: Ing. Alena Stejskalová

M: Marie Štumbauerová

 

LOTOS DEL MONTE DE HAYA,         03.02.2009                                     nedostavil se

O: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

M: Tanasea´s American Pride

CH: Ing. Hana Petrusová

M: Ing. Hana Petrusová

 

Feny mezitřída

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,      14.08.2008                                   V1, CAC, CACIB, BOB

O: Abu Sandyshi

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

CH: Eva Auffahrtová

M: Ing. Alena Stejskalová

 

Feny třída otevřená

AI GO TOUSOUSAKURASOU,       21.07.2006                                       V1, CAC
O: Santetsu Go ishizaki Shimizusou

M: Aikyou No Maiko Go Aikyousou

CH: Kobayashi katorishi Minoru

M.: MUDr. Eva Syslová

 

Feny třída šampiónů

Ch. HANAH RAN ISLAND STAR,       13.4.2008                                   V1, CAC
O: Banzai del Monte de Haya
M: Bijin Ran Island Star

CH: Ing. Oldřich Entler
M: Zdenka a Oldřich Entlerovi

 

Feny třída veteránů

TANAMI PRIMA NOVA,    06.09.2001                                                     V1, Nej vet.

O: Tokugawa del Monte de Haya

M: Eiri del Monte

CH: Jana Svobodová

M.: Alena Stejskalová Ing.


 17.04.2010 Klubová výstava psů KCHMPP v Mladé Boleslavi

Rozhodčí: Ludmila Pavlíková, CZ

 

Psi třída mladých

URAYMASHI Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,      20.06.2009                              nedorazil

O: Kazakoshi No Rikikaze Go Yokohama Atsumi

M: Kazakoshi No Kurotsubaki Go Yokohama Atsumi

CH: Mgr. Hošťálková Radmila

M: Mgr. Hošťálková Radmila

 

Psi mezitřída

COPPERDOTS YAMA HITO,      30.07.2008                                                       nedorazil

O: Copperdots Grothoichiro

M: Copperdots Hikari

CH: Smiley Diana, D

M: Mgr. Hošťálková Radmila

 

Feny třída mladých

AIMI DEL MONTE DE HAYA VICTORIA,      25.06.2009                                      V1, CAJC, KV Ml, Nejlepší mladý jedinec, fena

O: Banzai del Monte de Haya

M: Hiraka del Monte de Haya

CH: Ing. Charvát Pavel

M: Ing. Charvát Pavel

 

AINEE DYAS POLAND,         12.06.2009                                                           V2

O: Nobu Av Enerhaugen

M: Chisato Av Enerhaugen

CH: Brabalowski

M: Jarmila a Libor Halešovi

 

I´RIHI SAICO HVĚZDA HANÉ,         27.03.2009                                                  V3

O: Eico od Cidliny

M: Tanami Prima Nova

CH: Ing. Alena Stejskalová

M: Marie Štumbauerová

 

Feny mezitřída

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,      14.08.2008                                            V1, CAC, KV, BOB

O: Abu Sandyshi

M: C´aomi Saico Hvězda Hané

CH: Eva Auffahrtová

M: Ing. Alena Stejskalová

 

KINSEY DELL MONTE DE HAYA,      06.01.2009                                              nedorazil

O: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

M: Ajka Green Diamond

CH: Ing. Hana Petrusová

M: Mgr. Radmila Hošťálková

 

Feny třída otevřená

H´IKARI SAICO HVĚZDA HANÉ,      24.08.2007                                              V2, R.CAC

O: Rippa-Na Tobimasu

M: Eichi Doubravecký vrch

CH: Ing. Alena Stejskalová

M: Ing. Pavel Charvát

 

PIKAICHI ROAL,     31.10.2007                                                                      V1, CAC  
O: Sunamie
M: Miryoku Tajgeta

CH: Tomasz Plaza (PL)
M: Edita Opluštilová

 

Feny třída veteránů

TANAMI PRIMA NOVA,      06.09.2001                                                             V1, Nej. veterán

o: Tokugawa del Monte de Haya

m: Eiri del Monte

chov: Jana Svobodová

maj.:Ing.  Alena Stejskalová


 11.04.2010 Národní výstava psů v Ostravě

Rozhodčí: Dr. Jaroslava Ovesná, ČR

 

Psi třída mladých
I'CHIBAN SAICO Hvězda Hané                                              V1, CAJC

