wz

shiba - inu

_Chovatelská_stanice_

_HVĚZDA_HANÉ_

SHIBA - INU 

                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"MOTO"   Kdyby shiba  směla vyslovit jedno jediné slovo, znělo by nepochybně

"Moje" - moje jídlo, moje hračky, můj dům, můj člověk - můj svět.   Ing. Hana Petrusová


 

       

Odkaz na web stránky,

s kterými  spolupracujeme:

www.shibainu.wz.cz

www.shiba-inu.wz.cz

www.hvezdahane.ic.cz

www.fotogalerie-shiba.wz.cz

www.shiba-inu.yc.cz

www.shiba-shiba.ic.cz

 


Můžete nám psát na email:

hvezda.hane@email.cz

 

MAPA


CHOVATELSKÉ  STANICE

V sekci "Odkazy"  najdete odkazy na chovatelské stanice Shib. Prosíme o přidání našeho odkazu na indexovou nebo hlavní stranu Vašich webových stránek.

 Hvězda Hané- chovná stanice

Hvězda Hané- chovná stanice

Následně pošlete e-mail s názvem Vaší CHS, kontaktní osobou, e-mail, odkaz na web. adresu. Možná je i výměna odkazů.


Odkaz na stránky

Shiba klubu:

Shiba-klub CZ

 

Shiba-klub

 

ČMKU:

 

Veterinář radí:

Informace nejen od veterináře.


TOPlist


Využíváme programů zdarma

a služeb serveru:

Přidej na Seznam

PageRank

 

 

 

 SHIBA - INU  

VÝSLEDKY Z VÝSTAV V ROCE 2011


 18.09.2011 Národní výstava psů v Brně  

Rozhodčí: Ludmila Pavlíková, CZ

 

Psi třída otevřená

COYKO CORO PRIMA NOVA,   30.04.2009                                             V1, CAC, CAC ČMKU, NV

o: Banzai Del Monte De Haya

m: Darling of Czech´s country

chov: Svobodová Jana

maj.: Pavlincová Marie

 

Feny třída mladých

ARIES SAYURI Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,   15.09.2010                   nenastoupila

o: Ninken z Helfštýnského panství

m: Sayuri Tajgeta

chov: Mgr. Radmila Hošťálková

maj.: Pavlincová Marie

 

Feny mezitřída

AMAI KURO KAMAWAZA,   30.05.2010                                                  V1, CAC

o: Fallscreek´s Akira Bi

m: Pikaichi Roal

chov: Opluštilová Edita

maj.: Opluštilová Edita

 

Psi třída vítězů

Ch. AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,   14.08.2008                              V1, CAC, CAC ČMKU, NV, BOB

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Auffahrtová Eva

maj.: Ing. Alena Stejskalová


 17.07.2011 Národní výstava psů v Ml. Boleslavi 

Rozhodčí: Libuše Ubrová, CZ

 

Psi třída šampionů

BIUKIM PRIMA NOVA,   29.09.2008                                             V1, CAC, CAC ČMKU, NV,  BOB

o: Genji Go Banzai Island star

m: Darling of Czech´s country

chov: Svobodová Jana

maj.: Kubešová Jaroslava

 

Feny třída mladých

J´ASHIKA SAICO HVĚZDA HANÉ,   28.09.2010                             V1, CAJC, BOJ

o: Falllscreek´s Akira Bi

m: Aisha z Olomouckého kraje

chov: Ing. Stejskalová Alena

maj.: Sojková Lenka 

 

Feny třída otevřená

LOTOS DEL MONTE DE HAYA,   03.02.2009                                nenastoupil

o: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

m: Tanaseas´s Amrika Pride

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Ing. Hana Petrusová 

 

Feny třída šampionů

BANIRA PRIMA NOVA, 29.09.2008                                                V1, CAC, CAC ČMKU, NV

O: Genji go Banzai Island Star

M: Darling of Czech´s Country

Chov.: Jana Svobodová

Maj.: Lenka Týčová 


 26.06.2011 Mezinárodní výstava psů v Brně   foto

Rozhodčí: Leoš Jančík

 

Psi mezitřída

VA RYUU Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,   08.11.2009                V1 CAC, CACIB, BOB                            

o: Aso No Ryuuou Go Takaynnsu
m: Hadzimenasite do Itasimasite
Chov.: Radmila Hošťálková
Maj.: Lewandowski Dariusz, Kolonia Zawada, PL
 