O: Eico od Cidliny
M: Tanami Prima Nova

CH: Alena Stejskalová
M: Jiří Nohel

 

URAYAMASHII z Helfštýnského panství                                 V2
O: Kazakoshi no Rikikaze go Yokohama Atsumi
M: Kazakoshi no Kurotsubaki go Yokohama Atsumi

CH: Mgr. Radmila Hošťálková
M: Mgr. Radmila Hošťálková

 

Psi mezitřída
MONTARO z Volenského dvora                                             V1, CAC

O Banzai del Monte de Haya

M: Lee Sensei od Cidliny

CH: Jarmila Halešová

M.: Kamil Stachovec


Psi třída otevřená
LARGO Hnědá tvrz                                                                 V1, CAC

M: Jana Bilská

Psi třída vítězů
Ch. Fallscreek's AKIRA BI                                                      V1, CAC, NV, BOB

O: Ginsei No Kenshi Go Ginseisou 
M: Fallscreek´s Dark Angel

CH: Tina L.King (USA)
M: Ing. Hana Blatoňová


Feny třída mladých
AIMI del Monte de Haya Victoria                                           V1, CAJC, Nejlepší junior plemene

O: Banzai del Monte de Haya
M: Hiraka del Monte de Haya

CH: Ing. Pavel Charvát
M: Ing. Pavel Charvát


Třída otevřená
Lucky Dragon's POCAHONTAS                                                V1, CAC, NV

O: Sagasu No Katsu Noven´s

M: Hoshi- Go Noven´s

CH: Bloom Yvonne a Larry

Mj.: Hana Blatoňová


Třída vítězů
Handzimemasite DO ITASIMASITE                                           V1, CAC

O: Vormund To Russia with Love

M: Zenji del Monte de Haya

CH: Elena Zakamskaja, RUS

M.: Mgr. Radmila Hošťálková


 27.03.2010 Klubová výstava psů Mladá Boleslav

Rozhodčí: Ludmila Pavlíková, ČR

 

Psi třída štěňat

Aki Asahi Japanaki,   4.10.2009                                                        VN1, Nej.štěně
O: Kuroi Ojisama Tajgeta
M: Cheila od Cidliny

CH: MUDr. Andrea Stalmachová
M: JUDr. Eva Hodačová a MUDr. Štěpán Hodač, MBA

 

Psi třída dorostu

Montaro Hnědá tvrz,   7.7.2009                                                          VN1, Nej.dorost
O: Aratorn Siwash Legend Hannibal
M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

CH: Petr Říčař
M: Martina Machová

 

Psi třída mladých

Caigo Coro Prima Nova,    30.4.2009                                                 V1, CAJC, KV mladých, Nej.junior
O: Banzai del Monte de Haya
M: Darling of Czech´s Country

CH: Jana Svobodová
M: Jaroslav Hladílek

 

I´Chiban Saico Hvězda Hané,    27.3.2009                                          V2
O: Eico od Cidliny
M: Tanami Prima Nova

CH: Alena Stejskalová
M: Jiří Nohel

 

Akio del Monte de Haya Victoria,    25.6.2009                                     V3
O: Banzai del Monte de Haya
M: Hiraka del Monte de Haya

CH: Ing. Pavel Charvát
M: Miroslav Kaplan

 

Urayamashii z Helfštýnského panství,    20.6.2009                               V4
O: Kazakoshi no Rikikaze go Yokohama Atsumi
M: Kazakoshi no Kurotsubaki go Yokohama Atsumi

CH: Mgr. Radmila Hošťálková
M: Mgr. Radmila Hošťálková

 

Benji z Neštěmických strání,   18.2.2009                                              V
O: F´Akio Saico Hvězda Hané
M: Amanda of Czech´s Country

CH: Bc. Marie Pacovská
M: Bc. Marie Pacovská


Katsuryu del Monte de Haya,    6.1.2009                                               V
O: Haruki Go Iyo Hinode Kensha
M: Ajka Green Diamond

CH: Ing. Hana Petrusová
M: MVDr. Fr. Pochobradský


Naito Aka Czech Jakobín, 20.2.2009                                                     V
O: Ranchlake´s Aka Sachi
M: Chiko Czech Jakobín

CH: Ing. Hana Blatoňová
M: MUDr. Andrea Stalmachová

 

Psi mezitřída

Biukim Prima Nova,    29.9.2008                                                            V1
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Darling of Czech´s Country

CH: Jana Svobodová
M: Jaroslava Kubešová

 

Copperdots Yama Hito, 30.5.2008                                                          VD2
O: Copperdots Grothoichiro
M: Copperdots Hikari

CH: D.D.Smiley (USA)
M: Mgr. Radmila Hošťálková

 

Awarigal z Deštné hory, 7.9.2008                                                          VD3
O: Banzai del Monte de Haya
M: Izuki Hnědá tvrz

CH: Stanislav Süsser
M: Stanislav Süsser

 

Psi třída otevřená

Criss Gama - Gold,   22.11.2007                                                             V1
O: Rippa-na Tobimasu
M: Vadatsumi del Monte de Haya

CH: Milan Pardy
M: Martina Kotrčová


Cody Ischinomaki,   31.7.2007                                                                V2
O: Rippa-na Tobimasu
M: Baileys Ischinomaki

CH: Jana Kopuncová
M: Radek Kordas

 

Psi třída šampionů

Ch. Earl of Czech´s Country,   1.8.2006                                                  V1, CAC, KV
O: Saijoto´s Genji Taka Go
M: Princezna Prima Nova

CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Václav Srb

 

Ch. Fallscreek´s Akira Bi, 13.6.2006                                                      V2, R.CAC
O: Ginsei No Kenshi Go Ginseisou
M: Fallscreek´s Dark Angel

CH: Tina L.King (USA)
M: Ing. Hana Blatoňová

 

Ch. Hirohito del Monte de Haya, 14.9.2006                                            V3

O: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo
M: Yuyakehime del Monte de Haya

CH: Ing. Hana Petrusová
M: Petra Malachtová

 

Psi třída veteránů

ICh. Saijoto's GENJI TAKA GO                                                                V1, Nejlepší veterán

Maj. Mgr. Radka Kaiprová
 

Ch. Beni Yubari Hnědá Tvrz, 15.8.2001                                                  V2
O: Rippa-na Tobimasu
M: Pavlik´s Taketoyo

CH: Petr Říčař
M: Romana Hrabáková

 

Feny třída štěňat

Aibo Kuro Japanaki, 4.10.2009                                                              VN1, Nej.štěně
O: Kuroi Ojisama Tajgeta
M: Cheila od Cidliny

CH: MUDr. Andrea Stalmachová
M: MUDr. Andrea Stalmachová

 

Baara Koro z Deštné hory,   7.10.2009                                                    VN2
O: Coyco Koro Hnědá tvrz
M: Izuki Hnědá tvrz

CH: Stanislav Süsser
M: Jindřich Votava

 

Chikara Suki Island Star,  28.10.2009                                                     VN3
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Lin Aka Czech Jakobín

CH: Ing. Oldřich Entler
M: Eva Hrabcová

 

Feny třída dorostu

Momoko Hnědá tvrz, 7.7.2009                                                              VN1, Nej.dorost
O: Aratorn Siwash Legend Hannibal
M: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

CH: Petr Říčař
M: David Pianezzer

 

C´Kuroyuri Jenny Zátoka snů,  22.9.2009                                                VN2
O: Beni Yubari Hnědá tvrz
M: Bryonia z Zakatka Izi

CH: Romana Hrabáková
M: Pavla Lancingerová

 

Feny třída mladých

Aimi del Monte de Haya Victoria, 25.6.2009                                          V1, CAJC, KV mladých
O: Banzai del Monte de Haya
M: Hiraka del Monte de Haya

CH: Ing. Pavel Charvát
M: Ing. Pavel Charvát


I´Rihi Saico Hvězda Hané,   27.3.2009                                                   VD2
O: Eico od Cidliny
M: Tanami Prima Nova

CH: Alena Stejskalová
M: Marie Štumbauerová

 

Kinsei del Monte de Haya,  6.1.2009                                                     VD3
O: Haruki Go Iyo Hinode Kensha
M: Ajka Green Diamond

CH: Ing. Hana Petrusová
M: Mgr. Radmila Hošťálková

 

Feny mezitřída

Cita z Nového Dvora,  13.4.2008                                                           V1, CAC

O: Amigo od Cidliny
M: Azuki ze Země Ainů

CH: Jaroslava Křížová
M: Jan Vrba

 

Banira Prima Nova, 29.9.2008                                                              V2, R.CAC
O: Genji Go Banzai Island Star
M: Darling of Czech´s Country