Psi třída otevřená

CAIGO CORO PRIMA NOVA,   30.04.2009                                 V1 CAC, R.CACIB                             

o: Banzai del Monte de Haya

m: Darling of Czech´s country

Chov.: Svobodová Jana

Maj.: Hladílek Jaroslav 

 
KAMI CZECH JAKOBÍN,  15.03.2007                                            V3
o: Eico od Cidliny
m: Boa Mara-Shimas Hnědá Tvrz
Chov.: Ing. Hana Blatoňová
Maj.: Hirš Marek
               

MONTARO Z VOLENSKÉHO DVORA,    26.08.2008                    V2 R.CAC                                 

o: Banzai del Monte de Haya

m: Lee Sensei od Cidliny

Chov: Halešová Jarmila

Maj.: Stachovec Kamil

 
Psi třída šampiónů  
MARA-SHIMAS ICHI KANA YUUSHI,   29.11.2008                        nedojel
o: CH. Hirose no Shougun go Enshuu Hiro
m: CH. Mara-Shimas The Warrior Princess
Chov.: Wilma van der Meer, Landsmeer, NL
Maj.: Wilma van der Meer, Landsmeer, NL 
 
Feny třída dorostu

J´ASHIKA SAICO HVĚZDA HANÉ,   28.09.2010                           nedojela         

o: Fallscreek´s Akira Bi

m: Aisha z Olomouckého kraje

Chov: Ing. Stejskalová Alena

Maj.: Sojková Lenka 

 
Feny třída mladých 

AMAI KURO KAMIWAZA,   30.05.2010                                        V1, CAJC, BOJ

o: Fallsreek´s Akira Bi

m: Pikaichi Roal

Chov: Opluštilová Edita

Maj.: Opluštilová Edita

 
Feny mezitřída
MARA-SHIMAS MIKI MUSOU,   08.03.2010                                nedojela
o: Mara-Shimas Ichi Kana Yuushi
m: Mara-Shimas Stand Up and Shout
Chov.: Wilma van der Meer, Landsmeer, NL
Maj.: Wilma van der Meer, Landsmeer, NL
 
Feny třída šampiónů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 14.08.2008                           V1, CAC, CACIB

o: Abu Sandyshi                                                                              

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

Chov.: Auffahrtová Eva

Maj.: Ing. Stejskalová Alena


 18.06.2011 Krajská výstava psů v Hradci Královém

    pro plemeno Shiba Inu klubová výstava     foto

Rozhodčí: Věra Veverková, ČR

 

Psi třída štěňat

DAIICHI URI Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,    16.02.2011               VN2

o: Uraymashii z Helfštýnského panství

m: Kinsei del Monte de Haya

chov: Hošťálková Radmila

maj.: Ing. Janoušková Michala

 

DÓSHI URI Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,   16.02.2011                  VN3

o: Uraymashii z Helfštýnského panství

m: Kinsei del Monte de Haya

chov: Hošťálková Radmila

maj.: Mikulková Renáta

 

NINKEN AKA HNĚDÁ TVRZ,    19.01.2011                                        VN1

o: Fallscreek´s Akira Bi

m: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

chov: Říčan Petr

maj.: Běhavka Petr

 

Psi třída mladých

LATHARN SIWASH LEGEND,    19.07.2010                                     VD1

o: Copperdots Yama Hito

m: Fuji Siwash Legend

chov: Slavíková Kristina

maj.: Wágner Michal

 

Psi mezitřída

MEIJI DEL MONTE DE HAYA,   29.07.2009                                      V1, CAC

o: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

m: Ajka Green diamond

chov: Ing. Petrusová Hana

maj.: Balhar Petr

 

Psi třída otevřená

AWARRIGAL Z DEŠTNÉHÉ HORY,   07.09.2010                               VD3

o: Banzai del Monte de Haya

m: Izuki Hnědá tvrz

chov: Süsser Stanislav

maj.: Süsser Stanislav

 

CAIGO CORO PRIMA NOVA,   30.04.2009                                        V1, CAC, Nej. pes

o: Banzai del Monte de Haya

m: Darling of Czech´s country

chov: Svobodová Jana

maj.: Hladílek Jaroslav 

 

COYKO CORD PRIMA NOVA,   30.04.2009                                       V2, R. CAC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Darling of Czech´s country

chov: Svobodová Jana

maj.: Pavlincová Marie

 

Psi třída vítězů

BIUKIM PRIMA NOVA,   29.09.2008                                                  V1, CAC

o: Genji Go Banzai Island star

m: Darling of Czech´s country

chov: Svobodová Jana

maj.: Kubešová Jaroslava

 

COYKO GO BANZAI ISLAND STAR,   26.01.2007                               nenastoupil

o: Banzai del Monte de Haya

m: Bijin Ran Island Star

chov: Ing. Entler Oldřich

maj.: Skoumalová Věra

 

Psi třída veteránů

Ch. PRINC DEL MONTE DE HAYA,   19.09.1997                                 V1

o: Ich. Mara Shina Timo

m: Orion´s Minimeadow Sugar

chov: Ing. Petrusová Hana

maj.: Entlerovi Zdenka a Oldřich

 

ICh. EICO OD CIDLINY,   24.09.2001                                                  V2

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Keiko Prima Nova

chov: Balajková Pavla

maj.: Stejskalová Alena, Ing.