CH: Jana Svobodová
M: Ing. Lenka Týčová

 

Cety z Nového Dvora, 13.4.2008                                                           V3
O: Amigo od Cidliny
M: Azuki ze Země Ainů

CH: Jaroslava Křížová
M: Zdeňka Hejkalová

 

Bibi Luci Zátoka snů,  15.4.2008                                                           V4
O: Beni Yubari Hnědá tvrz
M: Bryonia z Zakatka Izi

CH: Romana Hrabáková
M: Jindra Hradiská

 

Feny třída otevřená

Ai Go Tousousakurasou,  21.7.2006                                                     V1, CAC, KV, BOB
O: Santetsu Go Ishizaki Shimizusou
M: Aikyou No Maiko Go Aikyousou

CH: Minoru Kobayashi Katorioshi (JP)
M: MUDr. Eva Syslová 

 

Wasabi od Vlčího jezera, 13.3.2008                                                   V2, R.CAC
O: Akashi Hibashira Ken´s
M: Jokojama od Vlčího jezera

CH: Dagmar Nešněrová
M: Dagmar Nešněrová

 

Pikaichi Roal, 31.10.2007                                                                   V3  
O: Sunamie
M: Miryoku Tajgeta

CH: Tomasz Plaza (PL)
M: Edita Opluštilová

 

Cira of Czech´s Country, 4.3.2005                                                       V4
O: Saioto´s Genji Taka Go
M: Aiko of Czech´s Country

CH: Jarmila Hyková
M: Ing. Petr Hasman

 

Arika Zátoka snů, 25.7.2007                                                                V
O: Beni Yubari Hnědá tvrz
M: Bryonia z Zakatka Izi

CH: Romana Hrabáková
M: Romana Hrabáková

 

Cheila od Cidliny,  23.8.2004                                                              V
O: Ranchlake´s Estate Reserve
M: Eymee od Cidliny

CH: Pavla Balajková
M: MUDr. Andrea Stalmachová

 

Lin Aka Czech Jakobín, 17.11.2007                                                     V

O: Ranchlake´s Aka Sachi
M: Boa Mara-Shimas Hnědá Tvrz

CH: Ing. Hana Blatoňová
M: Eva Hrabcová

 

Feny třída šampionů

Ch. Hanah Ran Island Star,  13.4.2008                                                V1, CAC
O: Banzai del Monte de Haya
M: Bijin Ran Island Star

CH: Ing. Oldřich Entler
M: Zdenka a Oldřich Entlerovi

 

Feny třída veteránů

Biukima Ran Island Star,  7.1.2002                                                     V1
O: Princ del Monte de Haya
M: Ran del Monte de Haya

CH: Ing. Oldřich Entler
M: Kateřina Pražáková


 27.03.2010 Celostátní výstava psů v Nitře   foto

Rozhodčí: Bauchal Gianfranco, I

 

Psi mezitřída

ATSUSHI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2009                                                          V1, CAC, BOB

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Barbora Böhmerová

 

Feny mezitřída

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2009                                                               V1, CAC

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Alena Stejskalová Ing.


 07.02.2010 Mezinárodní výstava psů v Brně        foto

Rozhodčí: Klein Jean - Claude, Fr.

 

Psi třída dorostu

URAYAMASHII Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,    20.06.2009                                             VN1

o: Kazakoshi na Rikikaze go Yokohma Atsumi

m: Kazakoshi noKurotsubaki go Yokohama Atsumi

chov: Hošťálková Radmila

maj.: Hošťálková Radmila

 

Psi třída mladých

I´CHIBAN SAICO HVĚZDA HANÉ,    27.03.2009                                                                    VD

o: ICh. Eico od Cidliny

m: ICh. Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Jiří Nohel

 

Psi třída otevřená

AKIRA BI FALLSCREEK´S,    13.06.2006                                                                             V1, CAC, CACIB

o: Gensei No Kenshi Go Ginseisou

m: Dark Angel Fallsreek´s

chov: King L. Tina

maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Psi třída šampiónů

F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ,    10.06.2006                                                                       V1, CAC, R. CACIB

o: Ich. Eico od Cidliny

m: Eichi Doubravecký vrch

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Martin Jurica

 

Psi třída veteránů

Ich. EICO OD CIDLINY,    24.09.2001                                                                                   V1, Nej vet.

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Keiko Prima Nova

chov: Pavla Balajková

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

Feny mezitřída

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2009                                                                  V1, CAC

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

Feny třída otevřná

PIKAICHI ROAL,    31.10.2007                                                                                              V1, CAC, CACIB, BOB

o: Sunamie

m: Miryoku Tajgeta

chov: Plaza Tomasz

maj.: Opluštilová Edita

 

POCAHONTAS LUCKY DRAGON´S    04.12.2007                                                                   V2, R. CAC, R. CACIB

o: Sagasu No Katsu Noven´s

m: Hoshi- Go Noven´s

chov: Bloom Yvonne a Larry

maj.: Hana Blatoňová

 

AI GO TOUSOUSAKURASOU,       21.07.2006                                                                        VD3
o: Santetsu Go ishizaki Shimizusou

m: Aikyou No Maiko Go Aikyousou

chov: Kobayashi katorishi Minoru

maj.: Eva Syslová

 

Feny třída veteránů

UMAKU OF SHAKKOSOW,    07.02.1996                                                                                 V1

o: Manlötens Hashibami

m: Tsunetetsuhime Go Daitaso

chov: Vasseur Léo

maj.: Tomáš Petrus

 

TANAMI PRIMA NOVA,    06.09.2001                                                                                      V2

o: Tokugawa del Monte de Haya

m: Eiri del Monte

chov: Jana Svobodová

maj.: Alena Stejskalová Ing.


 06.02.2010 Mezinárodní výstava psů v Brně        foto

Rozhodčí: Josef Němec, CZ

 

Psi třída dorostu

URAYAMASHII Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,    20.06.2009                                             VN1

o: Kazakoshi na Rikikaze go Yokohma Atsumi

m: Kazakoshi noKurotsubaki go Yokohama Atsumi

chov: Hošťálková Radmila

maj.: Hošťálková Radmila

 

Psi třída mladých

I´CHIBAN SAICO HVĚZDA HANÉ,    27.03.2009                                                                 V1, CAJC, Nej. mladý

o: ICh. Eico od Cidliny

m: ICh. Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Jiří Nohel

 

Psi mezitřída

BIUKIM PRIMA NOVA,    29.09.2008                                                                                 V1, CAC

o: Genji Go Banzai Island Star

m: Darling Czech´s country

chov: Jana Svobodová

maj.: Jaroslava Kubešová

 

Psi třída otevřená

ABU SANDYSHI,    24.09.2006                                                                                           V1, CAC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Cashira Honey Czech Jakobín

chov: Čupr Lubomír

maj.: Eva Auffahrtová

 

Psi třída šampiónů

F´AKIO SAICO HVĚZDA HANÉ,    10.06.2006                                                                      V2, R. CAC, R. CACIB

o: Ich. Eico od Cidliny

m: Eichi Doubravecký vrch

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Martin Jurica

 

AKIRA BI FALLSCREEK´S,    13.06.2006                                                                            V1, CAC, CACIB, BOB

o: Gensei No Kenshi Go Ginseisou

m: Dark Angel Fallsreek´s

chov: King L. Tina

maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Psi třída veteránů

Ich. EICO OD CIDLINY,    24.09.2001                                                                                  V1, Nej vet.

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Keiko Prima Nova

chov: Pavla Balajková

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

Feny mezitřída

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2009                                                                 V1, CAC, R. CACIB

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

Feny třída otevřná

HANAH RAN ISLAND STAR,    13.04.2008                                                                          V1, CAC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Aiko of Czech´s Country

chov: Entler Oldřich Ing.

maj.: Zdena + Oldřich Entlerovi

 

PIKAICHI ROAL,    31.10.2007                                                                                              V2, R. CAC

o: Sunamie

m: Miryoku Tajgeta

chov: Plaza Tomasz

maj.: Opluštilová Edita

 

Feny třída šampiónů

Ch. CHIKO CZECH JAKOBÍN,    08.02.2006                                                                            V1, CAC, CACIB

o: Sensei Kenjo

m: Ranchlake California Promise

chov: Ing. Hana Blatoňová

maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

Feny třída veteránů

UMAKU OF SHAKKOSOW,    07.02.1996                                                                               V1

o: Manlötens Hashibami

m: Tsunetetsuhime Go Daitaso

chov: Vasseur Léo

maj.: Tomáš Petrus

 

TANAMI PRIMA NOVA,    06.09.2001                                                                                     V2

o: Tokugawa del Monte de Haya

m: Eiri del Monte

chov: Jana Svobodová

maj.: Alena Stejskalová Ing.