 

Feny třída dorostu

J´ASHIKA SAICO HVĚZDA HANÉ,   28.09.2010                                   VN1

o: Falllscreek´s Akira Bi

m: Aisha z Olomouckého kraje

chov: Ing. Stejskalová Alena

maj.: Sojková Lenka 

 

Feny třída mladých

ARIES SAURI Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,   15.09.2010                 V1, CAJC, BOJ

o: Ninkem z Helfštýnského panství

m: Sayuri Tajgeta

chov: Mgr. Hošťálková Radmila

maj.: Pavlincová Marie

 

D´KUROHANA MIKA ZÁTOKA SNŮ,    16.07.2010                              nenastoupil

o: Ch. Beni Zubaři Hnědá tvrz

m: Bryonia z Zakatka Izi

chov: Hrabáková Romana

maj.: Říčan Petr

 

 LADY OF GOLDEN WOOD SIWASH LEGEND,    19.07.2010             V3

o: Cooperdots Yama Hito

m: Ch. Fuji Siwash Legend

chov: Slavíková Kristina

maj.: Slavíková Kristina

 

LOTHLÓRIEN SHIWASH LEGEND,    19.07.2010                              V2, R. CAC

o: Cooperdots Yama Hito

m: Ch. Fuji Siwash Legend

chov: Slavíková Kristina

maj.: Červenkovi Lenka a Marek

 

Feny mezitřída

CHIKARA SUKI ISLAND STAR,   28.10.2009                                    V1, CAC

o: Genji go BAnzai Island Star

m: Lin Aka Czech Jakobín

chov: Ing. Entler Oldřich

maj.: Hrabcová Eva

 

Feny třída otevřená

ASHIRI IRIS DEL MONTE DE HAYA,   25.06.2009                             nenastoupil

o: Banzai del Monte de Haya

m: Hiraka del Monte de Haya

chov: Ing. Charvát Petr

maj.: Hájka Jan

 

Feny třída vítězů

AMI DEL MONTE DE HAYA VICTORIA,   25.06.2009                       V3

o: Banzai del Monte de Haya

m: Hiraka del Monte de Haya

chov: Ing. Charvát Pavel

maj.: Ing. Charvát Pavel

 

Ch. AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,   14.08.2008                        V2, R.CAC

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Skico Hvězda Hané

chov: Auffahrtová Eva

maj.: Ing. Stejskalová Alena

 

JAMAMBA DEL MONTE DE HAYA,   16.06.2008                             V1, CAC, Nej. fena, BOB

o: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

m: Yuyakehiome del Monte de Haya

chov: Ing. Petrusová Hana

maj.: Kolodzejová Monika

 

Feny třída veteránů

BIJIN RAN ISLAND STAR,    7.1.2002                                           V1, BOV

o: Princ del Monte de Haya

m: Ran del Monte de Haya

chov: Ing. Entler Oldřich

maj.: Entlerovi Zdenka a Oldřich


 29.05.2011 Krajská výstava psů KCHMPP v Dětřichově foto

Rozhodčí: Petr Řehánek, ČR

 

Psi třída veteránů

ICh. EICO OD CIDLINY,   24.09.2001                                                          V1, BOV

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Keiko Prima Nova

chov: Balajková Pavla

maj.: Stejskalová Alena, Ing.

 

Feny třída vítězů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,   14.08.2008                                          V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Skico Hvězda Hané

chov: Auffahrtová Eva

maj.: Stejskalová Alena, Ing.