 23.01.2010 Mezinárodní výstava psů Trenčín        foto

Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková, Sk

 

Feny mezitřída

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2009                                                                 V1, CAC, R. CACIB

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

Feny třída otevřená

JOKO Z VOLENSKÉHO DVORA,    13.08.2007                                                                       V1, CAC

o: Coyco Koro Hnědá tvrz

m: Anji z Volenského dvora

chov: Halešová Jarmila

maj.: Szitárová Hilda

 

Feny třída šampionů

KAIKA CZECH JAKOBÍN,    15.03.2007                                                                                  V1, CAC, CACIB, BOB

o: Eico od Cidliny

m: Boa Mara-Shimas Hnědá tvrz

chov: Ing. Hana Blaoňová

maj.: Rapčan Marián


 08.01.2010 Národní výstava psů v Olomouci        foto

Rozhodčí: Marie Marušková, CZ

 

Psi třída dorostu

URAYAMASHII Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,    20.06.2009                                             VN1

o: Kazakoshi na Rikikaze go Yokohma Atsumi

m: Kazakoshi noKurotsubaki go Yokohama Atsumi

chov: Hošťálková Radmila

maj.: Hošťálková Radmila

 

Psi třída mladých

I´CHIBAN SAICO HVĚZDA HANÉ,    27.03.2009                                                                 V1, CAJC

o: ICh. Eico od Cidliny

m: ICh. Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Jiří Nohel

 

VILIBALD LUCKY DRAGON´S,    17.02.2009                                                                      V2

o: Nattfjärilen Daikoku

m: Noven´s Hoshi-Go

chov: Yvonne Bloom, S

maj.: Ing. Hana Blatoňová

 

AKAMURO BRÁNA NESKYD,    04.11.2008                                                                        odstoupil

o: Eico od Cidliny

m: Cumito z Volenského dvora

chov: Svačinka Jaroslav

maj.: Adam Válek

 

Psi mezitřída

COPPERDOTS YAMA HITO,    30.07.2008                                                                          V1, CAC, NV, BOB

o: Copperdots Grothoichiro

m: Copperdots Hikari

chov: Smiley Diana D

maj.: Hošťálková Radmila

 

Psi třída otevřená

ABU SANDYSHI,    24.09.2006                                                                                           V1

o: Banzai del Monte de Haya

m: Cashira Honey Czech Jakobín

chov: Čupr Lubomír

maj.: Eva Auffahrtová

 

Psi třída veteránů

Ich. EICO OD CIDLINY,    24.09.2001                                                                                  V1, Nej vet.

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Keiko Prima Nova

chov: Pavla Balajková

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

Feny třída mladých

BANIRA PRIMA NOVA,    29.09.2008                                                                                  nedostavil se

o: Genji Go Banzai Island Star

m: Darling of Czech´s Country

chov: Svobodová Jana

maj.: Týčová Lenka

 

Feny mezitřída

HANAH RAN ISLAND STAR,    13.04.2008                                                                          V2,

o: Banzai del Monte de Haya

m: Aiko of Czech´s Country

chov: Entler Oldřich Ing.

maj.: Zdena + Oldřich Entlerovi

 

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,    14.08.2009                                                                 V1, CAC, NV

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Alena Stejskalová Ing.

 

Feny třída otevřená

POCAHONTAS LUCKY DRAGON´S    04.12.2007                                                                 V1, CAC

o: Sagasu No Katsu Noven´s

m: Hoshi- Go Noven´s

chov: Bloom Yvonne a Larry

maj.: Hana Blatoňová

 

PIKAICHI ROAL,    31.10.2007                                                                                              V2, R. CAC

o: Sunamie

m: Miryoku Tajgeta

chov: Plaza Tomasz

maj.: Opluštilová Edita

 

AI GO TOUSOUSAKURASOU,       21.07.2006                                                                        V3
o: Santetsu Go ishizaki Shimizusou

m: Aikyou No Maiko Go Aikyousou

chov: Kobayashi katorishi Minoru

maj.: Eva Syslová

 

Feny třída veteránů

TANAMI PRIMA NOVA,    06.09.2001                                                                                     V1, Nej vet.

o: Tokugawa del Monte de Haya

m: Eiri del Monte

chov: Jana Svobodová

maj.: Alena Stejskalová Ing.