 15.05.2011 Mezinárodní výstava psů Praha foto

Rozhodčí: Karel Hořák, ČR

 

Psi třída dorostu

BENI YAMA HELFŠTÝNSKÉ PANSTVÍ,    22.09.2010                                   VN1

m: Kazakoshi No Korotsubaki Go Yokohama

o: Copperdosr Yama Hito Helfštýnské panství

chov: Mgr. Hošťálková Radmila

maj.: Mokrá Zuzana

 

Psi třída mladých

PAN IKEDA DEL MONTE DE HAYA,   8.05.2010                                          nedostavil se

m: Ajka Green diamond

o: Quisby z Helfštýnského panství

chov: Ing. Petrusová Hana

maj.: Koudela Miroslav

 

Psi třída otevřená

BIUKIM PRIMA NOVA,   29.09.2008                                                            odstoupil

m: Darling of Czech´s country

o: Genji Go Banzai Island star

chov: Svobodová Jana

maj.: Rubešová Jaroslava

 

Feny mezitřída

AIMI DEL MONTE DE  HAYA VICTORIA,   25.06.2009                                    V2, R. CAC

m: Hiraka del Monte de Haya

o: Banzai del Monte de Haya

chov: Ing. Charvát Pavel

maj.: Ing. Charvát Pavel

 

MOMOKO HNĚDÁ TVRZ,   07.07.2009                                                            V1, CAC, CACIB, BOB, Vítěz Prahy

m: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

o: Aratorn Hannibal Siwash Legend

chov: Říčař Petr

maj.: Pianezzer David a Lintemerová Sandra

 

Feny třída otevřená

ARISU LAČNOV,   19.10.2007                                                                          V2, R. CAC

m: Eikiro Volenského dvora

o: Uchikatsu del Monte de Haya

chov: Hrnčíř Vladimír

maj.: Valko Gabriel

 

JAMAMBA DEL MONTE DE HAYA,   16.06.2008                                                V1, CAC, R. CACIB

m: Yuyakehiome del Monte de Haya

o: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

chov: Ing. Petrusová Hana

maj.: Kolodzejová Monika

 

Feny třída veteránů

BYUKIMKA RAN ISLAND STAR,    7.5.2010                                                      V1, BOV

m: Ran del Monte de Haya

o: Princ del Monte de Haya

chov: Ing. Entler Oldřich

maj.: Pražáková Kateřina


 07.05.2011 Klubová výstava psů v Ml. Boleslavi KCHMPP foto

Rozhodčí: Ing. Hana Blatoňová, ČR

 

Psi třída dorostu

J´ORYOKU SAICO HVĚZDA HANÉ,   28.09.2010                                          VN1

o: Fallscreek´s Akira Bi

m: Aisha z Olomouckého kraje

chov: Stejskalová Alena, Ing.

maj.: Hynková Zuzana

 

Psi třída veteránů

ICh. EICO OD CIDLINY,   24.09.2001                                                          V1, BOV, BOB, 2. místo BIS Veterán

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Keiko Prima Nova

chov: Balajková Pavla

maj.: Stejskalová Alena, Ing.

 

Feny třída vítězů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,   14.08.2008                                          V1, CAC, KV

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Skico Hvězda Hané

chov: Auffahrtová Eva

maj.: Stejskalová Alena, Ing.


 30.04.2011 Klubová výstava psů Mošovce    foto

Rozhodčí: Goran Bodegard, SWE

 

Psi třída dorostu

B´GORO HUSKY TEAM,   14.09.2010                                                            VN

o: Mikata Gin z Helfštýnského panství

m: A´Sofie Vítr z Ráje

chov: Mlynár Pavlo

maj.: Križanová Maria

 

HICKARI ANVIJO,   10.09.2010                                                                      VN

o: Fallscreek´s Akira Bi

m: Aka Czech Jakobín

chov: Anovčin Josef

maj.: Pospíšil Robert

 

Psi třída mladých

CENJI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,   17.02.2010                                             V1

o: Abu Sand

m: C´aomi Skico Hvězda Hané

chov: Auffahrtová Eva

maj.: Peter Michal

 

Psi třída otevřená

GORRO ANVIJO,   01.09.2008                                                                      VD

o: Rippa Na Tobinasu

m: Izaniko Revoka

chov: Anovčin Josef

maj.: Vaško Robert

 

Psi třída veteránů

GCh. DON JAŠATOPE,   06.04.2000                                                            V1

o: Baharu Volání severu

m: Danaido od Vlčího jezera

chov: Rzidský Jaroslav

maj.: Končok Zdeno

 

Feny třída dorostu

HARSUMI ANVIJO,   10.09.2010                                                                  VN

o: Fallscreek´s Akira Bi

m: Mage Aka Czech Jakobín

chov: Anovčin Josef

maj.: Rutmar Marian Ing.

 

Feny třída mladých

AKIHIME SHUN´YOU KENSHA,   20.05.2000                                                V1, CAJC, KVM

o: Kurotama Go G-Typhoon JP. JR

m: Seiryuhime Go Shun´You Kensha

chov: Exposito Silvia

maj.: Matečný František

 

Feny mezitřída

KUROKATSURA GO SHUN´YOU KENSHA,   01.01.2010                              V1, CAC, KV, BOB

o: Kurotama Go G-Typhoon JP. JR

m: Asa No Kuroka Go Takayosou

chov: Exposito Silvia

maj.: Exposito Silvia + Navrátilová Kateřina

 

 

Feny otevřená

MAGE AKA CZECH JAKOBÍN,   07.09.2008                                                 V1

o: Rippa-Na Tobimasu

m: Chiko Czech Jakobín

chov: Blatoňová Hana, Ing.

maj.: Anovčin Josef

 

Feny třída šampiónů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,   14.08.2008                                          V1, CAC

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Skico Hvězda Hané

chov: Auffahrtová Eva

maj.: Stejskalová Alena, Ing.

 

DORIYOKO ANVIJO,   28.02.2005                                                              V2

o: Banzai del Monte de Haya

m: Izaniko Revoka

chov: Anovčin Josef

maj.: Končok Zdeno


 10.04.2011 Národní výstava psů v Ostravě    foto

Rozhodčí: Lenka Frnčová, CZ

 

Psi otevřená

HAKINA-PRINC ISLAND STAR   13.4.2008                                              V3

o: Banzai del Monte de Haya

m: Bijin Ran Island  Star

chov: Entler Oldřich

maj.: Schmidtová Jindřiška

 

I´CHIBAN SAICO HVĚZDA HANÉ,   27.03.2009                                         V4

o: Eico od Cidliny

m: Tanami Prima Nova

chov: Ing. Stejskalová Alena

maj.: Nohel Jiří

 

MEIJI DEL MONTE DE HAYA,    29.07.2009                                              V2, R. CAC,

o: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

m: Ajka Green diamond

chov: Ing. Petrusová Hana

maj.: Balhar Petr

 

MONTARO Z VOLENSKÉHO DVORA,    26.08.2008                                  V1, CAC, NV

o: Banzai del Monte de Haya

m: Lee Sensei od Cidliny

chov: Halešová Jarmila

maj.: Stachovec Kamil

 

Feny třída mladých

AMAI KURO KAMIWAZA,   30.05.2010                                                      V1, CAJC, BOJ

o: Fallsreek´s Akira Bi

m: Pikaichi Roal

chov: Opluštilová Edita

maj.: Opluštilová Edita

 

Feny mezitřída

AINEE DYAS POLAND,    12.06.2009                                                       nedostavila se

o: Noby Av Enerhaugen

m: Chiisato Av Enerhaugen

chov: Grabslovski PL

maj.: Halešová Jarmila

 

OKINAWA Z VOLENSKÉHO DVORA,    26.09.2009                                   V1

o: Coyko Koro Hnědá tvrz

m:Lee Sensei Od Cidliny

chov: Halešová Jarmila

maj.: Řeháček Kryštof

 

Feny třída vítězů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 14.08.2008                                           V1, CAC, NV, BOB

o: Abu Sandyshi                                                                              

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov.: Auffahrtová Eva

maj.: Ing. Stejskalová Alena


 02.04.2011 Klubová výstava psů Mladá Boleslav    foto

Rozhodčí: Libuše Ubrová

 

Psi třída dorostu

LATHARN SIWASH LEGEND,   19.07.2010                                            VN1

o: Cooperdots Yama Hito

m: Fuji Siwash Legend

chov: Kristýna Slavíková

maj.: Michael Wágner

 

Psi třída mezitřída

AKIO DEL MONTE DE HAYA VICTORIA,   25.06.2009                              V2

o: Banzai del Monte de Haya

m: Hiraka del Monte se Haya

chov: Ing. Pavel Charvát

maj.: Miroslav Kaplan

 

CAIGO CORO PRIMA NOVA,   30.04.2009                                               V1, CAC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Darling of Czech´s country

chov: Jana Svobodová

maj.: Jaroslav Hladílek

 

MONTARO HNĚDÁ TVRZ,      07.07.2009                                                 VD3

o: Aratorn Siwash Legend Hannibal

m: Kuzusa Aka Hnědá Tvrz

chov: Petr Říčař

maj.: Martina Machová

 

Psi třída otevřená

BIUKIM PRIMA NOVA,   29.09.2008                                                          V1, CAC

o: Genji Go Banzai Island Star

m: Darling af Czech´s country

chov: Jana Svobodová

maj.: Jaroslava Kubešová

 

I´CHIBAN SAICO HVĚZDA HANÉ,   27.03.2009                                           V3

o: Eico od Cidliny

m: Tanami Prima Nova

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Jiří Nohel

 

KATSURYU DEL MONTE DE HAYA,   06.01.2009                                       V2, R.CAC

o: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

m: Ajka Green Diamond

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: MVDr. František Pochobradský

 

Psi třída šampionů

EARL OF CZECH´S COUNTRY,   01.08.2006                                              V1, CAC, KV

o: Saijoto´s Genji Taka Go

m: Princezna Prima Nova

chov: Jarmila Hyková

maj.: Ing. Václav Srb

 

Psi třída veteránů

Ch. BENI YUBARI HNĚDÁ TVRZ,   15.08.2001                                           V1

o: Rippa-Na Tobimasu

m: Pavlik´s Taketoyo

chov: Petr Říčař

maj.: Romana Hrabáková

 

CANDY PRINC ISLAND STAR,   26.05.2002                                              nedostavil se

o: Princ del Monte de Haya

m: Cookie Siwash Legend

chov: Ing. Oldřich Entler

maj.: Miroslav Smetana

 

Feny třída dorostu

DAWAHAYA ZÁTOKA SNU,   16.07.2010                                                   VN

o: Ch. Beni Yubari Hnědá tvrz

m: Bryonia z Zakatka Izi

chov: Romana Hrabáková

maj.: Romana Hrabáková

 

CHIMODA ANVIJO,   16.09.2010                                                               VN4

o: Fallscreek´s Akira Bi

m: Fanako Anvijo

chov: Snovčin Josef

maj.: Michal Štípa

 

J´ASHIKA SAICO HVĚZDA HANÉ,   28.09.2010                                          VN1, Nej dorost fena

o: Fallscreek´s Alira Bi

m: Aisha z Olomouckého kraje

chov: Ing. Alena Stejskalová

maj.: Lenka Sojková

 

LADY OF THE GOLDEN WOOD SIWASH LEGEND,   19.07.2010                VN2

o: Cooperdots Yama Hito

m: Ch. Fuji Siwash Legend

chov: Kristýna Slavíková

maj.: Kristýna Slavíková

 

LOTHLÓRIEN SIWASH LEGEND,   19.07.2010                                          VN3

o: Cooperdots Yama Hito

m: Ch. Fuji Siwash Legend

chov: Kristýna Slavíková

maj.: Lenka a Marek Červenkovi

 

Feny třída mladých

AMAI KURO KAMIWAZA,   30.05.2010                                                      V1, CAJC, KV mladých

o: Fallsreek´s Akira Bi

m: Pikaichi Roal

chov: Edita Opluštilová

maj.: Edita Opluštilová

 

Feny mezitřída

AIMI DEL MONTE DE HAYA VICTORIA,   25.06.2009                                  V1, CAC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Hiraka del Monte de Haya

chov: Ing. Pavel Charvát

maj.: Ing. Pavel Charvát

 

MITSUKO HNĚDÁ TVRZ,   07.07.2009                                                         V2, R. CAC

o: Aratorn Siwash Legend Hannibal

m: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

chov: Petr Říčař

maj.: Šárka a Jiří Petuellyovi

 

MONOKO HNĚDÁ TVRZ,   07.07.2009                                                         V3

o: Aratorn Siwash Legend Hannibal

m: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

chov: Petr Říčař

maj.: David Pianezzer

 

Feny třída otevřená

AKASHA DĚTI SEVERU II,   03.08.2009                                                       nedostavil se

o: Hirohito del Monte se Haya

m: Saya od Vlčího jezera

chov: Petra Lahodová

maj.: Petra Lahodová

 

BIBI LUCY ZÁTOKA SNU,   15.04.2008                                                         VD2

o: Beni Yubari HnědáTvrz

m: Bryonia z Zakatka Izi

chov: Romana Hrabáková

maj.: Jindra Hradiská

 

JAMAMBA DEL MONTE DE HAYA,   16.06.2008                                            V1, CAC, KV

o: MARA-Shima Kuro Ryu Enzo

m: Yuyakehime del Monte de Haya

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Monika Kolodzejová

 

LOTOS DEL MONTE DE HAYA,   03.02.2009                                                  V

o: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

m: Tanaseas´s Amrika Pride

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Ing. Hana Petrusová

 

Feny třída šampionů

Ch. AI GO TOUSOUSAKURASOU,   21.07.2006                                            nedostavil se

o: Santetsu Go Ishizaki Shimizusou

m: Aikyou No Maiko Go Aikyousou

chov: Minoru Kobayashi

maj.: MUDr. Eva Syslová

 

Ch. AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE,   14.08.2008                                      V2, R. CAC

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Eva Auffahrtová

maj.: Ing. Alena Stejskalová

 

Ch. ANGELESS EJŠA SKY PARADISE,   01.09.2004                                      nedostavil se

o: Ch. Uchikatsu del Monte se Haya

m: Ejša Biky

chov: Miroslav Smetana

maj.: Miroslav Smetana

 

Ch. HIRAKA DEL MONTE DE HAYA,  14.09.2006                                            V1, CAC

o: Mara-Shimas Kuro Ryu Enzo

m: Yuyakehime del Monte se Haya

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Ing. Pavel Charvát

 

Feny třída veteránů

TANASEA´S AMERICAN PRIDE,   09.11.2001                                                V1, Nej veterán, BOB

o: Suzuwaka Go Takahirosow

m: Tenkuu No Yuuai Go Yokohama Atsumi

chov: Debie Meador, USA

maj.: Ing. Hana Petrusová


 19.03.2011 Celostátní výstava psů v Nitře      foto

Rozhodčí: Tibor Havelka, Sk

 

Psi třída otevřená

KIRON SAN LEO LIBRA,   01.01.2007                                            NEDOSTAVIL SE

o: Endo Hnědá Tvrz

m: Engi Leo Czech Jakobín

chov: Berger L. + M.

maj.: Stančíková Jana

 

Psi třída šampónů

ATSUSHI Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 14.08.2008                           V1, CAC

o: Abu Sandyshi

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov: Auffahrtoví Eva

maj.: Böhmerová Barbora

 

Feny mezitřída

AINEE DAYS POLAND,   12.06.2009                                               V1, CAC

o: Nobu av Enerhaugen

m: Chiisato av Enerhaugen

chov: Grabalovski

maj.: Halešová Jarmila

 

Feny třída otevřená

AIKOKU POD VEPORSKEJ SKALY, 10.06.2009                               V1, CAC

o: Plum Brandy Z helfštýnského Panství

m: Kaika Czech Jakobín

chov: Rapčan Marian

maj.: Rapčan Marian

 

FANAKO ANVIJO, 02.03.2007                                                            V2

o: Banzai del Monte de Haya

m: Izaniko Revoka

chov: Anovčin Jozef

maj.: Anovčin Jozef

 

Feny třída šampiónů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 14.08.2008                                  V1, CAC, BOB

o: Abu Sandyshi                                                                              

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov.: Auffahrtová Eva

maj.: Stejskalová Alena, Ing.


 06.02.2011 Mezinárodní výstava psů v Brně        foto

Rozhodčí: Ing. Hana Blatoňová, CZ

 

Psi třída mladých

DAN STAR KOM HATIKO SAN,   14.12.2009                                              V1, CAJC

o: Juhou Go Kulana Mitomosou

m: Dan star Kom Lu Zhinkh Misnight Kiss

chov: Komyakova L.

maj.: Gankova T , Rusko

 

Psi třída mezitřída

COYKO CORO PRIMA NOVA, 30.04.2009                                                  V1, CAC, CACIB

o: Banzai del Monte de Haya

m: Darling of Czech´s country

chov: Svobodová Jana

maj.: Pavlincová Marie

 

Feny třída mladých

DAN STAR KOM DIVA LA VITA,   13.02.2010                                             VD1

o: Dan Star Kom Lux Szuzutaka

m: Dan Star Kom Valensia Super Star

chov: Komyakova L.

maj.: Gankova T. Rusko

 

Feny mezitřída

AIMI DEL MONTE DEl HAYA VICTORIA,    25.06.2009                                 V1, CAC, R. CACIB

o: Banzai del Monte del Haya

m: Hiraka del Monte del Haya

chov: Charvát Pavel, Ing.

maj.: Charvát Pavel, Ing.

 

MOMOKO HNĚDÁ TVR,  07.07.2009                                                            V2, R. CAC

o: Aratorn Siwash Legend Hanibal

m: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

chov: Říčař Petr

maj.: Pianezzer David

 

Feny třída otevřená

EIRI Z VOLENSKÉHO DVORA,    18.07.2004                                                VD1

o: Coyko Koro Hnědá tvrz

m: Myoko PRIMA Nova

chov: Halešová Jarmila

maj.: Weigl Milan

 

Feny třída šampiónů

AISHA Z OLOMOUCKÉHO KRAJE, 14.08.2008                                             V1, CAC, CACIB, BOB

o: Abu Sandyshi                                                                              

m: C´aomi Saico Hvězda Hané

chov.: Auffahrtová Eva

maj.: Stejskalová Alena, Ing.


 05.02.2011 Mezinárodní výstava psů v Brně        foto

Rozhodčí: Ing. Hana Petrusová, CZ

 

Psi třída štěňat

BENI YAMA HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ,  22.09.2010                                              VN1

o: Copperdots Yama Hito Helfštýnské panství

m: Kazakoshi No Kurotsubaki Go Jokohama Atsumi Helfštýnské panství

chov.: Hošťálková Radmila

maj.: Mokrá Jarmila

 

Psi třída mladých

DAN STAR KOM HATIKO SAN,   14.12.2009                                                             V1, CAJC, Nej. mladý

o: Juhou Go Kulana Mitomosou

Dan star Kom Lu Zhinkh Misnight Kiss

chov: Komyakova L.

maj.: Gankova T , Rusko

 

Psi třída mezitřída

URAYAMASHII Z HELFŠTÝNSKÉHO PANSTVÍ, 20.06.2009                                       V1, CAC, CACIB

o: Kazakoshi no Rikikaze go Jokohama Atsumi

m: Kazakoshi No Kurotsubaki Go Jokohama Atsumi Helfštýnské panství

chov: Hošťálková Radmila

maj.: Hošťálková Radmila

 

Psi třída otevřená

BIUKIM PRIMA NOVA,    29.09.2008                                                                        V1

O: Genji go Banzai Island star

M: Darling of Czech´s country

chov.: Svobodová Jana

maj.: Kubešová Jaroslava

 

Feny třída mladých

DAN STAR KOM DIVA LA VITA,   13.02.2010                                                            D

o: Dan Star Kom Lux Szuzutaka

m: Dan Star Kom Valensia Super Star

chov: Komyakova L.

maj.: Gankova T. Rusko

 

Feny mezitřída

AIMI DEL MONTE DE HAYA VICTORIA,    25.06.2009                                               V1, CAC, R. CACIB

o: Banzai del Monte de Haya

m: Hiraka del Monte de Haya

chov: Charvát Pavel, Ing.

maj.: Charvát Pavel, Ing.

 

MOMOKO HNĚDÁ TVRZ,  07.07.2009                                                                         VD2

o: Aratorn Siwash Legend Hanibal

m: Kuzusa Aka Hnědá tvrz

chov: Říčař Petr

maj.: Pianezzer David

 

Feny třída šampiónů

AI GO TOUSOUSAKURASOU,    21.07.2006                                                              V1, CAC, CACIB, BOB

o: Santetsu Go Ishizaki Shimizusou

m: Aikyou No Maiko Go Aikyousou

chov: Kobayashi Katorishi Minoru

maj.: Syslová Eva, MUDr.


 07.01.2011 Národní výstava psů v Olomouci        foto

Rozhodčí: Leoš Jančík, CZ

 

Psi třída mladých

CHIKAI GO TARO ISLAND STAR,    28.10.2009                                                V2

o: Genji Go Banzai Island Star

m: Lin Aka Czech Jakobín

chov: Oldřich Entler

maj.: Bujáčková Lucie

 

MEIJI DEL MONTE DE HAYA,    29.07.2009                                                      V1, CAJC, Nej. mladý

o: Haruki Go Iyo Hinode Kensha

m: Ajka Green diamond

chov: Ing. Hana Petrusová

maj.: Balhar Petr

 

Psi třída otevřená

MONTARO Z VOLENSKÉHO DVORA,    26.08.2008                                           V1, CAC

o: Banzai del Monte de Haya

m: Lee Sensei od Cidliny

chov: Halešová Jarmila

maj.: Stachovec Kamil

 

Psi třída vítězů

FALLSCREEK´ES AKIRA BI,    13.06.2006                                                        V1, CAC, NV

O: Gnsei No Kenshi Go Ginseisou

M: Fallscreek´s Drak Angel

Chov.: Tina L. King

Maj.: Ing. Blatoňová Hana

 

Feny třída dorostu

AMAI KURO KAMIWAZA,    30.05.2010                                                              VN1, Nej. dorost

o: Akiry Bi Fallscreek´s

m: Pikaichi Roal

chov: Opluštilová Edita

maj.: Opluštilová Edita

 

Feny mezitřída

MEA PRAETORIA LEO LIBRA,    27.07.2009                                                       nenastoupil

o: Endo Hnědá Tvrz

m: Icy-Icydaky Go Berger

chov: BergerMonika i Luwiusz

maj.: Imosa-Nogiec Malgorzata

 

Feny třída vítězů

LUCKY DRAGION´S POCAHONTAS,    04.12.2007                                              V1, CAC, NV, BOB

o: Noven´s Sagasu no Katsu

m: Noven´s Hoshi-Go

chov: Blomm Yvonne - Larry

maj.: Ing. Hana Blatoňová